Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Ali sve u svemu, nebitno da li prvenstvo uzme Zvezda ili Partizan, moze se reci da nam je fudbal otisao u qrac! Svi na karaju, uskoro ce i trecerazredni klubovi da nas guze, pocinjacemo kvalifikacije u junu, nad nasim klubovima nabijaju gol razliku. Tuzno, ali moze ici samo na jos gore, kad prodamo ovo malo kvalitetnih igraca. Pogotovo Partizan. Iako navijam za Zvezdu, mislim da Partizan sad ima pojedinacno mnogo bolje igrace, a prodace ih sigurno vecinu i to za sitne pare, a umesto njih doci ce losiji. I tako svake godine tonemo, i kad pomislis ne moze gore, ono bude gore. Jbg

 

bas tako...i stvarno je smesno nase prvenstvo da smesnije ne moze biti...majku mu, bilo je jadno i pre deste godina, pa smo mislili da ne moze gore, ali ovo sad je stvarno bruka...Ko god da uzme prvenstvo, to nije bitno, kad ne mozes da prismrdis Evropi...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao,sada i vi kenjate...tako je kako je,ali reci da nije bitno ko uzme titulu je cisto proseravanje.Videcemo da li ce biti na kraju sezone,kada onaj ko uzme titulu pocne da prca ovog drugog. :da: Ma da,nije bitno. :)

 

Naravno da ce biti pšrcanja...ali realno gledajuci, titula u nasoj ligi je sranje...da se ja lozim kao pre na to, isao bih na utakmice, kao sto sam to pre radio...ili bi bih bas sve redovno gledao i pratio, ovako cujem rezultat i to je sve...

Lopovi sve pokrase, kao, moraju da prodaju igrace...pa moraju, ali ne bas sve...u fudbalu je mafija koja prere pare, a debili se zime zaludjuju i svadjaju...

Mada, i ja sam debil, ali mnogo manji nego pre :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao,sada i vi kenjate...tako je kako je,ali reci da nije bitno ko uzme titulu je cisto proseravanje.Videcemo da li ce biti na kraju sezone,kada onaj ko uzme titulu pocne da prca ovog drugog. :da: Ma da,nije bitno. :)

 

Ma nisi me razumeo. Meni je bitno, naravno da bi voleo da Zvezda osvoji. Ali je poenta posta bila da ako osvoji ili Zvezda ili Partizan, nebitno ko od njih, tom nasem predstavniku sledi zestoko blamiranje u Evropi.

 

A naravno da bih ja voleo da Zvezda osvoji, ali iskreno voleo bih da osvoji dobrom igrom a ne zahvaljujuci ocajnim konkurentima

Share this post


Link to post
Share on other sites

A naravno da bih ja voleo da Zvezda osvoji, ali iskreno voleo bih da osvoji dobrom igrom a ne zahvaljujuci ocajnim konkurentima

 

Pogodio si poentu, ja bih naravno voleo da uzme Partizan ali sta vredi i da uzme titulu kad je ovako degenerican, mislim, igra bruka, odbrana-pa kakve golove primamo, to nema ni kod nas kad igramo na terminu, smesno...

Odavno je nas klupski fudbal propao...jer su u fudbalu najvece pare i sve neki menadzeri, mafijasi, govnari...majku im svima..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno je nas klupski fudbal propao...jer su u fudbalu najvece pare i sve neki menadzeri, mafijasi, govnari...majku im svima..

 

..sutra malo je propao zbog menadzera..fudbal je postao profesija, fudbalerima jedini priliv novca (ukoliko, u nekim slucajevima, izuzmemo reklame, filmove i sl.), a kako nisu preterano ni bistri ni obrazovani :D potreban je neko ko ce upravljati njima kao resursima.. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Neka ide smrad, pun mi ga je ku*ac. Trebao je da popije jos par vaspitnih da se opameti. Sad mu se odjednom ne svidja Srbija, a moze da jebe Beogradske drolje itd.

Sramota je sto se sa Juga pevalo ovom majmunu koji je nosio sahovnicu na dresu i koji ovde nesto preti u fazonu niko se ne zajebava sa mnom i postavlja neke ultimatume.

 

Sutra ocekujem tesnu pobedu Partizana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je on kriv sto je nosio sahovnicu na dresu, valjda kapiras da je on profesionalac?

retko glup post.

 

 

 

--

zasto je sramota sto mu se pevalo i zasto su navijaci debili? zato sto je crnac?

jedan od boljih igraca partizana u poslednjih par godina.

prvo sranje koje je napravio i odmah ga se neki odricu. jadni ste. jadni da jadniji ne mozete biti. toliko jadni da jedan cigan mora da brani od vas jednog od vasih najboljih igraca. ne svi grobari. ova dvojica gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa za nas koji navijamo za Zvezdu bi bilo super da Laminat ode, ovo vam je posle dosta godina jedan pravi kvalitetan napadac. Jos kad bi Moreira i Bambi otisli, a Jokan ostao, bojim se da bi se borili za opstanak sa Radom i Cukarickim.

 

Ono sto se desavalo u Zvezdi na pocetku sezone, desava se sad Partizanu. Kako nesto vujem izgleda se u cetvrtak sprema otkaz Jokanu, sve vise se prica o Tumbi, ali videcemo.

 

Vojvodina ima psiholosku prednost, ali Partizan je kvalitetnija ekipa. E sad, koji god rezultat da bude, odgovarace Zvezdi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde setaj crve glupi, ako imas nesto odgovori na post, ako nemas stfu

Na sta bre da ti odgovorim? Ti nisi svestan koji si umobolnik, ako kazes da je diara profesionalac, onda je morao da skine slusalice kada je video da navijaci ulaze u bus i drze govor ,a ne da ga boli kurac i nastavi da slusa muziku. To je direktno nepostovanje navijaca i kluba.

I rekao sam ti nemoj nikoga da branis, gledaj svoje dvoriste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jadni ste. jadni da jadniji ne mozete biti. toliko jadni da jedan cigan mora da brani od vas jednog od vasih najboljih igraca. ne svi grobari. ova dvojica gore.

 

Pravi Srbi ne svrsavaju na crncuge, a ti pazi sta pricas, jer kad bi te ja negde sreo, drugacije bi razgovarali...i video bi koliko si ti ustvari jadan, jer samo seres na netu...

Sto se mene tice, bolje da igramo petu ligu nego da mi camuge igraju...jadan je nas fudbal kad moramo dovoditi raznorazne majmune...Mada, i ovi nasi igraci, gade mi se isto tako, debilcine seljacine, sa mozgom su na Vi, i sad treba zbog njih da se nerviram, gluposti...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opustite se ljudi, koji vam je qrac.

 

E prvi put vidim ovakvu situaciju, da Zvezdini navijaci brane jednog igraca partizana, i to dobrog igraca, on njihovih navijaca, iako bi za Zvezdu bilo bolje da taj igrac ode :D

 

Ja nisam rasista, jer isto tako bi onda neki crnac iz USA mogao da se pobuni sto tamo neke belcuge iz Evrope igraju basket u USA i jos milion slicnih situacija. Ali to je samo moje misljenje i stav, ne moramo se svi sloziti, a nadam se samo da me sad zbog ovog necete ispljuvati :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi pre voleo da igramo petu ligu ali da se u nasem fudbalu ne desi kao sto se desava u svetu, imas 11 stranaca u ekipi, to vise nema veze ni sa cim...

Mada, i ovi nasi igraci su teski balvani i seljoberi, pa me i ne dotice previse...jedino se ovde ponekad zezamo na forumu :)

Fudbal odavno nije sport vec biznis i gotovo...

Bilo bi lepo kad bi vratili pravilo da ekipa moze imati najvise tri strnca...video bih onda ove velike timove, Milan, juventus, Mancester i slicne...ovako, pokupuje sve najbolje sirom sveta i sad su oni kao neko mudo...da se vrati to staro pravilo, kluboci iz Istocne Evrope bi ih vrlo cesto punili...

 

ako kazes da je diara profesionalac, onda je morao da skine slusalice kada je video da navijaci ulaze u bus i drze govor ,a ne da ga boli kurac i nastavi da slusa muziku. To je direktno nepostovanje navijaca i kluba.

 

Apsolutno tacno! I to nema vete sto je camuga, to isto vazi i za ove nase pickice i sabancice, glavni su na splavovima i sepure se a na terenu se vuku kao babe....dok prosecan navijac ide da ih gleda svuda po Srbiji, moraju znati za koga igraju i kako da se ponasaju. Znaju se dizati u nebesa kad pobede neku levu ekipu, e pa treba da znaju kad igraju kao pickice, da treba malo da snose posledice...Niko im nikad rec ne bi rekao da se bore i izgube, ne mozes uvek pobediti, ali oni se vuku po terenu kao babe...

Mislim da je kondicija najveci problem, odmah bih dao otkaz kondicionom treneru...Tako je kod svih nasih klubova, jednostavno nemaju kondicije...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...