Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Zbog ovakvih stvari više volim fudbal.

 

 

Укапирали смо.

 

 

Сви они који су били најбољи су усрали. Тео са оних пар шутева са 678 метара, Кешељ феноменалан целу утакмицу и онда му овај бамбус прође. :(

 

А имам осећај да би ова последња лопта ушла, да није била блокада.

 

Немојте о суђењу, молим вас, нормално је да вуку на њихову страну, прво полувреме су били тотално феноменални, ми смо сами изгубили текму.

Edited by Лука.
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaku smo dobijali u zadnjoj sekundi,red je bio jednu da izgubimo,kolo srece se okrece...

 

Јбг, није сваки дан...

 

Битно је да су одиграли до последње капи зноја и да ће овај тим тек да осваја медаље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u prvom poluvremenu je bilo OK sudjenje, u drugom su vec navlacili na njihovu stranu, ali jbg. ipak smo sami krivi, imali smo u par navrata po 8 poena prednosti...e ne mogu da verujem, svaki put kad smo se odlepljivali govorim u sebi "samo da ne primimo trojku" kad "cap" evo je...jebiga previse smo se oslanjali na trojke, ne moze uvek tako da se dobije,...realno prosli smo na srecu tako protiv Hrvata i Spanaca, ovo bi vec bilo previse...ma momci su Ok odigrali i svaka im cast, mene je prijatno iznenadio Keselj, nisam ocekivao a cak ni zeleo da putuje na SP. Jedino ko me je apsolutno nervirao celo prvenstvo bili su Tepic i Markovic. Tepic kao da je zaboravio da igra, jbg. presedeo covek celu sezonu na klupi...toliko od mene...a da, Bjelica se veceras nije video, sta mu bi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Укапирали смо.

lud si

Немојте о суђењу, молим вас, нормално је да вуку на њихову страну, прво полувреме су били тотално феноменални, ми смо сами изгубили текму.

U vezi sudjenja, neka mi neko molim vas pojasni, ima li pravo da mijenja igrača nad kojim je napravljen faul da bi drugi izvodio, ako nije prije toga najavio izmjenu? Tripovao sam se da je to samo u NBA, ako je i tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo još jedna lopta da je ušla dok smo još vodili, ne bi sudije mogle da spasu Turke. Svaka čast našim momcima, borili su se lavovski, ali ne može baš svaka trojka da uđe, a i ne možeš da igraš kad ti sviraju nepostojeći nesportski faul, glume kad ih udariš, a nama ne sviraju očigledan faul nad Veličkovićem kod onog poslednjeg koša. Možda je mogla odbrana drugačije da se postavi one poslednje 4 sekunde, Dule bi tu garant zonu odigrao, pa neka šutiraju sa 8 metara, ako uđe-uđe. Bolje tako, nego ovako dva igrača da pobegnu. Nema veze, polufinale je veliki uspeh za Srbiju, a verujem da smo jači od Litvanije, koja tempira formu za evropsko, gde će biti domaćin. SAD će lako protiv Turaka, uz samo malo ozbiljnosti.

 

Da se kolo sreće okreće, ne bi Turke sralo celo prvenstvo.

 

Pa i nije ih baš sralo - pre nas nisu imali protivnika koji je ljudski odigrao utakmicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaku smo dobijali u zadnjoj sekundi,red je bio jednu da izgubimo,kolo srece se okrece...

aj ne seri!

Protiv Spanaca smo vodili CELU utakmicu i oni nas pederski stigli, i zasluzeno smo prosli.

Od hrvata smo za 15688903466 klasa bolji, i zasluzeno smo ih pobedili, pilicari jebeni!

 

Ovi turci su prosli zahvaljujuci sudijama, koliko samo faulova su im poklonili.......

Mi smo vodili CELU utakmicu oni su samo u startu 2:0..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa lepo, ovako je morao neko da im pobegne, kao Rašić Hrvatima. Ja sam se, zapravo jedino toga i plašio, a ne neke nemoguće trojke.

 

А мислиш да ће ти противник дозволити да на 4 с. поставиш зону? Видео си да улазе у празно поље(као Рашић против Хрвата), па је зато зона немогућа. Сад, што је Турчин побегао, то је друга прича.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa lepo, ovako je morao neko da im pobegne, kao Rašić Hrvatima. Ja sam se, zapravo jedino toga i plašio, a ne neke nemoguće trojke.

 

i ja isto, bilo bi bolje da su se odmah vratili u odbranu nego sto su cekali na centru,cak i po cenu da su imali otvoren sut,jbg. ako udje, udje, ovako smo primili jeftin i naivan kos...to ni losije reprezentacije ne bi dozvolile...al jebiga sad je kasno mudrovati...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

А мислиш да ће ти противник дозволити да на 4 с. поставиш зону? Видео си да улазе у празно поље(као Рашић против Хрвата), па је зато зона немогућа. Сад, што је Турчин побегао, то је друга прича.

 

pa cekaj, jbt. mogla su dva igraca da ostanu pod kosem, sta je tu problem? Nisu morali svi da stoje na pola terena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...