Jump to content

Kuvanje


krezavy

Recommended Posts

Guest IN THE NAME OF GUUUZ

k'o je rekao ja sam rekao šunka?

 

iskreno se nadam da će se kotlićijada održati u nedelju, uželeh se

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno se nadam da će se kotlićijada održati u nedelju, uželeh se

Zvanicno obavestenje iz prve ruke: kotlicijada u nedelju 9. septembra. Pederi iz omladinskog nisu hteli da nas puste sad i naravno jos uvek imaju pravo da odloze sve to za januar iduce godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato je potrebno da imamo sopstvenu instituciju koja ce se brinuti zvanicno o tome. Ovako svako moze da nas jebe u zdrav mozak kada hoce i koliko hoce.

 

Mmmmmmmmmmmmm mozak, jede li neko od Vas mozak od svinje? To je samo jedan od 21 ukusa koliko ih ima na pecenoj svinjskoj glavi.

 

pigs_heads_435w.jpg

Edited by Lex Luthor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mmmmmmmmmmmmm mozak, jede li neko od Vas mozak od svinje? To je samo jedan od 21 ukusa koliko ih ima na pecenoj svinjskoj glavi.

Pohovani svinjski mozak je prava poslastica. Ne znam zasto ljudi izbegavaju da ga jedu, kao i prasece testise (takodje specijalitet). Uopste se ne salim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pohovani svinjski mozak je prava poslastica. Ne znam zasto ljudi izbegavaju da ga jedu, kao i prasece testise (takodje specijalitet). Uopste se ne salim!

 

 

obozavam mozak, na sve nacine.

problem je samo visok sadrzaj masti i holesterol, tako da ga ne jedem cesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

obozavam mozak, na sve nacine.

problem je samo visok sadrzaj masti i holesterol, tako da ga ne jedem cesto.

Koliko god da ima, jos niko od malo mozga nije umro. Inace je zivotinjska mast daleko zdravija od biljne (koju ljudski organizam skoro uopste ne moze da svari, vec je samo talozi). DOLE VEGETARIJANCI!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

stavis malo ulja u tiganj, ubacis ociscene i iseckane lignje, dinstas pokljopljeno nekih 20-ak minuta (dolivas malo vode ako treba). ne treba dodavati soli, posto su lignje dovoljno slane po sebi, eventualno dodas malo bibera ako ti je gusht.

ocistis dosta belog luka, sitno iseckas, pomesas sa sitno seckanim persunovim listom i maslinovim uljem. kada su lignje gotove, skines tiganj sa vatre i prelijes ih mesavinom belog luka, persunovog lista i maslinovog ulja. ostavis da stoji par minuta u poklopljenoj posudi i upropastis se jeduci.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest IN THE NAME OF GUUUZ

pun mi kurac ovog paradajza koji nije nikakav, jedva čekam kiseli kupus, pa da uzmem lončugu od 10 litara, da natrpam red kupusa, red suvog mesa (slaninice, kobaje, rebarca, kolenica...) do gore, pa uz to opalim kuvana krompira u ljusci, a onda preko toga opalim par kila špriceri!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...