Jump to content

Kuvanje


krezavy

Recommended Posts

Oukej, ispoljava staloženost, premda je insajd afektan. A afektnost ostavlja za internet. :)

Majka mi trenutno u kuhinji kuva domaću supu, ljudi moji, nema bolje! Pa posle pojesti one šargarepe, celer i krompire što su ostali u cediljki... Mrnjau!

'aj' ćaos :wub:

Edited by Snouvi Džamejkan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uredu blondi kad ti kazes...

A znas li ti blondi nesto da kuvas? A da stavljas zimnicu?

Evo, ima tu nekih zanimljivih saveta, pa pogledaj mila moja: www.svet.co.yu/kuhinjica/

 

 

 

fala ti srce ali ne treba.

 

zna blondie da kuva i sprema zimnicu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolju domaću supu koju sam ikada jeo je pravila moja baba. Lonac od 14 litara, rezanci od 0.7m dužine i 3 vrste mesa. Bolan da se leči...

 

Čekaj, pravila? Ako je neupokojena i dalje, ti sad postaješ osoba na koju sam nenormalno ljubomorna. Ogromantni rezanci su mi jedna od primarnih preferencija, u svim mogućim jelima. : :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest RISE LORD VADER's guz

čuj ovo pitanje - jel' znaš ti da napraviš pijanog šarana - some jedan??? :)

 

pravio zoki eremić jednom pijanog š. pa je posle bilo lađenja u kadi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj, pravila? Ako je neupokojena i dalje, ti sad postaješ osoba na koju sam nenormalno ljubomorna. Ogromantni rezanci su mi jedna od primarnih preferencija, u svim mogućim jelima. : :blush:

 

Živa i zdrava, Bogu hvala. Ali nema vid baš najbolji i tresu joj se ruke, pa ne može ručno da seče rezance. Zato ih više ne pravi, već kupuje. A supu i dalje pravi u istom loncu od 14 L, samo bez njenih rezanaca - nije to to!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...