Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

Хејл може да пољуби Ђоковића у дупе, онако сочно. Федерер је ванземаљац, а и капирам да је алав. Није му доста ово пара и трофеја што је згрнуо, него навалио по још! Свака част Новаку, запамтите, лик има 24 године, најебаваће се кеве свима још дуго!

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je pritisak ucinio svoje... Da nije bio mec za prvo mesto na ATP listi, mislim da bi Djokovic rasterecenije igrao.

 

Koliko sam shvatio, ako Nadal izgubi, Djokovic preuzima prvu poziciju, ali ipak ne mogu da navijam za Pederera. Nadam se da ce Nadal da ga opere.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema sanse, skinuce gace protiv Nadala, uvek je tako

 

Noleta je mnogo poremetila i ona pauza, bolje da je igrao cetvrtfinale

 

svajcarac nije ovako servirao ni kad je bio na vrhuncu slave i forme

 

sve u svemu, ruznim francuzima zelim sve najgore

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хејл може да пољуби Ђоковића у дупе,

 

e ovako zaista sam zeleo da ne podjebavam pacijente , ali posto si me uvredio , sledi :

 

MISLILI STE DA CE NOVAK DA POBEDI ?

 

E PA KURCA BABA VEČERALA !!!!

 

Vise sam se obradovao ovom porazu Noleta , nego tituli Partizana u fudbalu .

Iskreno ne volim Federera , ali je danas zasluzeno pobedio , procitao je i pamecu nadmasio Novaka .

Mislim da je Noleta dosta poremetila diga pauza , izasao je iz ritma i ubedjen sam da kada bi prosao u finale da bi bio blizi pobedi nego Nadal .

Ovako ce Vamos Tamos nadam se uzeti titulu .

 

CCPK !

  • Upvote 8
  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav paćenik.

 

U pravu si , pravi je pacenik ovaj Nole , osvaja kikiriki turnire , a kad dodje do trenutka istine popusi od nekog matorca .

 

 

Inace prejak komentar na b92 :

 

Fedex dere Djokovica, Partizan dere Mladost...moze li bolje...?! :)))

  • Upvote 4
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Troicki je glup kao noć. Vidiš mu facu i sve ti je jasno. Šta je on sve ispustio to je neverovatno...

pa samo gluperda moze javno predstavljati kao svoje devojke osvedocene kurve (olja crnogorac , suncica travica). nenad zimonjic mu lepo nabaci ribe , a ovaj ih seta okolo i uslikavaju ga gde stignu. mozga bez.

 

ima zimonjiceva zena dosta dobrih komada na lageru* http://www.modeltattoo.com/masterS.htm steta je samo sto ove cice ipak ne konzumiraju svezu pisacu , jebi ga.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@hail

tako se i viktor zaljubi kad okusi vlazno piche , ali ga na svu srecu brzo prodje. samo hladno i muski , bez emocija.

jedna od njih (Azra G.) je , u poverenju , opsesivna kurozderka. :meshuggah: ne znam bas za ostale , ali pretpostavljam da im treba vatrogasno crevo. recimo , anastasiju b (budjic) je gazilo pola prestonice , i trecina zitonosne vojvodine. bese se slikala za naslovnicu plejboja , a ako se ne varam , ucestvovala je i u onoj farmi...ili velikom bratu... tako neka zajebancija od rijalitija. kazu da joj je od ribice ostala samo futrola , vredna domacica nema sta. :)

Edited by Pristojni urinator

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...