Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dobra stvar je sto je na EXIT-u i sto ce biti dosta ljudi. Losa stvar je sto je na jebenom EXIT-u, koji (barem za mene) uglavnom ima smaracki program ove godine, tako da najverovatnije nista jbg, valjda ce doci opet kroz koju godinu.

 

Exit, budimo realni ima nerealno dosadan program svake godine...al jbg, ako nista drugo bar te s' vremena na vreme usere da cujes Slejer ili Kreator tamo :D Nije bas metal festival tako da i nemas puno izbora :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzecu studentsku kartu za sva 4 dana, na rate najverovatnije ako bude moglo... Vise mi se isplati da dam 5990 din za sva 4 dana, nego 4000 koliko ce otprilike biti karta za samo 1 dan. A mozda uleti i jos koji dobar bend.

 

Ma na Exit se ide zbog same zajebancije, a sta gledas je u drugom planu.

 

Da hocu da se zajebavam, zvao bih drustvo u stan na alkoholisanje. Ovako hocu da gledam nesto dobro kada vec dajem toliku kintu, a ona electro sranja i ostali licimuri me ne interesuju naravno. :)

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzecu studentsku kartu za sva 4 dana, na rate najverovatnije ako bude moglo... Vise mi se isplati da dam 5990 din za sva 4 dana, nego 4000 koliko ce otprilike biti karta za samo 1 dan. A mozda uleti i jos koji dobar bend.

 

 

 

Da hocu da se zajebavam, zvao bih drustvo u stan na alkoholisanje. Ovako hocu da gledam nesto dobro kada vec dajem toliku kintu, a ona electro sranja i ostali licimuri me ne interesuju naravno. :)

Jesi iso nekad na Exit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grinderman, sad i Kreator. Moram otic' na Exit pa to ti je. Jel' ove studentske karte mogu i u junu da se uzmu? Inace, imate i ovo volonterstvo, ja sam ortaka pitao, on mi rece da je sa obavezama najkasnije u 23h zavrsavao, tako da moze dosta toga da se odgleda na Exitu na ovaj nacin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi iso nekad na Exit?

 

Isao! :zeleni: sam '05 i prosle godine. Al' kao sto Stolet rece, ne idu svi iz istih razloga. :)

 

Pa rekao sam još u Januaru jel sve na mestu ?

 

Sve je na mestu Dudi!!!!!! :pivopije::pivopije:

 

Jel' ove studentske karte mogu i u junu da se uzmu?

 

Verovatno, ne znam, ali sigurno racunaj da tada nece biti 5990 cena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je "Hordes of Chaos" najbolji treš snimljen u poslednjih dvajes godina (rekoh meni, nema potrebe da me neko sada gađa napaljenim, koliko i bezvrednim treš til det, 111 recikliranim bendićima) i Kreator je zapravo jedini treš bend čijim se novim albumima nadam i radujem.

Ali ne znam da li ću da idem na ovo. Nije da slušam samo metal, daleko od toga, ali sigurno ne slušam ni muziku za ružne engleskinje i pederaste belgijance.

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugim rečima, kažeš da je Hordes Of Chaos njihov najbolji album?

 

Hm, ne...

Nisam načisto sa tim, zaista. Terrible Certainty/Extreme Aggression su mi takođe odlični albumi (a oni ne upadaju u "poslednjih dvajes godina" kategoriju :bigblue: ), s druge strane mi prija produkcija i melodičnost "Hordes of Chaos"...

Ja sam jednostavno fan Kreatora - volim i albume iz devedesetih. :) Tako da mi je teško da upoređujem njihove albume međusobno...

Edited by truliandedzombileš!
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je "Hordes of Chaos" najbolji treš snimljen u poslednjih dvajes godina (rekoh meni, nema potrebe da me neko sada gađa napaljenim, koliko i bezvrednim treš til det, 111 recikliranim bendićima) i Kreator je zapravo jedini treš bend čijim se novim albumima nadam i radujem.

Ali ne znam da li ću da idem na ovo. Nije da slušam samo metal, daleko od toga, ali sigurno ne slušam ni muziku za ružne engleskinje i pederaste belgijance.

 

Slažem se za većinu, samo što idem na Kreator na Exitu, makar povraćao po Englezima. :D

 

Ja se i ove godine spremam na pokušaj da uočim u gradu nekog od stranih posetilaca koji nema na sebi maslinasto zelenu odeću, ili eventualno braon icon_biggrin.gif

 

XAXAXAXAXA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...