Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Nikada Barselona ne može da bude toliko loša, koliko bućkuriš može da bude dobar. Radi pos'o. Hik!

 

 

Ja vise volim da platim za nesto kvalitetno. Nisu isto perle i cirkoni, pa tako ne mozes porediti Massija sa koromanom...JBG

 

Inace, postoji sajt http://www.miodragjesic.com/

Zanimljivo

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vise volim da platim za nesto kvalitetno. Nisu isto perle i cirkoni, pa tako ne mozes porediti Massija sa koromanom...JBG

 

Inace, postoji sajt http://www.miodragjesic.com/

Zanimljivo

 

Messi je možda bolji, ali je Koroman mlađi i agilniji. Zna jako i do kraja, a može i spolja za tri. Čak se i 1 Petar Denda slaže sa mnom.

snapshot2sf6wj3.jpg

 

Jbt, Ješo, kada ti otvori sajt? Moraš da častiš. Hik!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek je napravio sajt da bi ga lakse kontaktirali klubovi koji su zainteresovani za njegove usluge. Od komentatora ja jedino priznajem Milosa Topalovica.

 

Pricati o sustini fudbala je kao izucavati anticku filozofiju, a treneri su ti koji se pre ili kasnije nadju na stranputici. Nastavljamo ovih dana, odoh ja sad da spavam, muz je sam u krevetu dok ja diskutujem sa vama o fudbalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek je napravio sajt da bi ga lakse kontaktirali klubovi koji su zainteresovani za njegove usluge. Od komentatora ja jedino priznajem Milosa Topalovica.

 

Pricati o sustini fudbala je kao izucavati anticku filozofiju, a treneri su ti koji se pre ili kasnije nadju na stranputici. Nastavljamo ovih dana, odoh ja sad da spavam, muz je sam u krevetu dok ja diskutujem sa vama o fudbalu.

 

Stranputica je usputni korak ka neslućenim veličinama.

 

Hvala na reklami za moju školu fudbala. Ipak jedan muž™ ne bi trebalo da čeka tako šarmantnu damu, zbog fudbala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stranputica je usputni korak ka neslućenim veličinama.

 

Hvala na reklami za moju školu fudbala. Ipak jedan muž™ ne bi trebalo da čeka tako šarmantnu damu, zbog fudbala.

U bre Ješo, al' si šmeker. Vrtiš turu. Hik!

 

 

Pricati o sustini fudbala je kao izucavati anticku filozofiju, a treneri su ti koji se pre ili kasnije nadju na stranputici. Nastavljamo ovih dana, odoh ja sad da spavam, muz je sam u krevetu dok ja diskutujem sa vama o fudbalu.

 

Eto, ja sam moje igrače terao da čitaju o Aristotelu, pošto je on bio učitelj 1 velikog Fasulasa, prvog grčkog centarfora koji je uneo u svoju igru klasičnu lepotu. Inače, to se može zapaziti i u korintskom stilu gradnje, koji se ipak značajno razlikuje od dorskog, koga odlikuje, pre svega, dinamičnost linija, što se sa druge strane može videti kod timova koji preferiraju 1 napadački fudbal, što, opet meni nije baš najjasnije, ali to je lepota antičke jednostavnosti. To me podseti da vam preporučim film sa onim Spartancima kada beže iz 1 zatvora i prave fudbalsku ekipu, a glumi čak i 1 Alessandro Stallone.

 

Eto, u duhu svog kolege, rekao bih da zavidim 1 mužu. Hik!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U bre Ješo, al' si šmeker. Vrtiš turu. Hik!

 

Kosane, kuko stara, brukaš me po forumu, isto k'o i u kafani.

 

Samo da napomenem, ko uplati pohađanje moje sajber škole fudbala, pod stručnom palicom Asena Nikolova, bugarskog Bebeta, dobija besplatno kurs iz antičke gradnje (uključen i kornitski stil).

 

Odo' sad, ubiće me žena™.

Share this post


Link to post
Share on other sites

drago mi je sto je Milijas zasluzan za oba gola, pun mi je kurac vise pljuvanja po njemu...

zasto igra pa zasto igra... pa jel vidite sad zasto igra...

mogao bi Milorad Alkosanovic da nas obraduje nekim informacijama o ovom igracu, recimo koje mu je omiljeno pice, koliko moze da popije i sl. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, ovaj put je zvezda imala svoje sanse, za razliku od proslog, pretproslog, nadproslog, onog tamo puta i proslih x puta kada uopste nije imala sanse i pobedjivala je svaki put potpuno slucajno.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogao bi Milorad Alkosanovic da nas obraduje nekim informacijama o ovom igracu, recimo koje mu je omiljeno pice, koliko moze da popije i sl. :)

 

Reći ću samo da mi nije ni do kolena u kafanskim okršajima, ostalo nije za širu javnost, bar dok sam još na klupi Zvezde. Inače, Milijaš je jedan jako dobar momak, a najviše voli da popije viski, na čemu mu pomalo zameram.

 

Što se simpatične Novosađanke tiče, ja sam 1 veliki džentlmen i kavaljer pa neću ulaziti u diskusiju o 1 kvantitetu i 1 kvalitetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm... meni je jedino cudno, kako zvezda pocne "lepo" da igra protiv Partizana... uzasno odigraju protiv teleoptika, vojvodine, levaide itd itd... a kad dodje partizan oni pocnu da shure... dajte ljudi... nije vam ni malo sumnjivo?

 

Ps. Vise ne navijam za Srbiju u fudbalu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Davno sam ja govorio da igrača kalibra jednog Milijaša treba pod hitno dovesti u Partizan, ali Zeka nije imao uvo za moje molbe. Eto, Kosane, nek se makar vama posrećilo, pa čak i ako pije viski, što mu i ja zameram.

 

Meni je oduvek bila sumnjiva Zvezdina taktika kada je Partizan u pitanju, no mislim da sam otrkio u čemu je stvar i o tome možete da saznate više u mojoj sajber čkoli fudbala. Do kraja Oktobra specijalni popust za specijalne ljude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm... meni je jedino cudno, kako zvezda pocne "lepo" da igra protiv Partizana... uzasno odigraju protiv teleoptika, vojvodine, levaide itd itd... a kad dodje partizan oni pocnu da shure... dajte ljudi... nije vam ni malo sumnjivo?

 

nije ti jasno? e bice ti jasno :)

Zvezda je dobro odigrala jer jednostavno ima bolji tim, patlidzani su nabili formu na pocetku sezone, a ima jos ihaha da se igra, Zvezda je imala najgori moguci pocetak i u narednom periodu mogu samo da napreduju, dok kod patlidzana nema mesta za napredak....ali uostalom vreme ce pokazati.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda nema igru vec 10 godina! To je cinjenica...

Ma sasvim je fino Zvezda igrala. Da su makar upola ovoliko grizli protiv Rangersa, ne bi ovi videli ni LŠ od Lige Šampiona.

A dobar je bio Ibrahim na kraju utakmice, kada je sudija totalno pogubio konce i krenuo da dijeli kartone kome stigne, a ovaj se okrenuo prema jugu i tražio im da budu glasniji jer ih ne čuje :). Lud crnja, a da ne govorim tek kakvi su mu startovi, hazardna uklizavanja i majgeri ispucavanja. Brate, ne bih volio da sam napadač :).

Daleko je i dalje ova igra od one koju Zvezda može da pruži, ali dobro, sada kada nam se na forumu priključio Kosan, možda primi par sugestija, uz prigodnu kafansku atmosferu, naravno :mrgreen:

 

Pozdrav i za Miodraga ja-nikada-neću-priznati-ovaj-poraz Ješića :).

Edited by Thule

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam neutralan i milsim da je sudija najveci krivac za ovaj rezultat...koromana je oborio poslednji igrac odbrane u 100% sansi on cak nije ni svirao faul...a bio je za crveni...jedan faul isto za zvezdu nije svirao pred kraj utakmice...partizan je polse toga imao ozbiljnu kontru ali crnac je sve sjebao...iznenadili su me grobari prilicno fino izdanje...ali ih i dalje cigani siju...mada imaju razlicite stilove navijanja...i ne kapiram kakve su ono zabarske meldije na jugu a kao furaju engleski fazon? to me j zbunilo...i tako fina je bila ona prozivka ko drugome jamu kopa sam u nju upada xD onaj barjak sa grbom bga opet fin...grobosi su imali finu bakljadu...cigani su imali neke xtra dimove i baklje i tako...sudija je kriv za sve A.R.A.B.

Ovaj cigan drzao prvi dim do istoka a ortak pao, po novom zakonu 8000 dinara kod sudije za prekrsaje :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sudija je imao par gresaka ,iskreno na stetu Zvezde,ali mislim da to nije uticalo na rezultat,

aha vazi.........znaci ono kad nije svirao nista onaj majmun od sudije je najveca laz koju sam video od onog penala za Real protiv Valencie pre 3-4 god u 90min :) ...ako to nije direktno uticalo na rezultat ne znam sta bi moglo.....

 

iznedjujuce dobra tekma........grobari se popravise......napravili su lep sistem napada.....imaju resenja u ofanzivi.....lepo je to.....nazalost cenim da ce ce Jovetic,Rukavina,Diara brzo da pale preko grane tako opet qrac......jedino sto imaju busnu odbranu za sve pare.....raspala Zvezda dado 2 gola + par sansi......ne mogu da se otmem utisku da je to bio plod partizanove lose defanzive vise nego nekog napretka u nasoj igri i cenim da ce narednih par utakmica potvrditi to....

 

al dobro....bar je bio zanimljiv derbi.....samo ga je sudija propisno pokvario.....koji kreten boze.....

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milorad Kosanovic je najnesposobniji trener svih vremena u srpskom fudbalu. Najgore resenje za Zvezdu, to sam izjavila cim je stupio ponovo na funkciju u nasem najtrofejnijem timu.

Kad bolje razmislim, jedan je Slavoljub MJuslin, ma sta o njemu mislili i govorili!

 

Ima još jedan , sličan - Živa isti demagog

Derbi - dobar konačno , izvuče se groblje

Sudija za Lazu , idiot

Muka mi je bila od silnih priča o partizanovoj fenomenalnoj igri ove sezone , a igrali su protiv trećerazrednih ekipa , i onda krenu da se pale

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muka mi je bila od silnih priča o partizanovoj fenomenalnoj igri ove sezone , a igrali su protiv trećerazrednih ekipa , i onda krenu da se pale

 

Vi ste trecerazredna ekipa... sreca je vasa sto je ceo savez ciganski... i sto cela drzava stoji iza vas...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...