Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

ZanParty rutinski sa Novosađanima. Zadar odrao limenkare ... Zvezda pukla 20 razlike od farmaceuta.

Osvetio im se Džo Vukosavljević vala ...

 

Rekoh ja da je Hemofarm

jedan od glavnih konkurenata za titulu još pre početka sezone, a pojedinci ''jok bre, ma veze nemaš itd.''

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ide li neko sutra na partizan - vosa?u bgu sam sutra, pa cu verovatno navrnuti.

 

Heh, ishao sam ja... izem ti tekmu :) I ona Vojvodina igra neki basket? Sad gledam, 106:28 index XD i to nam josh Tepic/Lasme/Ubica (relativno) malo igrali. Vukasin je do jaja odigrao, lepo iskoristio minutazu, Veseli - dechko me odushevljava! Shteta shto mu ono kucanje nije proshlo i shto barem jednu trojku ne nabode. Rashic jedini koji je zasravao i bio nezainteresovan :)

 

Hemofarm sam ochekivao da ce da dobije Zvezdu, ali svakako ne onako lagano.. A FMP...

 

..Pa ne verujem :) Pre svega, frapantan podatak je 12:27 odnos u faulovima, i chinjenica da je FMP samo dva puta shutirao bacanja..i promashio oba :) Index: 125:20!!! Posle chitah komentare, mislio sam da ce na sudije da se bune, jok more, Klipa chestita Zadru :) Dakle, propade FMP...

Share this post


Link to post
Share on other sites

je tek sad video on u tuču u splitu + sam pročito da sad cibona preti istupanjem iz lige pošto su im kaznili ovog maršala

 

 

1. jeste li videli kako se ponašaju sudije u samo trenutku tuče, nisu kurcem mrdnulida spreče tuču

2. igrači cibone sprečavaju splićane da spasu onog malog kad ga je Roli mauntovao

 

 

živo me zanima šta će bude

jebo im ja majku ustašku

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvih 5 minuta je bilo lose, onda smo udarili presing i razbili ih, na 7-8 minuta pred kraj smo imali 20 razlike i onda se krenulo da smaranjem, odugovlacenjem, greskama. Ali na moje iznenadjenje Pesko je dugo drzao u igri S. Milosevica (serem mu se u prezime) koji nema veze sa kosarkom. Smorio je za medalju. A stao nam je i sut. Jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...