Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Камо среће да се врати то време, ја сам '93. ишао на море авионом... Ех, лепе деведесете...

 

Ја за 'леба бре тада нисам имао, месили смо погаче готово сваког дана.

Је л' си био Слоби на фјунерал?

 

pa to je (izmedju ostalog :) ) i moja poenta, ali - vi ste prvi poceli :) (sa radom)

 

a to sto je produzena tekma 10 minuta, pa sta sad, bilo prekida, desava se :)

 

Лепо каже Северина: ''Зар је важно ко је крив? Кад се већ све то деси ...''

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја за 'леба бре тада нисам имао, месили смо погаче готово сваког дана.

Је л' си био Слоби на фјунерал?

Joк. Јеби га, Мађари и Румуни су тада били пуни девиза.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbaleri Partizana Zoran Tošić i Adem Ljajić nastaviće karijeru u Mančester Junajtedu, nezvanično saznaje B92.

 

Obojica putuju u Englesku 12. decembra, a postoji mogućnost da Ljajić, kao pozajmljeni igrač ostane u Partiznu, ali i da ga rvak Evrope pošalje na kaljenje u neku jaču ligu od srpske. Nezvanično, procena ljudi iz uprave Partizana je da Ljajić vredi 10 miliona evra, a neki mediji pominju mogućnost da Tošićev transefer iznosi sedam miliona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u jebote, izgleda da je tacno. svaka cast, cestitke igracima i klubu (ako se ostvari)

 

 

edit

 

doduse, pise da je samo tosicev transfer izvestan, za 3,6 miliona evra, ne znam bas koliko mu je to pametno, nece on tamo igrati. jedino da ga odmah pozajme nekome.

 

edit 2

 

hahahaha, 2 komentara sa najvise preporuka:

 

# ako je tosic u mancesteru,onda je milijas bog.

 

BUKVALNO BOG!

(delija33, 21. novembar 2008 23:57)

 

# tosic nije ni za zvezdu,a ne mancester!!

(komplexiolog, 21. novembar 2008 23:59)

 

:)

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, 3,6 miliona evra = 3 miliona funti. tako pise.

 

i ja mislim da vredi vise. nema sanse da ce igrati tamo, tako da jedino bi imalo smisla da odmah ode na pozajmicu u, lupam, everton, bolton ili tako nesto, negde gde ce igrati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbaleri Partizana Zoran Tošić i Adem Ljajić nastaviće karijeru u Mančester Junajtedu, nezvanično saznaje B92.

 

Obojica putuju u Englesku 12. decembra, a postoji mogućnost da Ljajić, kao pozajmljeni igrač ostane u Partiznu, ali i da ga rvak Evrope pošalje na kaljenje u neku jaču ligu od srpske. Nezvanično, procena ljudi iz uprave Partizana je da Ljajić vredi 10 miliona evra, a neki mediji pominju mogućnost da Tošićev transefer iznosi sedam miliona.

:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo GROBARi,bili ste u pravu! Predsednik Javora je u upravi Zvezde,utakmica je namestena,zvezda je dobila i pre same utakmice,javor nam je poklonio tri boda......To su vasi komentari bili!! I sta sad? Dzabe ste kukali i plakali.Pitam se samo da li ce proci jedno kolo da vec pre Zvezdine utakmice ne trazite bilo koji alibi za eventualnu Zvezdinu pobedu? Pitam se da li ce proci jedna Zvezdina pobeda,posle koje necete plakati na nasa tri boda i na sudije? A nesto me najvise zanima:Kada ce te shvatiti da mi NISMO partizan? Da mi nemamo velikog deliju kao sto vi imate VELIKOG TOLETA GROBARA koji je bio i predsednik partizana i predsednik sudijama,da mi ne igramo utakmice 93.95,98 minuta tacnije dok ne postignemo gol,da se vi zovete penaltizan i da vas tako nismo nazvali mi nego drugi ljudi koji su se zajedno sa nama smejali regularnom sudjenju vasem partizanu!!! I zato molicu lepo,posto ste videli da su nam danas OPET poklonili tri boda,ja se ovim putem zahvaljujem doticnom coveku iz nase uprave!!!Prestanite da placete i dalje glumite postenje,posto je vas TOLE GROBAR prvi covek srpskog fudbala i naravno FILIJALA sudijama imate sve adute da slovite za jednu postenu ekipu koja osvaja regularno bodove,a nas ostavite da i dalje ovako kao danas namestamo utakmice i kupujemo tri po tri boda!!! Koliko ste samo plakali ovih dana za covekom iz Zvezdine uprave,a toliko ste ispali smesni da je to strasno!!! Nismo svi isti,bolje i jedan bod posteno nego tri poklonjena,bolje posteno drugo msto nego poklonjeno prvo i bolje ostati bez kupa nego ga osvojiti iz ofsajda!! Ajde sada lepo posto ste culi nas rezultat odigrajte opustano ovu utakmicu i uzivajte ako mozete!!!! Ovaj bod mi je drazi nego da smo osvojili sva tri,samo da se uverite da mi za razliku od vas osvajamo,NE KUPUJEMO!!! ZVEZDO ZNAJ DA LUDO VOLIM TE....Pozdrav svim mojim DELIJAMA!!!

(ZVEZDASICA, 23. novembar 2008 15:48)

 

 

kvlt!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...