Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Pa ok, ja ih nemam mnogo (albuma, imam samo 2!!!) i cini mi se da su OK. Mille super svira! I to sam bas ubola Endless Pain sa losom produkcijom! :evil:

Pleasure to kill i Flag of Hate su ok.

Kad sam kupovala kreator htjela sam Violent Revolution, i OK, omot je bio u redu a kad sam preslusavala nesto mi je bilo nelogicno smile.gif i provalila sam da mi se u omotu V.R. nalazi P. to kill i F.of hate!

LOODILO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo upravo preslusavam Live Kreation ... odlicna svirka, odlican album ... Kreator uzivo je podjednako mocan kao i studijski! Prosarali su sve albume...dosta starih pesama...al zao mi je sto je samo Golden Age sa Endorame kolko vidim ovako na brzaka...tek sam uzo disk...STRAVAAAAAAAAA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ok, ja ih nemam mnogo (albuma, imam samo 2!!!) i cini mi se da su OK. Mille super svira! I to sam bas ubola Endless Pain sa losom produkcijom! :evil:  

Pleasure to kill i Flag of Hate su ok.

Kad sam kupovala kreator htjela sam Violent Revolution, i OK, omot je bio u redu a kad sam preslusavala nesto mi je bilo nelogicno smile.gif  i provalila sam da mi se u omotu V.R. nalazi P. to kill i F.of hate!

LOODILO!

 

Ziva si vatra mogu ti reci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovim Live albumom se Kreator ucvrstio na prvom mestu mojih najomiljenijih bendova za sva vremena. Trenutno slusam malo drugacije varijante metala, ali kad god pustim Kreator, odusevim se! Oni su ubedljivo najistrajniji i najiskreniji bend na svetu!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kreator je najbolji nemachki t.e. evropski thrash bend ever. Pochevshi sa Tormentora, Pleasure To Kill-a, Flag Of Hate-a pa sve do All Of The Same Blood-a... Imaju odlichne albume, a shto je najbitno nikad se nisu ponavljali i uvek su bili svezhi u idejama. Osim malo na Coma OF Souls-a za shto je i sam Mille prichao da nisu imali odvezane ruke u meri koju su zheleli i da su zvuk u globali kopirali sa Extreme Aggression-a. A, neke pesme radili u studio, tekstove pisali na lice mesto, itd. Novi DVD je odlichan, a bend perfektan na stage-u. Dali ste primetili da kad kamera prikazuje publiku u Sarajevu ispod pishe: 'Sarajevo - Serbia' ?

 

p.s. Ako je neko thrash metal legenda to je Mille Petrozza!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno piše 'Sarajevo - Serbia'? Kul! Mora da se Mile zbunio pošto je na ulici u Sarajevu sreo nas nekoliko smarača iz Srbije.

Ponavljanje nije toliko strašno ako se ne radi u fazonu uzmeš isti rif, odsviraš ga dva praga niže i eto ti ideje za novu pesmu. Oba albuma su super, ali mi je zato "Extreme Aggression" ipak za nijansu bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Preslushajte cover pesme Riot Of Violence(http://www.enemyofthemusicbusiness.com/mp3/riotofviolence.mp3) koju je obradio Napalm Death.. Eto zashto grind-eri vole thrash... A, thrash-er ko ne slusha grind, grindcore, death, gore... nije thrasher!!

 

Inache u interview koji sam radio sa Mille pre oko pola godine rekao je da pripremaju novi album, t.j. tad su imali par rifova al biche.. I mislim da ce uraditi album sa vishe speed elemenata na racun na predhodnog, kao shto to radi Destruction...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, ja ne volim ni grind, ni noise, ni gore, ni ništa od navadenog. Mada, Napalm Death su mi izuzetak, ali više iz perioda kad su radili death metal. Recimo, "Suffer The Children" mi se često muva po glavi.

Nadam se da će biti više brzine, mada ni onako nije loše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...