Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Био сам на утакмици, на Д је и било људи, на Б, где сам ја био са екипом, максимално 50.

 

Да није било Тадије и глупог Елмедина можда бисмо и урадили нешто. Драгићевић је направио две техничке и један фаул над Новицом, промашио цео кош и на крају испустио лопту у контри 2 на 0. Елмедин на 6 разлике за Партизан у четвртом периоду шута са бацања као да је тројка, а не петица. Да је Раичевић раније преузео Пековића ко зна шта би било, пошто се једино он сетио да изађе испред њега, а не да га пушта да игра леђима као што су то радили Елмедин и Лекић.

 

Направио сам смећа као осталих четворо заједно, појео сам кило семенки. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да знаш да јесте, за сто динара сам добио по фишекчић белих семенки и кикирикија, кокице, сунцокрет и Кока - колу ми је дала другарица. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Био сам на утакмици, на Д је и било људи, на Б, где сам ја био са екипом, максимално 50.

 

Да није било Тадије и глупог Елмедина можда бисмо и урадили нешто. Драгићевић је направио две техничке и један фаул над Новицом, промашио цео кош и на крају испустио лопту у контри 2 на 0. Елмедин на 6 разлике за Партизан у четвртом периоду шута са бацања као да је тројка, а не петица. Да је Раичевић раније преузео Пековића ко зна шта би било, пошто се једино он сетио да изађе испред њега, а не да га пушта да игра леђима као што су то радили Елмедин и Лекић.

 

Направио сам смећа као осталих четворо заједно, појео сам кило семенки. :)

 

Ne kapiram te vishe, sad si opet navijach Zvezde ili shta?

 

Tekma..nishta specijalno..igrano kol'ko treba again..u Zvezdi nema teorije da neko moze da zaustavi Peku.. Jedino ako povilene Kuk i Tadija u polufinalu pa mogu da iznenade..ali teshka vajda...

 

Lepo reche juche komentator, Partizana ce pre neko u polufinalu da dobije nego u finalu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да знаш да јесте, за сто динара сам добио по фишекчић белих семенки и кикирикија, кокице, сунцокрет и Кока - колу ми је дала другарица. :)

 

Препознали цигани и шиптари семенкари своје па ти дали попуст, а?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kapiram te vishe, sad si opet navijach Zvezde ili shta?

Ма јок, типичан семенкар. Долазио ми је буразер, а и екипи из дома се ишло, па смо били да гледамо. Нисам певао песме, скакао и радовао се или туговао као прави навијачи. Не могу да навијам за више клубова, волим само један.

 

Препознали цигани и шиптари семенкари своје па ти дали попуст, а?

Какав попуст, много су скупе семенке испред хале. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bilo koji "sport za zube i melem za stomak" je skup u picku materinu... jedna chasha bezalkoholnog piva ili koka-kole je 100-150 dinara chini mi se... a i da nesto gricnes jos, izadje te jos 100 dinara... 200-250 dinara da bi imao 3-4-5 minuta zanimacije... skupo... :) Svejedno, niko nas ne tera da grickamo, tako da ja grizem prste i nokte pred svaku utakmicu Partizana... :da:

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, јебачи, види се да сте зелени...

Ако већ морате да грицкате неки курац, купите га у некој од продавница "здраве хране", имате их на сваком ћошку. За 100 динџи може се пазари преко триста грама семенки (од бундеве, што би мандови рекли - белих). То је таман да траје целу текму...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha... pa ja ni ovako ni onako ne bi grickao to... samo kazem kako je u hali skupo... :) Uopste nije bitno dal cu da grickam ili ne... :D ne mogu da drzim visoko podignut shal, a i u isto vreme da grickam nesto... :D

 

Наравно, не купујеш грицкалице ако иде да навијаш, купујеш ако си са девојком/пријатељицом која не би баш на коп, гужва је, момци су пијани и штипкаће је за гузу... :)

 

Јеси скапирао да Куруз има више наших текми, него циганских у последње време. Кад год је џаба на ЈНА он иде... И на ову кошарку је отишао због нас, потписујем... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jbt, 'ladno izgubismo. Bacanja 10/23. Jebo 16 izgubljenih, nas bacanja unishtila :) Pobedjivali smo mi i sa vishe izgubljenih ove sezone..Blah, tek mi sad zao shto nije bilo prenosa...

 

 

A inache, ajd Zvezda shto jedva pobedi Lajonse, nego na komentarima na b92 prichaju da bilo 19 gledalaca :) Moze li ovo neko da potvrdi?!

 

sad vidim odakle taj info:

 

http://nsl.kosarka.co.yu/GameStatistic.aspx?pGameID=618

 

dakle, ne verujem :)

 

 

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...