Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

mene najvise nervira kad gube pa im svaki kurac smeta, jebote ne sme komarac da se cuje, ne smes da slikas, ne smes da setas po tribinama...i jos kad lome reket...nije mi uopste jasno zasto to nije malo ostrije sankcionisano...u svakom slucaju zbog svega navedenog Nadal je najjaci lik i mogu svi da mu ga duvaju :da:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako izgleda tabela u pobedama u nizu:

 

1. Argentina Guillermo Vilas 46 (1977)

2. Czech Republic Ivan Lendl 44 (1981–82)

3. Sweden Björn Borg 43 (1978)[4]

4. United States John McEnroe 42 (1983–84)

5. Switzerland Roger Federer 41 (2006–07)

6. Serbia Novak Djokovic 38 (2010–11)

7. Sweden Björn Borg 35 (1979–80)

= Austria Thomas Muster 35 (1995)

= Switzerland Roger Federer 35 (2005)

10. United States Jimmy Connors 33 (1974)

11. Spain Rafael Nadal 32 (2008)

12. Sweden Björn Borg 31 (1978)

= Czech Republic Ivan Lendl 31 (1985)

14. Romania Ilie Năstase 29 (1973)

= Sweden Björn Borg 29 (1977)

= United States Pete Sampras 29 (1994)

 

Djokovicu treba jos 9 pobeda u nizu da bi ostvario svetski rekord.

Share this post


Link to post
Share on other sites

on nesretnik gleda reprizu sa marejom i misli da novak igra sa nadalom...toliko o tenisu...

matori,nadal je crnac...

ajde ne seri i ti, gledao sam juce mec sa Marejom, nisam od pocetka doduse, mislio sam da se igra sutra finale...trebao je da pocne ali je odlozen zbog kise...

 

Btw. tenis mi nije omiljeni sport, jedino sto sam voleo da gledam je Roland Garros, taj mi je turnir uvek bio zanimljiv, i gledao sam ga dok se nije ni znalo za Novaka.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po cemu to vidis? Ajde kazi molim te, zivo me interesuje...'de ne seri, ti ces da me ucis o sportu.

Pa da te toliko interesuje Nadal ti bi pratio meč, toliko o tome. A zašto to "ti"? To što ne trolujem i ne učestvujem u retardiranim raspravama na ovom podforumu ne mora da znači da ne znam ništa o sportu. O tenisu znam ponešto jer ga i igram rekreativno, a nekim drugim sportovima sam se i bavio na mnogo većem nivou od sranja po forumima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da si gledao...ti si veliki poznavalac sportsko-politicko-drustveno-socioloskih prilika u srbiji...a i sire...sve znas,jebote,svaka cast...treba daodradis vizitkartu...ima prezime,zanimanje:"strucnjak"...

da,da tako je...vidim ko bleji svaki dan na ovom forumu i ima 4,5K komentara...ja idem samo na nekoliko tema na ovom forumu, uglavnom. Fudbal ne volim i tamo me ni nema,kao i na mnogim drugim temama o sportu, sto se tice gornjeg doma ovog foruma uopste me nema tamo...a ko sere vise od tebe, jebote...uostalom mene se to ni ne tice, forumi i sluze za to...sad nastavi da kenjas, ja se iskljucujem...

 

Pa da te toliko interesuje Nadal ti bi pratio meč, toliko o tome. A zašto to "ti"? To što ne trolujem i ne učestvujem u retardiranim raspravama na ovom podforumu ne mora da znači da ne znam ništa o sportu. O tenisu znam ponešto jer ga i igram rekreativno, a nekim drugim sportovima sam se i bavio na mnogo većem nivou od sranja po forumima.

Ko je uopste rekao da me interesuje Nadal? Ja sam rekao da mi se on najvise svidja kao igrac, pre svega po ponasanju. Nisam uopste zapoceo trolovanje, niti bih ista vise rekao na ovoj temi da vi niste poceli da jedete govna. Ja sam samo rekao neko svoje misljenje o teniserima, a ono da mogu da duvaju Nadalu je bilo vise zachikavanje, al' jebiga ima ljudi koji su paljevine pa se primaju...a i ja sam druskane trenirao nekoliko sportova, pre svega borilacke i to ne rekreativno, tako da ne mozes da mi kenjas da ne znam nista o sportu a da ni ti sam ne znas nista o meni...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

da,da tako je...vidim ko bleji svaki dan na ovom forumu i ima 4,5K komentara...ja idem samo na nekoliko tema na ovom forumu, uglavnom. Fudbal ne volim i tamo me ni nema,kao i na mnogim drugim temama o sportu, sto se tice gornjeg doma ovog foruma uopste me nema tamo...a ko sere vise od tebe, jebote...uostalom mene se to ni ne tice, forumi i sluze za to...sad nastavi da kenjas, ja se iskljucujem...

 

 

u principu,blejim popodne ovde...nemam fejsbuke,majspejsove,skajpove,mesindzere...pa mi je ovo jedini internet krik...malo dolazis,al si strucnjak...matori,provalio sam da ti sve znas...znas i gde je isusova ruka i ko je izvrsio privatizaciju u slovackoj...nema veze bleja ovde sa tim da je neko strucnjak za sve teme...ja odo na dbalfu,a ti se pravi pametan...kao i uvek...nece ti biti tesko...

 

vidim da obozavas nadala...i da pratis tenis...jedini si ti danas gledao finale...a mi ostali cemo od sutra...i ovih narednih dana...kako se organizujemo

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i ja sam druskane trenirao nekoliko sportova, pre svega borilacke i to ne rekreativno, tako da ne mozes da mi kenjas da ne znam nista o sportu a da ni ti sam ne znas nista o meni...

To je takođe bilo što ti kažeš začikavanje. I ja imam fine uspjehe u borilačkim i u fudbalu, no to je druga priča, samo mi fali lada niva i opasno društvo iz srednje. Uživaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke Novaku na osvajanju Madrida , potpuno zasluzeno , mada ovo nije ni blizu najboljeg Nadala na sljaci to svi vide , ovaj kikiriki turnir u Rimu ce isto osvojiti Nole zbog sponzora Serdjo Takinija , ali zato Rafa ima da eksplodira na Rolan Garosu i komotno osvoji pored Vimbldona najvazniji trofej !!!

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su svi turniri Masters 1000 vazni, cak ni oni od 500 nisu beznacajni. Dobro, uvek ima ljudi sa drugacijim misljenjem, ali Nadalu se zesce vazni svi turniri na sljaci, on tempira formu da ih sve osvoji.

A uopste nisam siguran za RG, neverujem ni da ce Nadal u finale tako lako

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...