Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Renewal, sem par pesama, nikada nisam nešto gotivio, Cause for conflict je dobar album, ali je produkcija jako tanka i čudna, Outcast volim, ali je realno half-assed i bez ijedne brze pesme, što je po meni ipak mana, ali ima dobrih pesama na njemu, Endorama je totalno drugačiji trip, mogu ponekad da ga odslušam, ali ne kada mi se sluša Kreator!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni Renewal kida. Ne razumem mrznju prema tom albumu.

 

Pa nije u pitanju mržnja, ali posle jednog od najboljih metal albuma ikada (CoS), moraš se složiti da zvuči prilično čudno, jednostavno fanovi nisu bili spremni na radikalnu promenu u zvuku benda. Ja ne kažem da je baš sranje, ali nikako mi nije medju omiljenim metal albumima, a ponajviše mi smeta kako ga je Mile otpevao, počeo previše da recituje, što se (srećom u manjoj meri) odrazilo i na Cause of Conflict, ali mi žanrovski i svirački taj album daleko bolji, iako i na njemu ima i malo tih industrial momenata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije u pitanju mržnja, ali posle jednog od najboljih metal albuma ikada (CoS), moraš se složiti da zvuči prilično čudno, jednostavno fanovi nisu bili spremni na radikalnu promenu u zvuku benda. Ja ne kažem da je baš sranje, ali nikako mi nije medju omiljenim metal albumima, a ponajviše mi smeta kako ga je Mile otpevao, počeo previše da recituje, što se (srećom u manjoj meri) odrazilo i na Cause of Conflict, ali mi žanrovski i svirački taj album daleko bolji, iako i na njemu ima i malo tih industrial momenata.

 

Cudan jeste, ali je daleko od loseg. Al bukvalno vecina ljudi s kojima sam pricao ga najbukvalnije mrzi. Meni ulazi u top 5 njihovih. Mozda mi je cak i na trecem mestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mračna ploča, sve pesme odlične, trajanje savršeno, nikad ni pre ni posle ništa slično, tekstovi fantastični u odnosu na žanr i vreme objavljivanja (ko je reko Satan is real?), Blackfire u formi, sve u svemu jako, jako ozbiljno. Jedan od mojih all time favorita.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Renewal kida takav kakav je. U vreme kad je izasao nisam tako mislio, prvo sam spot video, bio mi je cudan, a kad sam cuo ceo album prvo sam se skenjao, posle Coma of Souls opasan preokret ali ubrzo sam ga zavoleo. Danas mi je u rangu sa prvih 5. Jedini album koji nikad nisam zavoleo istinski je Cause for Conflict.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...