Jump to content

Oružje


krezavy

Recommended Posts

Ja više volim da se ''igram'' hladnim oružjem..šta više, vatreno oružje me užasava.

Trener nam je pre donosio prave mačeve i obožavao sam njihov izgled..tako lepi i smrtonosni :)

Sada čitam knjige o mačevima, sekirama i mnogim drugim vrstama hladnog oružja koje se nekada davno koristilo širom planete. Po meni je to mnogo časnije oružje, borba prsa u prsa, pa ko preživi..ekstaza bitke, urlici, zvuci sudaranja čelika i osećaj istog kako prodire kroz meso, sopstveno ili tuđe.. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja više volim da se ''igram'' hladnim oružjem..šta više, vatreno oružje me užasava.

Trener nam je pre donosio prave mačeve i obožavao sam njihov izgled..tako lepi i smrtonosni :)

Sada čitam knjige o mačevima, sekirama i mnogim drugim vrstama hladnog oružja koje se nekada davno koristilo širom planete. Po meni je to mnogo časnije oružje, borba prsa u prsa, pa ko preživi..ekstaza bitke, urlici, zvuci sudaranja čelika i osećaj istog kako prodire kroz meso, sopstveno ili tuđe.. :pivopije:

 

a ti se bavish machevanjem ili nechim slichno? reci nam neshto o tehnici kojo si se posvetio. i naravno o alatu :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne, trenirao sam karate a imao sam paljevinu od trenera koji je stalno sa sobom vukao mačeve, tigrove i orlove :)

 

A moja devojka sada trenira jednu veštinu koja koristi i katanu pa se tako nekad bijemo, mada umesto pravog oružja više koristimo metle i usisivače :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

o.k. izvuko si se za sad...

 

a shta mislite o fer borbi? dal je to skroz bataljen trip? i ukoliko imate izbora dal udarate ispod pojasa ili s' ledja

 

:bigblue:

 

Jbg, ja i dalje živim po nekim arhaičnim principima..čast, fer borba bla bla ali toga danas vrlo malo ima..i poznat sam po tome da u ekstremnim situacijama postajem berserker :) poludim, izgubim kontrolu i spreman sam da zubima zakoljem :)

ok, dovoljno sam se otvorio.. :bigblue::redface::ph34r: :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

impresivno... zato valja biti chaotic... uvek uradish shto ti je volja bez obzira na aligment. xexe

 

borba hladnim oruzjem protiv nenaoruzhanog protivnika? ja dajem bonus 50% onome sa shtanglom ili nozhem. znachi ukolko su protivnici slichne konstitucije i pokretljivosti i naravno sa podjednako iskustva... shtangla provereno dobija

 

shta vi mislite? teoretski chisto. ili iz iskustva mozhda chak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

fer borba je izAsla iz mode, tako stoje stvari. 9mm je danas najbolji otvarac za glave :)

 

ovo me obicno podsjeti na onu staru izreku - ku*ac je kao pistolj. ako ga vec vadis, upotrijebi ga :bigblue: inace volim oruzje, i smatram da je prije umjeca rukovanjem i sl. prije svega potrebna smirenost i zrelost. svjedok sam kako mnogi mladjani revolverasi olako pucaju ili gube zivot zbog bukanja i brzine.

 

btw. koji vam je najbolji pistolj :bigblue: cz99 je kvalitet, mada ja vise volim one walter ili browing. manji kalibar, al imaju nekog smeka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uglavnom nisam neki specijalni ljubitelj oruzja. Kad sam bio klinac obozavao sam da idem u streljanu, i to za vreme bombardovanja (previshe sam gledao RTS) i pucam iz vazdusare. Vishe sam postovalac borilackih vestina. Tekvonda naravno u prvom planu, a kao mali sam trenirao i karate, ali sama struktura borbe gde nema kontakta i gde se za kontakt dobija negativni poen me bash i nije privlachio!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od oruzja imam indijansku duvaljku koju

sam dobio za prosli rodjendan, nisam do sada na nikome

isprobavao sem na drvetu i bogami ima veliki domet i moze

opusteno da ubije manju zivotinju, mozda i da obogalji coveka

ako gadjas u oko ...

Od vatrenog oruzja u kuci imam 357 kolt, mnogo lepa i smrtonosna

spravica, mislim caletova je, na zalost nisam pucao sa njom iako

stalno planiram da odem u streljanu. Za sada sam pucao samo iz berete

i tetejca(naravno u streljani)

Sto se tice hladnog oruzja, to moj brat od strica skuplja, ima neke silne nozekanje,

jednom je cak slucajno iskasapio ruku starijeg burazera spletom nesretnih okolnosti,

tako da bas ne volim to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па онај што је побио 9оро људи био под утицајем влашке магије... Кад су га ухапсили и одвели у болницу рекао да му не скидају тај црвени конац да не би поново почео да убија...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...