Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Сад ми вас је жао, после овакавих постова...

:cry: :cry:

 

 

 

meni je zao vas grobara paljevina (generalno, ne neko pojedinacno) koji ne umete da iskulirate nijedan post :)

 

odmah su se trojica javila da komentarisu kako je tepic bolji, kako je alba kurac, kako im je zao... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tepic ni ne lici na kossarkasa, meni on lici, ako se neko seca, onaj crtani film o bendzaminu frenklinu i onom njegovom mishu .... e pa Tepic mi lici na tog misha, samo sto je poguren i iskrivljen, za razliku od tog misha.....

 

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zashto, ali raduje me shto smo sa Shapncima u grupi :) opet... Da im vratimo milo za drago. Nasha i D grupa (sa kojom se ukrshtamo) su kanda jache...

 

+ + +

 

In other news, Partizan opet odigrao tekmu promenljivo..realno, FMP bolji bio veci tok mecha, ali smo tako lako na kraju dobili da je to zaprepascujuce.. Tripko lepo odigrao, Lasme opet dabl-dabl..

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je zao vas grobara paljevina (generalno, ne neko pojedinacno) koji ne umete da iskulirate nijedan post :)

 

odmah su se trojica javila da komentarisu kako je tepic bolji, kako je alba kurac, kako im je zao... :)

 

Ti si mi sav tolerantan... Onaj tvoj post je jedan od naciganskijih na ovom forumu... Zvezda ne igra euroligu, pa se tesite partijama vasih bivsih igraca... jadno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Brate, a i vi nasedate na provokacije, pa on je namerno rekao to da bi ovakve reakcije izazvao. :D Mislim, kakve ima veze, prozivamo se međusobno nonstop, u tome i jeste draž. ;)

 

 

Btw. pušite ga cigani, čisto da napomenem. :P

Edited by BaalBehrit

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je zao vas grobara paljevina (generalno, ne neko pojedinacno) koji ne umete da iskulirate nijedan post :)

 

odmah su se trojica javila da komentarisu kako je tepic bolji, kako je alba kurac, kako im je zao... :)

 

Зашто би било ко кулирао било шта? Кад будем почео да ти кулирам постове, то ће значити да мислим да си будалетина (засад није тако) :).

 

Било како било, поново сте курац од тима. Идеш ли на реванш против Аустроугара? Лудило ће да буде, такву кошаркашку величину у гостима Београд никад није видео.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dule Vujosevic je Sir Alex Ferguson nase kosarke. Gledam od Divceve generacije sta radi sa grobarima, respect. Objektivno.

 

On je tad MORAO da bude prvak Evrope... a nije bio... to mu zameram... imao je ekipu kakvu Partizan nikad vise nece imati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...