Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Pejcunovic u Zvezdi.

Taman sam se obradovao kad ono Gaj odlazi. :no:

 

Od ostalih pojacanja pominju se-

Ognjen Vranjes stoper Borca iz Banjaluke.Ima 18 godina,nek ga dovedu ne moze da skodi.

Darko Lazovic iz Borca iz Cacka.On bi bio opasno pojacanje.

Mutavdzic i Adjuru iz Javora.Mutavdzic je dobar,za Adjurua ne znam.

Aleksandar Jevtic spic OFK-a Beograda.Za njega prvi put cujem.

Neka 3 Afrikanca,tu sam skeptican,Zvezdin skauting se dokazao...

Pominje se Maric,ne verujem ali daj Boze.

Pominje se i Darko Kovacevic,ne bi lose bilo da zavrsi karijeru u Zvezdi.

 

Sve u svemu od ovih nek dovedu Lazovica,Mutavdzica,Marica i Kovacevica i super ce da bude.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pejcunovic u Zvezdi.

Taman sam se obradovao kad ono Gaj odlazi. :no:

 

Pejcinovic je odlicno pojacanje.Ajd da i mi napokon nekog urednog igraca dovedemo.Odlicno je to sto cemo Radu uvaliti i ova dva propaliteta Blazica i Jakica.

Sto se tice ostalih potencijalnih pojacanja,Mutavdzic je dobar i bilo bi odlicno da ga dovedu.Lazovica takodjer.Za ovu dvojicu,Jevtica i Vranjesa,prvi put cujem i nemam pojma kakvi su.

Bilo bi i sjajno kada bi Darko kraljone dosao i okoncao karijeru u Zvezdi.

 

Steta za Gaja,on je stvarno super,ali jebiga morao je kad/tad otici.

 

Svidja mi se sto prave cistku u Zvezdi,i resavaju se propaliteta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd' nadam se...posle njega nismo imali normalnog golmana !!

 

Tek sada procitah za Pejcinovica....fino, fino...zao mi brata Ibrahima, ali jbg...doce makar dobar igrac na njegovo mesto!!

 

Kad vratimo Kovacevica, dovesti jos Pericu Ognjenovic....i napad je evropski !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

cini mi se da se zvezda fino pojacala u ovom prelaznom roku, verujem ivicu i jugovicu.

 

a vi sto kukate za "proverenim imenima", za njih treba para, a nasi klubovi ih nemaju, fora je dovesti sposobnog sportskog direktora (ivic) koji ce za relativno male pare pronaci i dovesti relativno neafirmisane i nepoznate (citaj: relativno jeftine) igrace iz juzne amerike i afrike za koje ce se ispostaviti da su dobri i kojima ce cena nakon toga visestruko skociti, od cega ce i klub imati koristi u slucaju eventualne kasnije prodaje istih... tako su dovedeni kastiljo, molina, dijara, pa cak i gaj, moreira itd. proverena imena su uglavnom bili promasaji, zato sto su bili na zalasku karijere ili u losoj formi (ailton, salas), zasto bi inace uopste dolazili da igraju u nasoj ligi?

 

klubovi koji nemaju para nemaju drugi nacin nego da otkrivaju igrace i da se orijentisu na dobar skauting.

 

 

 

 

 

--

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...