Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Ovde nek se prica o kosarci... dobro je da sam ja otvorio... kosarku volim vise od svog zivota... :D Ajmo:

 

1) Partizan prvi sampion Srbije

2) San Antonio "prvak sveta"

3) Panathinaikos tripla kruna

4) Real Madrid prvak Spanije

5) CSKA Moscow prvak Rusije

 

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da to nije pripremna utakmica, nego neki turnir u Australiji... mi igrali za trece mesto sa Australijom i ne znam sta smo uradili... :(

 

to je pripremni turnir, dakle samim tim i utakmica je priremna, i nije u Australiji vec u Italiji, u Bormiu...

sto bi se za evropsko prvensto spremali cak u Australiji? :P:evotigana:

Edited by xnemanjax

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чему тај смајли?

Пазите Славнићеву изјаву:

"Dovidjenja Bormio, nikada me više videti nećeš. Zbog toga što smo mnogo jaki, a vi to niste zaslužili. Nastavljamo put za Francusku i tamo ćemo žestoko trenirati i odigrati tri utakmice. Ne očekujte mnogo od rezultata i ne zaboravite da moskitosi poleću ka sunčanoj Španiji 31. avgusta", preneli su izjavu selektora Slavnića srpski mediji posle duela sa Australijom.

Каква кретенчина..

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je pripremni turnir, dakle samim tim i utakmica je priremna, i nije u Australiji vec u Italiji, u Bormiu...

sto bi se za evropsko prvensto spremali cak u Australiji? :P:evotigana:

 

A zasto bi se australija onda pripremala za evropsko prvenstvo... :)

 

 

Ps. Moka i Gurovic su idioti... zar oni stvarno misle da mozemo neki dobar rezultat da napravimo...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto bi se australija onda pripremala za evropsko prvenstvo... :)

 

mozda oni ucestvuju na nekom drugom prvenstvu? prvenstvo okeanije ili tako nesto :D

 

Чему тај смајли?

koji smajli?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde nek se prica o kosarci... dobro je da sam ja otvorio... kosarku volim vise od svog zivota... :D Ajmo:

1) Partizan prvi sampion Srbije

 

Realno, najjaci tim u nasem prvenstvu i celokupnom Balkanu (ako ne racunamo Grke), u Goodyear ligi niko ne moze da se nosi sa Grobarima, u domacem prvenstvu pogotovo, a i u Evropi su tim za respet. videcemo kakav tim ce sklopiti za sledecu sezonu, ali cnenim da se odnos snaga u domacem prvenstvu nece znacajno menjati. Vise sam ocekivao od vojvodine prosle sezone, Hemofarm i FMP su standardno jaki, jaci od Zvezde po meni. Imamo jaku ligu, jedva cekam da pocne Goodyear i ULEB

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Dovidjenja Bormio, nikada me više videti nećeš. Zbog toga što smo mnogo jaki, a vi to niste zaslužili. Nastavljamo put za Francusku i tamo ćemo žestoko trenirati i odigrati tri utakmice. Ne očekujte mnogo od rezultata i ne zaboravite da moskitosi poleću ka sunčanoj Španiji 31. avgusta", preneli su izjavu selektora Slavnića srpski mediji posle duela sa Australijom.

 

Bolid...to nam je selektor. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, najjaci tim u nasem prvenstvu i celokupnom Balkanu (ako ne racunamo Grke), u Goodyear ligi niko ne moze da se nosi sa Grobarima, u domacem prvenstvu pogotovo, a i u Evropi su tim za respet. videcemo kakav tim ce sklopiti za sledecu sezonu, ali cnenim da se odnos snaga u domacem prvenstvu nece znacajno menjati. Vise sam ocekivao od vojvodine prosle sezone, Hemofarm i FMP su standardno jaki, jaci od Zvezde po meni. Imamo jaku ligu, jedva cekam da pocne Goodyear i ULEB

 

 

Realno!!! :D:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juniori u finalu protiv Grka! Evo ga jos jedno zlato!

 

A seniori izgubise od Slovenije. Doduse jest' ta Slovenija bila i Grke, al' mi ne jasna..pola njihovih dobrih igraca im ne igra, k'o nama neshto..

Гуровић, Јарић и Миличић нису играли.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro vaterpolo je rutina u zadnje vrijeme.Pa i mladje selekcije u kosarci.Ali ovo je ipak podvig! Gubili su 16 razlike u jednom trenutku,cijela sala protiv nas i sudije. Prava srpska pobjeda :pivopije:

 

Spanci traze da se suspenduju nasi igraci zbog namjestanja utakmice sa Litvanijom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...