Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Zasad je ovo samo najobičniji Kreator koncert sa dvije predgrupe koje vodi sa sobom na ovoj regularnoj turneji i dodatim jednim bendom - Noctiferiom.

 

Tek ako bude još bendova, ovo će biti festival.

 

Koliko znam, ovo je zamisljeno da bude tradicionalni fest, za sad je pocetak ovakav (treba da uleti jos manjih bendova).

Videh recimo na BA da su i oni poceli sa lokalcima pa polako dosli do sadasnjeg nivao, naravno prosecan Srbin ce naci pedeset zamerki od lajnapa, setliste, Miletovog intervjua iz 2017 do cene karte koja ne ostavlja prostora za pljesku posle festa tako da nikad nista necemo ni imati vrv :haha:

  • Upvote 9
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa nisam rekao, samo kažem da je ovo zasad regularna Kreator svirka na regularnoj turneji sa njihovim predgrupama i dodatim jednim bendom - Noctiferiom.

 

Ako će da bude još bar 2-3 benda i nek budu barem kvalitetni lokalci / regionalci, apsolutno ne moraju biti "veliki" bendovi, super. Tada će biti festival.

 

A slažem se da je princip od manjeg ka većem jedino ispravan, pogotovo kad su metal festivali u pitanju. Većina onih koji su kretali megalomanski i sa hoću-odmah-i-hoću-sve pristupom su izduvali.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko znam, ovo je zamisljeno da bude tradicionalni fest, za sad je pocetak ovakav (treba da uleti jos manjih bendova).

Videh recimo na BA da su i oni poceli sa lokalcima pa polako dosli do sadasnjeg nivao, naravno prosecan Srbin ce naci pedeset zamerki od lajnapa, setliste, Miletovog intervjua iz 2017 do cene karte koja ne ostavlja prostora za pljesku posle festa tako da nikad nista necemo ni imati vrv :haha:

 

Sve je to tačno, ali i Legacy je bio lepo zamišljen fest, sa sjajnim lajnapom, i koliko se sećam korektnom (festivalskom) cenom, ali svi znamo šta se na kraju desilo.. Tako da nisu samo fanovi jedini krivci za neuspeh metal dogadjaja u srbiji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legacy je bio malo previse ambiciozan sa lajnapom za prvi put, sto rece Descender gore.

Koliko se secam trebalo je da bude oko 3000 karata po veceri za pozitivnu nulu a bilo 3x manje.

 

Pa možda bi i bilo toliko (ili bar približno) da nije bilo najavljeno tri-četiri veća koncerta (slayer, prist, cavalera c..).. e da i CASTLE FESTIVAL!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto me uhodis i progonis

 

zvucalo je ko kurac, da

prema tome = razocarenje

 

bukvalno je bilo ocajno do te mere da sam otisao da jedem krofne, osecao sam se kao da sebe prisiljavam da gledam ovo

 

a meni je death trap jedan od najboljih rifova ikada napisanih , nekad zaplacem kad ga cujem

 

mada otkud znam, umem i ja da jedem govna nekad

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da mislim i da su zadnji dan bili pa ono naslusas se svega

ali definitivno to ne oduzima od cinjenice da je ono stvarno bilo ko kurac, nisam cuo gitaru uopste

ali uopste se nije cula, to ko da mi das pljeskavicu kupus pavlaka susam luk a nema mesa u njoj

jedes lepinju suvu praznu i gorku kao nasa egzistencija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazivati ovo festivalom tako što ćeš da staviš neke domaće i/ili nebitne predgrupe da sviraju od 3h popodne mi više samo marketinški trik da nekako dođe još više ljudi, ako moguće :]

 

Deluje mi kao preveliki zalogaj iskreno Kreator u Hali Sportova. Više od ~1000 ljudi jaako teško.

 

Ja verovatno preskačem, gledao sam ih, iz ove perspektive, 2x u poslednjih godinu dana, i nisam nešto prezadovoljan kako trenutno zvuče, a i setlista je poslednja dva albuma 75%, što nije strašno, ali već sad mi se ne slušaju live opet te pesme.

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

carevi su mi bili dok ih nisam video uzivo, ono je jadno bilo stvarno, najvece razocarenje

 

Не знам где си их гледао/слушао али онај концерт у скцу где су прашили са кендлмес је био можда и најбољи концерт коме сам икада присуствовао.

 

Deluje mi kao preveliki zalogaj iskreno Kreator u Hali Sportova. Više od ~1000 ljudi jaako teško

 

Слажем се. За овај догађај је неки мањи простор. Једино ако у међувремену упадне још неко колосално име па да се тиме привуче више људи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha već vidim nekoliko fanova Kreatora sa ovog divnog foruma kako izbegavaju koncert, msm stvarno nismo ni za kurac i zato ćemo uvek biti najjadnija zemlja, ne na svetu, nego u jebenom regionu za metal koncerte!

 

Alo bre pričate o set listama gotovo pola godine pred koncert!!! Ne znaju ni oni šta će svirati, ali zato naši vrsni poznavaoci već imaju u pesmu napravljene liste :no:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...