Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

E, sad da sacekamo tvoj Slayer Lemmy pa da vidimo sta ces reci icon_smile.gif

Videcemo Soli,videcemo icon_da.gif ...ali moram nesto priznati,Kreator je definitivno trenutno najjaci thrash metal bend.Slayer-ova zadnja dva albuma bas nisu thrash,ali su Lemmy Sixx-u bolji od svih Kreatorovih albuma zajedno. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема шансе да превазиђе ово чудо.

Mislim da je to tacno,ali ko zna...Slayer je ipak almighty Slayer. icon_da.gif

Ali u svakom slucaju,trenutna poredjenja su nemoguca i besmislena.I zbog cega to uopste raditi.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam rekao Lemmy Sixx-u,to znaci meni.A isto tako,meni su prva dva,pa cak i tri,Kreator albuma nevidjeno govno.Sto neznaci da su losi,vec da su meni govno.A zadnja dva Slayer-ova su meni bolja od svih Kreatorovih zajedno...tebi,meni,nama,na kraju se sve svodi na subjektivnost.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa donekle je besmisleno porediti bilo koja 2 benda. Svako ima neku svoju prichu, ali u ovom slucaju se publika oba benda donekle poklapa i nije tesko nekom ko slusa Kreator da proceni da li je neki album Slayera dobar ili ne ili obrnuto, to jest svidja li mu se ili ne sa stanovista thrash metal slusaoca. Besmisleno je porediti Sonata Arcticu i Cannibal corpse. Ovde se ne radi o tome KO JE BOLJI od ova dva benda, pricamo o tome kako Kreator izdaje u zadnje vreme odlicne albume, dok je Slayer, cak i sa stanovista svojih fanova slabiji nego ranije. Naravno, ima i SDlayer poklonika onoga sto rade zadnjih 15 godina .... samo ja nisam taj, dok Kreator osim Cause For Conflict .... mozda Renewala donekle, nema loseg albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se...a "Renewal" je stvarno los album.Objektivno.Dok je,po meni,"Cause For Conflict" u principu ok album.

"Renewal" je prvi album Kreatora koji sam chuo, kakav pochetak a icon_smile.gif

 

On ima vrh 3 dobre i nishta vishe...mrzim Milletove vokale na njemu.

 

"Cause" je meni odlichan album koji je dosta "underrated" IMHO

Share this post


Link to post
Share on other sites

od kreatora volim samo prvih 5 albuma i dobar mi je violent revolution,ovaj novi me malo razocarao,previse melodije a i ubacio je clean vokale na par stvari,ma samo prvih 5 endless pain,pleasure to kill,terrible certainty,extreme aggression i coma of souls su odlicni,violent revolution je solidan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extreme Aggression je meni najbolji album i slazem se da su prvih 4 najbolja ... cak ni Coma of Souls ne racunam u najbolje iako koncepcijski lici na prethodnike. Kreator je bend koji moze da svira jako sirok opseg muzike i meni se recimo Endorama svidja vise od Coma Of Souls, iako je potpuno neKreatorski album. Ima saputanja, cleana, violina i kojekakvih pizdarija, ali je mnooogo dobar !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endorama je mnogo ok album, malo razlicit od prethodnika ali je kvalitet tu.

Sto se tice extreme aggression-a, album obozavam! To je ne osporivo isto kao sto niko ne moze da opovrgne da je album savrsen! Ali oni su tada imali drugacije razmishljanje, bili su mladi sto se vidi sa tematikom pjesama, albuma. Gledajuci od prvog do poslednjeg stadijuma benda, na svaki album se vidi napredak, kako muzicki tako i mentalni.

 

Jebiga, KREATOR KREAIRA! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kreator je bend koji moze da svira jako sirok opseg muzike i meni se recimo Endorama svidja vise od Coma Of Souls, iako je potpuno neKreatorski album. Ima saputanja, cleana, violina i kojekakvih pizdarija, ali je mnooogo dobar !!!!

Agreed icon_da.gif

 

 

BTW saznao sam da je Kreator u stvari ime Demona! Znachi nisu tek uz tr00 kurac stavili K umesto C.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...