Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

socijal demokrate su picke lopovske,pogotovu ako vidite da je DS socijaldemokratska stranka a i LSV.Mislim LOL.

 

Enivej djokovicev cale i stric muljaju oko onih terena na dorcolu,pokusavaju da izboksuju dozvolu da grade hotel na drzavnom zemljistu bez nadnoknade,valjda nece uspeti.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Још и горе, али не бих да спемујем јер ће Баал да се љути. :zeleni:

 

Ех... Салутирање,фризура(тј. недостатак исте :haha: ),суспензије,све је то маска. Увек си био режимски човек,инсајдер. Тоболац бесповратно тоне без твоје неусташивости,Брејвхарте врати се коренима,супротстави се! :rockdevil:

 

Ajde idi izvedi neki bagrem u setnju.

 

:haha:

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

i pocelo je izdrkavanje...

 

http://novosti.rs/ve...ovaku-Djokovicu

jebotebog! mozga bez! pa da li smo mi normalni ili je otisao svak' ko valja? narod je mozga bez...

 

mislim se nesto... ubuduce , koliko mi vreme bude omogucavalo , pishacu na svaku vest o glavatom majmunu koja bude objavljena b92 , blic , novosti , kurir portalu... kurac nabijem u usta i njemu i onom njegovom orangutanu od tatice. treba raskrinkati porodicno-mafijasku druzinu , to je najmanje sto se moze uciniti...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebotebog! mozga bez! pa da li smo mi normalni ili je otisao svak' ko valja? narod je mozga bez...

 

mislim se nesto... ubuduce , koliko mi vreme bude omogucavalo , pishacu na svaku vest o glavatom majmunu koja bude objavljena b92 , blic , novosti , kurir portalu... kurac nabijem u usta i njemu i onom njegovom orangutanu od tatice. treba raskrinkati porodicno-mafijasku druzinu , to je najmanje sto se moze uciniti...

 

pa niko ne daje pare dzabe

azerbejdzanski diktator dobije bistu u parku, skola dobije ime po donatoru djokovicu

 

a nadal je ovaj turnir odigrao u stilu jelene jankovic, ne zna ni sto je dosao a ni sto je izgubio

odmorio se sigurno nije

Share this post


Link to post
Share on other sites

a evo mu kurac i tad, jbt za 20 godina zvaću se Novak Đoković i živeću u ulici Novaka Đokovića u novom delu Đokograda pod nazivom Đokovica. Vodio ženu (koju sam upoznao u klubu Đoković a inače se i ona isto zove Novak Đoković) u restoran kod Đokovića i onda smo se pojebali u Đoković pozi

Edited by Oddball
  • Upvote 9
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...