Jump to content

Oružje


krezavy

Recommended Posts

Da, pesnice a potom i hladno oruzje.

Uvek sam voleo maceve i sekire, nekako su ta oruzja casna, a ne puske i snajperi. Ubijes nekog dok pije kafu sa tri kilometra, covek ni ne zna sta ga je snaslo - gde je tu uzivanje kao sto pruzaju hladna oruzja i brojne mogucnosti sakacenja raznih delova tela pukom vestinom rukovanja secivom?

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubijes nekog dok pije kafu sa tri kilometra, covek ni ne zna sta ga je snaslo - gde je tu uzivanje

Smaknem ga sa vrha zgrade iz susednog bloka, siđem na ulicu i sednem na piće, kako da ne bude uživanje?

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

e58961ae02.jpg

 

4e75a4ae06.jpg

 

28c53992ed.jpg

 

Mojih ruku delo. Kad budem zavrsio sa julskim rokom, naravicu par nozeva, ali cisto ukrasnih, posto ne mogu da nadjem nigde celicne flahove, da nozevi budu funkcionalni ne tupe se brzo i mogu lepo da se naostre.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 7 months later...

Где уопште купујете ножеве? Набавила бих неки погодан за ношење, рецимо нешто попут дужег/већег перореза... Не разумем се уопште у тематику, па не знам ни где да почнем да тражим, па је сваки савет добродошао. :pivopije:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U snajperu imas najbolji izbor i najpovoljniji su,malo iznad zelenjaka,kad iz prolaza krenes ka terazijama,evo mapa.

snjaper

 

Obrati paznju na victorinox(oko 1000-1500 je najobicniji)

spartan.jpg

(svajcarac narodski receno) ili pitaj ljude sta bi ti preporucili,ali ovi ce ti se navise svideti,najpoznatiji su,to je ono must have nozic za svakoga,plus imaju vise funkcija i u raznim bojama .A ako o'oces duze,imas one koljacke-lovacke. :mhihi:

 

ili ovako nesto Opinel

opinel4.jpg

jednostavan,jako lep i odlican nozic(imas u raznim duzinama seciva,ovo je za francuze ono sto je za svajcarce victorinox),a nije ni skup,ispod 1000 dinara.Samo ako bi njega trazi inox verziju,posto za carbon verziju seciva,moras da imas malo vise iskustva,secivo potamni,ako ga ne odrzavas.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 za švajcarce, sad zavisi za šta ti treba. Imam Swisschaamp-a, mislim da ne prodje dan da ga za nešto ne koristim... ma to i nije nož, to je takoreći.. sve :haha: odličan osećaj, imaš pri ruci alat za skoro svaku situaciju :da:

 

apgrejdovala bih se na swisschamp xlt rado zbog šrafcigerčića i špatule... možda i bude uskoro. mmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...