Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Смешна изјава.

 

cek' a sto je smesno? samo zato sto se ne slaze sa tvojim misljenjem ? :rolleyes:

 

ja sam ipak vise za Evropski thrash, koji mi je bolji od Americkog...

 

Volim oba podjednako, ali ipak evropski thrash volim za nijansu vise... sta je tu tesko shvatiti?

 

ujedino govorim o "nemackoj skoli" jer je Nemacka bila dominantna za thrash '80 godina...

 

ostale zemlje su takodje imale ovaj stil\zanr, ali ipak najveci evropski thrash bendovi poticu iz Nemacke (Destruction, Kreator, Sodom, Tankard...)

Edited by Shitbusters

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 dva stila jesu razlichita, pa sreca mozemo da biramo.

 

I molim te, Jugo, zasto ti je moja izjava kao poredjenje baba i zaba, zasto molim te ti moj ukus poredish sa babama i zabama.

 

Ono sto sam napisao je moje misljenje ne sigurna chinjenica, mislim da bi do sada ljudi trebali to da shvate, da je ono sto ljudi pisu na forumima ono sto oni misle, ne ono sto to jeste, izuzetak copy/paste informacija necega o cemu se diskusuje (primer: neki bend)

 

Slusajte i pustite druge da slusaju.

 

Koncert je bio fenomenalan, uhvatio sam Milletovu trzalicu i uzivo pruzio ruku mastermind-u Space Eater-a.

 

Uzdravlje.

Edited by MREžAsTI MEn

Share this post


Link to post
Share on other sites

I molim te, Jugo, zasto ti je moja izjava kao poredjenje baba i zaba, zasto molim te ti moj ukus poredish sa babama i zabama.

prvo - zovem se maja a ne jugo ;)

drugo - posto vidim da i 'mastermajnd' zastupa moju tezu, neka ti on bolje objasni zasto ne mogu dva stilski razlicita pravca da se porede.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta? Jedan je mnogo bolji od drugog pa ne moze? Ko kaze? Ti? Mastermajnd? Pf xD

 

Uzdravlje.

zato brate sto mnogo kriterijuma treba da uzmes u obzir kada tako nesto radis i to uopste nije naivan posao... tesko je dokazati... ja se recimo u okviru studija bavim problemom vrednovanja i ne postoji jos opste prihvacen sistem na osnovu kog mozes da dokazes tako nesto... elem, da ne smaram... ti dokazi pa se javi :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je jako pogrešno stavljati evropski i američki "thrash" pod isti žanr... To nema veze jedno s drugim, ovi Evropljani muzikom više liče na black i death... Američki thrash je prava stvar, meni je ovo ogavno.

mnogo bre filozofirate na tu temu! jedan je suvlji, drugi melodicniji i to je to. nisu toliko razliciti da ne bi mogli da se podvedu pod isti zanr.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti dokazi pa se javi :pivopije:

 

Nemam sta da dokazujem, meni se Americka skola vishe svidja od Teutonske, a samim tim mi je i bolja, al to je samo moje misljenje, i iako se ne slazem sa tobom ne izjavljujem da prichash gluposti (babe i zabe) a to sto ce neko da mi dokazuje da ova muzika ima vrecu vrednost od one, to me zaista boli uvo, onda bi svi trebali klasiku da slushamo.

 

Naravno, ovo nista nije napisano sa prezrivom namerom, tako da nemoj da mislish da 'ocu da se svadjam il sta vec.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam sta da dokazujem, meni se Americka skola vishe svidja od Teutonske, a samim tim mi je i bolja, al to je samo moje misljenje, i iako se ne slazem sa tobom ne izjavljujem da prichash gluposti (babe i zabe) a to sto ce neko da mi dokazuje da ova muzika ima vrecu vrednost od one, to me zaista boli uvo, onda bi svi trebali klasiku da slushamo.

 

Naravno, ovo nista nije napisano sa prezrivom namerom, tako da nemoj da mislish da 'ocu da se svadjam il sta vec.

 

:pivopije:

e bre druze, sve je ok, samo ako me vec pitas zasto je nesto bolje od necega, ne mogu valjda da kazem zato sto mi se vise svidja jbt... moram neki argument da dam...

hint: meni je inace zivotni zadatak da dokazem da je HM bolji od klasike, tako da si nasao pogresnu osobu za sagovornika :);)

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pf, HM ima dozu klasike u sebi tako da nista od toga ^_^

 

Elem, sve ono sto se pishe na forumima jeste ono sto taj neko misli, a to nesto sto taj neko misli cesto dolazi u susret misljenja ostalih, pa i nekih zvanicnih teorija kao sto su te neke teorije kojima se ti bavis u toj nekoj skoli.

 

Nemoj da se previshe ogranicish naukom i mozganjem, predji na slushanje srca, al opet, uveren sam da ti vec to veoma dobro znash, dato koliko si "matora" ;)

 

Uzdravlje :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...