Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Svaka čast Zvezdi. Malo je Vujošević usrao taktiu za poslednju četvrtinu, a Tepić ponovo pokazuje da ne zna da igra završnice. Baš me zanima ko je njemu rekao da on završava poslednji napad, kada celu tekmu veze nema? Za Tripkovića da ne pričam. Vraneš je super igrao, Dule ga je zaboravio u poslednjoj četvrtini. Zvezdini Amerikanci veze nemaju, pogotovo onaj Roberts. Onaj mali Bjelica možda može da postane nešto, ali samo ako prođe kroz torturu kod Duleta. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cigani, aj slavite.ionako kad je bitno se zna ko je najbolji.

hahaha

kako su na kraju skakali ko da su uzeli titulu. :) :)

u tom trenutku sam hteo televizor da bacim kroz prozor

ali sreca bio sam na slavi pa sam se nekako kontrolisao

 

jebeni komentator

Lazmi pa Lazmi

mater mu jebem(komentatoru,Lazme car)

 

nego sto se tice tekme ma ujebala nas je na kraju ona Tripkoviceva greska(izvnite ako sam pogresio zaboravih)

kada je onaj siptar zakucao pa Lazme dobio 5-tu licnu

a bili su koraci ali nema veze

 

sve u svemu radujte se dok mozete u sledecoj ste ga najebali!!!!!

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

vi to najbolje znate.

 

 

pogotovo veceras.

 

 

--

ali vise boli poraz kad se nalozis da je tvoj tim jaci i da ce da zgazi nekog - pa onda pukne. pogotovo kad je taj neko najljuci rival.

 

mi smo proslih par sezone imali unapred upisane poraze u derbijima, nema tu sta da boli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze, pola koša ... na proleće će opet biti stare priče. :mhihi:

 

Generalno utakmica slabog kvaliteta. Dosta faulova, dosta nepovezanih napada sa jedne i druge strane.

Zvezda se nakon -10 iz treće četvrtine vratila u život u najbitnijoj poslednjoj.

Jedini košarkaš koji je zaista kvalitetno odigrao večeras jeste Elmedin Kikanović.

Svaka mu čast, mislim da je igrao sa 110 % svojih mogućnosti.

Rakočević je po meni solidan centar, ali moraće kod Tomaševića na obuku za slobodna bacanja.

4 promašaja za redom, neverovatno.

Tadija slabašan - ali je trojku ub'o iz levog ugla baš u trenutku kada joj je bilo najpotrebnije...

...ne znam šta da kažem o Tripkoviću - katastrofa, čemer, užas i jad.

Bude li ikada još jednom pružio ovakvu amatersku partiju, valjalo bi mu uručiti momentalni otkaz.

Ja bih to učinio, da sam na Duletovom mestu ... kojim slučajem da se Tripko usudi odigrati ovako utakmicu, kao trening relaksaciju.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onda se to moze primeniti na vas u fudbalu. :da:

Gledao sam poslednju cetvrtinu...nist' posebno,slaba kosarka bila.Onog Tadiju treba zaklati kada u cistoj situaciji u tako delikatnom momentu zajebe zakucavanje.No,pobeda je tu,nije fatalna greska.Groblje je dobilo facial,i to je bitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Broj slobodnih bacanja govori da je Partizan igrao mnogo ostrije i uvek na ivici faula. Tako uvek igra. Nekad se isplati, nekad ne, danas se nije isplatilo. Na kraju su morali da se cuvaju jer je par kljucnih igraca imalo probleme sa licnim. E sad, prvo poluvreme jako mi se svidelo kako je odigrao Rakocevic, fenomenalno je igrao, razbio je nasu odbranu, punio kao lud, i zato gropci nemojte da razapinjete coveka zbog ona 4 bacanja. I Tadija je omasio 2 u kljucnim momentima meca. Malina je od sada moje omiljeno voce, 13 od 14 bacanja, svaka cast majstore. Roberts skroz igubljen, nije on za ovaj tim Zvezde, los skok, losa odbrana u prvom poluvemenu Zvezde. Iznenadila me je onako losa igra Tepica i Tripkovica, ipak su to buduci oslonci nase reprezentacije, nadam se da je ovo samo los dan.

 

Ono sto raduje u celoj prici su, kao prvo i najvaznije, samopouzdanje koje ce sad dobiti mladi momci iz Zvezde, poraz bi ih dosta demoralisao. Ovo je jako, jako vazna pobeda sa tog akpekta. Druga vazna stvar je da je Partizan igrao kompletan, a mi sa rovitim Tadijom i bez Stimca i Keselja i sa timom koji se polako ugrava, dok je Partizan ima bar polovinu igraca koji su bili i prosle godine. Ovo znaci da Zvezda moze samo da napraduje i pojacava igru i bice sve jaca.

 

Mislim da je za nas basket jako dobro da imamo sto vise ovako jakih i konkurentnih ekipa, sto vise jakih meceva. Pogledajte u sta su nam pretvorili vaterpolo.....

 

Jois jednom cestitke ovim mladim momcima, svaka cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javio se Geozee, covek je fer i nije pljuvao i zalio se na neku nepravdu, svaka cast.

 

Jedva cekam da se uigra ovaj tim Zvezde, da se pridruze Stimac i Keselj, da se Tadija vrati u formu i bicemo mnogo jaki. Svidja mi se kako igra mali Bjelica, samo ako se ne isfolira bice jako dobar igrac, mada verujem da ce ga Kari usmeriti i ukrotiti. Mada mislio sam svojevremeno i za Tripkovica da ce biti drugi Danilovic, pa sam pogresio, decko umesto da napreduje on iz godine u godinu nazaduje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javio se Geozee, covek je fer i nije pljuvao i zalio se na neku nepravdu, svaka cast.

 

naravno, slazem se, mislio sam na ove sajtove i tv emislije o kojima vladream prica :)

 

 

Jedva cekam da se uigra ovaj tim Zvezde, da se pridruze Stimac i Keselj

 

da jebote, tukli smo ih bez keselja i stimca, tek sad sam se setio :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...