Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

Ma ne volim ni ja što se preterano favorizuje tenis u poslednjih par godina, ali to je prouzrokovano naravno i marketingom, ali i neuspehom ostalih naših sportova (košarka je tek od prošle godine počela ponovo da se dobro igra, mislim na reprezentaciju), drago mi je što Novak uvek igra za Srbiju i nikada nije izostao, zbog toga ga cenim, ćaleta mu mrzim, a ženski tenis jeste smejurija, dok je muški dobar.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne volim ni ja što se preterano favorizuje tenis u poslednjih par godina, ali to je prouzrokovano naravno i marketingom, ali i neuspehom ostalih naših sportova (košarka je tek od prošle godine počela ponovo da se dobro igra, mislim na reprezentaciju), drago mi je što Novak uvek igra za Srbiju i nikada nije izostao, zbog toga ga cenim, ćaleta mu mrzim, a ženski tenis jeste smejurija, dok je muški dobar.

 

 

Управо тако. Мени иде на курац што сваки мајмун је почео да се ложи на јебени тенис. I agree. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas bio zreb za naredni Davis Cup. U prvom kolu igramo sa Indijom u Beogradu. U drugom sa pobednikom meca Rusija - Svedska (verovatno i sa jednima i sa drugima isto u Beogradu). U polufinalu bi najverovatnije gostovali Ceskoj ili Argentini. A onda u finalu ostaje ostala bulumenta: USA, 'rvati, Francuzi, Spanci... Tu bi sa Francuzima ili Amerima igrali u gostima, dok bi sa 'rvatima ili Spancima igrali u Beogradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

francuzi svi u istim majicama,a nasi k'o sirocici svi razlicito...k'o da su u crveni krst isli po majice...jebote,potpisali su ugovore sa proizvodjacima da nose majice i dok se tusiraju...al dobro,makar dobro igraju,samo sto izgleda odvratno koliko nisu upareni...k'o kada bi u fudbalskoj reprezentaciji svako igrao u dresu kluba iz kojeg dolazi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, izgubise. Ali dobro, sve i da se ne osvoji Dejvis kup, do jaja je uspeh igrati u finalu. Ako nista, sledece godine ponovo :) Djokovic ce verovatno da dobije, e sad, ako Janko popizdi kao sto je znao da popizdi, dobija u 5 setova :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali dobro, sve i da se ne osvoji Dejvis kup, do jaja je uspeh igrati u finalu.

 

Kako je ovo jadan izgovor,tako pricaju gubitnici.Koji kurac uopste i igrati u finalu ako ne pobedis.Kakav uspeh,to je pusiona kurca,a ne uspeh.

 

Uostalom,koga uopste boli kurac za ovaj sport za homose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci, po vasem misljenju, ako izgube, treba reci "nosite se u kurac nikad vas vise necu gledati i podrzavati"? Ahaaa, ice to, tako vecina naroda kenja, ali se te stvari govore u afektu, par dana kasnije svi uvide da je zapravo ekipa zemlje od 7 miliona dusa i jedne od, blago nama, najsiromasnijih zemalja u Evropi, u vrhu svetskog sporta, pa skoro bilo kojeg timskog sporta.

 

A sudije, ono je bilo necuveno. Ne znam, jel toliko tesko gledati u liniju sa 3 metra udaljenosti? Jbt pa ja preko TV-a starog 20 godina vidim da je aut.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obradovic je izjavio da "linijske sudije nisu pokazale PATRIOTIZAM u odlucujucim trenucima" haha. OK, stvarno glupander ne bi trebao javno da trazi da sudije lazu u nasu korist, dovoljno bi bilo da sude posteno, ali nista od toga nazalost. Aj da su jednom pogresili, ali tri puta, i to sve u odlucujucim gemovima, na odlucujucim poenima. Glavni sudija je toliko inteligentan da nije mogao nauciti tri srpske reci, i umesto "tisina molim", skoro je stalno govorio "molim, molim" xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...