Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Bilo je i mnogo vecih kradja. Setite se Olimpijskih igara '96.- Jugoslavija i SAD u finalu...

 

Je si li ti tada uopste bila rodjena?

 

Kakva crna kradja,odrao nas najbolji kosarkaski tim u istoriji univerzuma,ne lupetaj gluposti.Jos smo i super nosili sa njima.Ajde malo realnosti ipak,ne ponasajmo se kao hrvati.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nepotreban shut , mislim da beshe Savatovic u pitanju, za tri poena i promashaj kada je nasha prednost bila minimalna. Nekoliko takvih nepotrebnih shuteva koji bi bili sdiguran pogodak da se igralo na dva poena. Sudije jesu doprinele, ali ne ko zna koliko. Mislim da je celu utakmicu reshio onaj Ashik, pizda mu materina, kada nije hteo da baca slobodna, ali, jbg, to se moze, a da je Teo napravio faul, napravio je. Sad, koliko je ashika stvarno zabolelo, to samo on zna. Takodje, veoma brzo su nashi ispunili bonus u poslednjoj chetvrtini i ostavili su jako malo mesta za faulove na kraju. I da, bilo je i +8 u nashu korist, ali to je za danashnju kosharku nishta- i bez sudija ta razlika moze da setigne za manje od dva minuta, posebno kada imash u vidu da su i nashi i turci imali nenormalan broj pogodjenih trojki. Slazem se za izmeshtanje linije.

 

@Savatovic ili SAvanovic? Nikako ne mogu da mu zapamtim ime xD

Edited by angels deserve to die
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неће бити, управо је дотични Иљасова киднапован из Узбекистана... Право име му је Арсен, ваљда, а после су му наденули то Ерсан.

 

Па Узбеци су народ из турске групе народа, а ови Турци из турске су мешавина свих поробљених и тих правих монголоидних Турака.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je si li ti tada uopste bila rodjena?

 

Kakva crna kradja,odrao nas najbolji kosarkaski tim u istoriji univerzuma,ne lupetaj gluposti.Jos smo i super nosili sa njima.Ajde malo realnosti ipak,ne ponasajmo se kao hrvati.

Jesam bila rodjena i jako dobro se secam. Tachno je da bismo najverovatnije izgubili i bez sudijske kradje, ali bilo je i toga. Nikad necu zaboraviti onog Milera i Divchev peti "faul", a boga mi su nam, koliko se secam, dosta zakuvali kada smo vodili sa 5 razlike. Tada vodjstvo od 5 poena nije bilo veliko, ali nije bilo ni zanemarljivo ko sad. E, od tad nikako ne navijam za SAD.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utakmicu sam gledao u ambijentu gde nisam mogao da zapazim sve sitnice , bio sam ubedjen da dobijamo , cak i kada smo pred kraj gubili sa 3 razlike , i to je sport , danas se medalja mora uzeti , samo se to pamti , treba naci motiv , jer smo bolji od Litvanaca.

Kao i juce u danas navijam za SAD protiv mudzahedina .

Bice opaka ova reprezentacija za godinu dve .

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propustena je velika sansa za pobedu i plasman u finale.Kao neko ko svetska prvenstva prati od Spanije 1986 mogu da kazem da pristrasnije sudjenje u korist domacina do sada nisam video. Ostvarena pobeda bila bi veoma vazna ne samo sa sportskog aspekta nego i politickog,s obzirom na sva desvanja u Raskoj oblasti u poslednje vreme. Ovo je prakticno bilo repriza finalnog meca sa evropskog prvenstva 2001 kada su nasi momci odoleli svim pritiscima i dobili lako Tursku,ipak je to bio mnogo bolji i iskusniji tim predvodjen Bodirogom,Stojakovicem i ostalim.Nadam se da ce nasi donekle uspeti da se oporave,pobede Litvaniju i donesu u Srbiju bronzanu medalju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za zivota kol'ko gledam i pratim basket, mislim da nikada nisam video vecu prokletu kradju od strane sudija. Ja mislim da je jos samo falilo da ono izbivanje lopte iz kosa Gonluma ne vide (k'o nekad Skorcijanitisu protiv Partizana), pa da i slepima bude jasno sta se desava. Tesko je kada ti se u omiljenom sportu ovako nesto radi.

 

Ne ocekuje se da se sudi faul na nekim 0.5 sekundi pre kraja, iako JESTE bio faul nad Novici prilikom onog poslednjeg pokusaja. Genijalnog pokusaja. Ali zato...zato, cist jebeni faul kos pre toga, za 81-82, imali bi jedno slobodno, potencijalnih +2, sasvim druga prica za sve. Isto tako, glumatanje Asika, namerna za Markovica, gde sa druge strane Turci tek za svaki treci krvolocni faul uopste dobiju faul, a kamoli nesto drugo. Faul na Teodosicu za tri poena? Ne? Dobro.

 

Svaka prokleta cast igracima, jos jedna utakmica u kojoj su potpuno nadigrali protivnika i odusevljavali me igrom... ali pre svega svaka prokleta cast Dudi Ivkovicu, magu kako igre tako

ponasanja i podnosenja ovakvog poraza. Mogu samo da zamislim sta bi Dule Vujosevic radio tokom ovakve utakmice i koja bi bila izjava. Bez iskljucenja, mislim da ne preterujem, ne bi prosao.

 

I da, ja sam prvi kome se penju na vrh glavica price o raznim teorijama zavere, gepecima, placanjima, ali jebes mi sve, da onako neko napada sudije celu utakmicu, da ulaze na teren kad god, skacu svi i da SE NI NE PRIPRETI TEHNICKOM (bar ja nisam video), onda ovo mora da su trojica kosarkaskih sudija sa najdebljim zivcima na svetu.

 

Finale cu da gledam cisto jer je prokleto finale svetskog prvenstva u kosarci, a za trece mesto gledam duel za koji sam se potajno nadao da ce biti u stvari finalni duel, hjah.

 

+1000000000000000000000000

 

Isto ovo sam i ja pričao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konachno da neko odgovori Vuvuzeli kako treba. @kiss of death: +1. Jebe me net pa mi jedan post nije proshao. Rekla sam: jesu sudije pomogle turcima da pobede, jeste bio faul nad Novicom, ali smo im i mi pomogli da pobede. Da smo umesto bespotrebnih shuteva za tri poena igrali organizovane napade i davali kosheve za dva poena, situacija bi sada bila drugachija. +Promasheno je par zicera. Nishta sad nemamo od toga shto pishemo o tome shta bi bilo kad bi bilo, da je bilo. Vazno je da nashi danas pobede i da donesu bronzu u Srbiju. A sve one Novopazarce shto su slavili sinoc- svima bih ja obezbedila po jednu kartu u jednom pravcu pa u Tursku, neka tamo slave! Jebem ti, nikad Turke videli nisu, a slave zbog njih. Stoke.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam,ali nemam vise minuseva,doci ce ekipa u mom odsustvu da me zamjeni.

 

Направи дупли налог. Или два. Имаћеш вишак минуса. А можеш да користиш и моје, ја их ионако не дајем никоме.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...