Jump to content

Kuvanje


krezavy

Recommended Posts

Ja znam za ono klasicno zensko razocaravanje u muski pol, ali ovo mi je vec preterivanje.

 

Kakvo crno preterivanje, beli luk je dobar, moze se sastiviti i na taj nacin da se oseti malo ili ne oseti, ali promeni ukus hrane.

 

Bas sam pre neki dan spremala sledece: U soku od odreska sa zacinima stavila sam kolutove crnog luka da se isprze dodala malko gustina da se taj sok sa lukom zgusne i dobila fenomenalan preliv...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dvoje su se tako smuvali :mhihi:

 

ontopic

i tako je on veceras dobio sutlijas sa integralnim pirincem :P

u stvari uopste nije lose, samo sto ne kuvam pirinac u mleku, vec u vodi, posle ga kuvanog dodam u mleko, i malo prokuvam. I cimet odozgo na kraju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dvoje su se tako smuvali :mhihi:

 

ontopic

i tako je on veceras dobio sutlijas sa integralnim pirincem :P

u stvari uopste nije lose, samo sto ne kuvam pirinac u mleku, vec u vodi, posle ga kuvanog dodam u mleko, i malo prokuvam. I cimet odozgo na kraju :)

 

Eee admine da sam te srece, a znas kako se trudim. Nego sad rezmisljam, dobro bi bilo kad bi ga ti postavila za pravog moderatora, mozda mu funkcija podigne samopouzdanje pa nacini prvi korak. Ima pokoji hrabri ispad kao ovaj na vrhu strane, ali je uglavnom stidan i kulturan.

 

ontopic kao

 

Obozavam pirinac i cesto ga pravim, a i cimet generalno,posebno sa belim kuvanim vinom u zimske dane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego sad rezmisljam, dobro bi bilo kad bi ga ti postavila za pravog moderatora, mozda mu funkcija podigne samopouzdanje pa nacini prvi korak. Ima pokoji hrabri ispad kao ovaj na vrhu strane, ali je uglavnom stidan i kulturan.

Nisam ja kao ova bagra da skačem na svaku priliku za foru. Treba birati, pa ubosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...