Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Али буквално. Нису направили НИЈЕДНУ шансу за цео меч, а Рад имао 5 100%-тних шанси.

 

Da se useres od rime.

Жали се Бори Ђорђевићу.

 

Биће боље неко виче

на папиру мртво слово

на истоку старе приче

а на западу ништа ново

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda izvukla bod na Banjici

 

Daj šta daš! :) :) :) ekstra, ide se na JNA! ;)

 

 

ovde je morao edit za sve pare:

 

Makedonski stručnjak je dodao da će, uprkos bodu na Banjici, njegova ekipa pokušati da iskoristi svaki eventualni kiks vodećeg Partizana u borbi za titulu.

 

svaka promena u prikazu teksta je namerna :)

Edited by vladream

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, та реч "стручњак" је и мени бола очи. Ни С од стручности ту нема. Јокановић је од исте феле, вала, али бар има са ким или чим да ради.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj šta daš! :) :) :) ekstra, ide se na JNA! ;)

 

 

ovde je morao edit za sve pare:

 

Makedonski stručnjak je dodao da će, uprkos bodu na Banjici, njegova ekipa pokušati da iskoristi svaki eventualni kiks vodećeg Partizana u borbi za titulu.

 

svaka promena u prikazu teksta je namerna :)

 

 

Zesci mi on strucnjak...da se useres od strucnosti.Ali tu je negde sa ovim vasim pilicarom.

 

 

Е, та реч "стручњак" је и мени бола очи. Ни С од стручности ту нема. Јокановић је од исте феле, вала, али бар има са ким или чим да ради.

 

 

To je istina,i u principu i jedina razlika izmedju ova dva "vrsna strucnjaka".

 

 

zvezda je u poslednje vreme bila prepuna strucnjaka...

 

 

Al' bas.Ja se samo bojim da takvih strucnjaka nece biti sve vise u nadolazecem periodu.

 

 

kako je krenulo...vrhunac je bio kada su postavili kosana za trenera...do tada sam mislio da ne moze gore...pa su dali milon alkosu zemanu...kao da ih u kafani nalaze...ustvari,to je sigurno...

 

 

Nazalost, ni dobrih strucnjaka, ni dobrih sportskih radnika nema poslednjih godina u nasem fudbalu. Najbolji dokaz je bezidejnost igre i nedostatak svakog smisla za taktiku na mecevima koje gledamo. Da se ne bih previse razocarala u domaci fudbal, prestala sam da gledam na TVu strane utakmice.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Биће боље неко виче

на папиру мртво слово

на истоку старе приче

а на западу ништа ново

У песми нема везника на почетку четвртог стиха.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost, ni dobrih strucnjaka, ni dobrih sportskih radnika nema poslednjih godina u nasem fudbalu. Najbolji dokaz je bezidejnost igre i nedostatak svakog smisla za taktiku na mecevima koje gledamo. Da se ne bih previse razocarala u domaci fudbal, prestala sam da gledam na TVu strane utakmice.

 

najgora stvar je to sto pojedini treneri/igraci ne znaju elementarne fudbalske stvari...treneri nemaju taktiku,vec izbaci ekipu na teren i to je to...podeli ih na pola...jedni u napad,drugi u odbranu...igraci imaju losu tehniku,lose su takticki potkovani...pre nedelju dana sam gledao nasu utakmicu...tragedija...ocaravaju me korneri...neki balon leti ka golmanu i on je hvata...i tako 10 puta na utakmici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није лепо радовати се туђој несрећи, уосталом, нема ни фудбала, ни дербија, у овој земљи без најљућих ривала, Звезде и Партизана.

А ово што се тренутно дешава ради се плански како би се Звезда купила са све објектима за ситне паре од стране домаћих тајкуна и лопова!

Данас Звезда, сутра Партизан или ко зна ко још ...

Па ви размислите пре него што кренете да се наслађујете! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...