Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

vujosevic-selektor.jpg

 

Где си бе Ферги, шта има?

 

340x.jpg

 

Ма ништа Дуки, имао сам оргуље неке синоћ ... португалче ми доведе бесне рибе.

'Оће сада жена да ме шутне. Е куку леле, заср'о сам под старе дане.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SerseCosmi_michaelregan_e.jpg

 

E јебига, а лепо сам ти причао када си пре пар сезона навраћао у Перуђу.

Знаш кроз какав сам све пак'о пролазио ... џаба, нећеш да учиш на туђим грешкама.

 

Што се то Дукију никада није десило, а? Зато што је црно-бели агент 007, њима се такве грешке не праштају!

Рад, ред и дисциплина.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SerseCosmi_michaelregan_e.jpg

 

E јебига, а лепо сам ти причао када си пре пар сезона навраћао у Перуђу.

Знаш кроз какав сам све пак'о пролазио ... џаба, нећеш да учиш на туђим грешкама.

 

Што се то Дукију никада није десило, а? Зато што је црно-бели агент 007, њима се такве грешке не праштају!

Рад, ред и дисциплина.

 

Haha, gde nadje Serse Cosmi-ja, nisam ga video 100 godina :lol: legendarni trener Perudje, od kako je on otisao nastala totalna dekadencija, sad su u C1B, zbog namestanja :( (proterase ih one godine, kad je Juve ispao u drugu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad mi napisemo nesto tako, ti ne tolerises, nego odma grizes...

 

 

koje "nesto tako"?

 

ja sam napisao

 

1) "rakocevic je mvp sestog kola evrolige, trojke 6/6" sto je ocigledna i lako proverljiva cinjenica;

2) "sisajte ga grobari" sto je ocigledna provokacija.

 

 

 

cinjenice nemam sta da tolerisem ili ne tolerisem, a na provokacije ne nasedam, tako da ne znam o cemu pricas, ali valjda ti znas.

 

kad neko 5 titula razlike pretvori u 2, to onda nije ni cinjenica ni provokacija/zajebancija, a ni kad posle toga napise da je "mozda" pogresio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koje "nesto tako"?

 

ja sam napisao

 

1) "rakocevic je mvp sestog kola evrolige, trojke 6/6" sto je ocigledna i lako proverljiva cinjenica;

2) "sisajte ga grobari" sto je ocigledna provokacija.

 

 

 

cinjenice nemam sta da tolerisem ili ne tolerisem, a na provokacije ne nasedam, tako da ne znam o cemu pricas, ali valjda ti znas.

 

kad neko 5 titula razlike pretvori u 2, to onda nije ni cinjenica ni provokacija/zajebancija, a ni kad posle toga napise da je "mozda" pogresio.

To je grobarski prevod - mozda znaci sigurno na srpskom. Ajmo mi odavde kad nas Tepic moli....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тај нам јеба мајку ономад, СП беше, чини ми се...

 

Mа бре због овог инцидента:

http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/2...S05061701.shtml

 

Сећам се утакмице к'о да је јуче била, највећа комеНдија од текме коју у животу одгледах. :mhihi:

... Тунџи из прашуме.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...