Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

После битке су сви генерали али 'ајде.

 

Тео је требао раније да изађе из игре и Рашић да одигра мало, да би се овај охладио и смирио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

nego, reče komentator (Grgur baksuz) na RTCG da su roditelji Turkoglua iz Crne Gore, ima i kuću ovamo na sjeveru, nisam znao. :mrtav:

 

Хидо је Рахмановић.

Прави "син Турске". Није једини, имају у тиму још риђкастих и плавооких. 500 година данка у крви је очигледно дало резултата, ту је и Тањевић да погура.

Једини прави монголоидни Турчин је Ерсан Иљасова, сви су остали потомци разних поробљених народа.

 

Него, Aşık znači pička na turski.И много је фалио Дарко Миличић да им после утакмице напсује све рођено и нерођено како заслужују. Зато сутра Haydi Amerika Birleşik Devletleri!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Једини прави монголоидни Турчин је Ерсан Иљасова, сви су остали потомци разних поробљених народа.

 

 

Неће бити, управо је дотични Иљасова киднапован из Узбекистана... Право име му је Арсен, ваљда, а после су му наденули то Ерсан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za zivota kol'ko gledam i pratim basket, mislim da nikada nisam video vecu prokletu kradju od strane sudija. Ja mislim da je jos samo falilo da ono izbivanje lopte iz kosa Gonluma ne vide (k'o nekad Skorcijanitisu protiv Partizana), pa da i slepima bude jasno sta se desava. Tesko je kada ti se u omiljenom sportu ovako nesto radi.

 

Ne ocekuje se da se sudi faul na nekim 0.5 sekundi pre kraja, iako JESTE bio faul nad Novici prilikom onog poslednjeg pokusaja. Genijalnog pokusaja. Ali zato...zato, cist jebeni faul kos pre toga, za 81-82, imali bi jedno slobodno, potencijalnih +2, sasvim druga prica za sve. Isto tako, glumatanje Asika, namerna za Markovica, gde sa druge strane Turci tek za svaki treci krvolocni faul uopste dobiju faul, a kamoli nesto drugo. Faul na Teodosicu za tri poena? Ne? Dobro.

 

Svaka prokleta cast igracima, jos jedna utakmica u kojoj su potpuno nadigrali protivnika i odusevljavali me igrom... ali pre svega svaka prokleta cast Dudi Ivkovicu, magu kako igre tako

ponasanja i podnosenja ovakvog poraza. Mogu samo da zamislim sta bi Dule Vujosevic radio tokom ovakve utakmice i koja bi bila izjava. Bez iskljucenja, mislim da ne preterujem, ne bi prosao.

 

I da, ja sam prvi kome se penju na vrh glavica price o raznim teorijama zavere, gepecima, placanjima, ali jebes mi sve, da onako neko napada sudije celu utakmicu, da ulaze na teren kad god, skacu svi i da SE NI NE PRIPRETI TEHNICKOM (bar ja nisam video), onda ovo mora da su trojica kosarkaskih sudija sa najdebljim zivcima na svetu.

 

Finale cu da gledam cisto jer je prokleto finale svetskog prvenstva u kosarci, a za trece mesto gledam duel za koji sam se potajno nadao da ce biti u stvari finalni duel, hjah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve sto si reko stoji, a i za ovo sudije nisu reagovale:

19045658704c8becb8ba2ac927719853_extreme.jpg

Sramota! E, meni neko tako da je doso - zavalio bih ga pesnicom ne bih ni razmisljao, svaka cast Velickovicu na smirenosti...

A i onaj Tanjevic majmuncina, nek se nosi u...

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da, ja sam prvi kome se penju na vrh glavica price o raznim teorijama zavere, gepecima, placanjima, ali jebes mi sve, da onako neko napada sudije celu utakmicu, da ulaze na teren kad god, skacu svi i da SE NI NE PRIPRETI TEHNICKOM (bar ja nisam video), onda ovo mora da su trojica kosarkaskih sudija sa najdebljim zivcima na svetu.

E da, ne mogu da vjerujem da niko nije ovo pomenuo. Baš sam par puta prokomentarisao u toku utakmice, ne mogu da vjerujem da su onakvi govnari.

 

Sve u svemu, kad su se slegli utisci ja sam presrećan što imamo ovakvu reprezentaciju, prije svega zbog srca mladih igrača, pa onda zbog same igre. Ova ekipa će tek da ubija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

I da, ja sam prvi kome se penju na vrh glavica price o raznim teorijama zavere, gepecima, placanjima, ali jebes mi sve, da onako neko napada sudije celu utakmicu, da ulaze na teren kad god, skacu svi i da SE NI NE PRIPRETI TEHNICKOM (bar ja nisam video), onda ovo mora da su trojica kosarkaskih sudija sa najdebljim zivcima na svetu.

 

 

 

e to je i meni stvarno islo na kurac, jebem im mater cigansku, svaki put kad postignu kos cela klupa sa sve strucnim stabom i pomocnim osobljem skacu po terenu a nasi uveliko krenuli u napad...picketine, misle ako su domacini da mogu da rade sta im se hoce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve sto si reko stoji, a i za ovo sudije nisu reagovale:

19045658704c8becb8ba2ac927719853_extreme.jpg

 

Ne seri da je ovaj 'vatao Novicu za nos o_0 To nisam uocio bio. Naravno, sad je tu trebao Novica da uzvrati i da popije namernu (a jos je tada vec imao 3 ili 4 faula). Ahah, pa ovaj turski Kaka je jos gore govno nego sto sam mislio.

 

i ja navijam za turke danas, jebes one dopingovane camuge.

 

Moram da pitam, nakon sinoc, kako? :]

 

Ja bih mozda voleo da Turci dobiju sudjenje kao i sinoc, da vidim kako ce sad stvari da se odigravaju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je i mnogo vecih kradja. Setite se Olimpijskih igara '96.- Jugoslavija i SAD u finalu... Ovu utakmicu smo, uglavnom, izgubili sami. Da su nashima smetali oni sa klupe shto su skakali po terenu- trebali su da se zale. Niko nishta nije rekao protiv toga. Sudije su tek na kraju pripomogle Turcima, ali i bez toga mislim da bi pobedili jer su nashi na kraju popustili i to se videlo. Nema veze, odlichna su reprezentaciija, ima nade za njih. Danas navijam za Tursku (na zalost) jer nikad ne navijam za SAD. Do k. mi je vishe to njihovo vechito stajanje na prvom mestu.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je i mnogo vecih kradja. Setite se Olimpijskih igara '96.- Jugoslavija i SAD u finalu... Ovu utakmicu smo, uglavnom, izgubili sami. Da su nashima smetali oni sa klupe shto su skakali po terenu- trebali su da se zale. Niko nishta nije rekao protiv toga. Sudije su tek na kraju pripomogle Turcima, ali i bez toga mislim da bi pobedili jer su nashi na kraju popustili i to se videlo. Nema veze, odlichna su reprezentaciija, ima nade za njih. Danas navijam za Tursku (na zalost) jer nikad ne navijam za SAD. Do k. mi je vishe to njihovo vechito stajanje na prvom mestu.

 

Kako ti ocenjujes preokret Turske, kad smo vodili skoro celu tekmu? Imali smo, cini mi se 20-17 u prvoj cetvrrini, jel tako?

Edited by tier_mfkr
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

gonlum je triger. :D

 

ne znam, al amere stvarno ne mogu da smislim. ono jajastog bilapsa pre svega.

 

Od sad je Golum :]

 

Ja bih najradije da ovo finale veceras ne postoji. Ne mogu da objasnim sebi da Turska igra finale svetskog prvenstva u basketu x]

 

...i jos ovaj igra u finalu:

 

http://www.youtube.com/watch?v=9JCYP7CZCZk&feature=player_embedded

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...