Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Haha... aaa... ja na to i zaboravio... ma smorio me jumetal... :) i sad sam dosao na kratko, pa me opet nece biti... resio sam da se psihicki odmorim od "genijalnih" izjava i provokatora ovde... :)

 

Ps. Pogledajte sta izadje kad kliknete na link "Fk Partizan" ovde:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Cleverson_Gabriel_Cordova

 

 

:):):):):)

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ps. Pogledajte sta izadje kad kliknete na link "Fk Partizan" ovde:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Cleverson_Gabriel_Cordova

 

 

:):):):):)

 

 

Hahahaha, možda je video boju dresova na ovom linku, pa prešao u Partizan. :) :) :) :) :) :) :) :)

Sad je kasno, hahaha

 

Не примећујем ништа необично. :confused: Црно-бели су дресови. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Видим, није било: http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=364092

 

Погледајте само тај платни списак ових фудбалерчића. Па још енормна камата због узетог кредита, како би се напумпане платице подмириле. Није ни чудо што су пред банкротом, управа је једноставно унаказила Жлезду.

Јебали их кикирики странци.

 

Фереира? Ццц...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrca se sa pozajmice Burza, dolazi Purke i mozda Basta. Ako ostanu ova dva crnca to i nije tako lose. Gori nego sto smo sada sigurno necemo biti.

 

Iako navijam za Zvezdu moram priznati da Partizan odlicno funkcionise, stvaraji ili kupuju nase mlade igrace, prave od njih nesto i prodaju za odlicne pare, posluju sa plusom. Sad su u povlascenom sesiru za LS i imaju lepe sanse da opet udju. To bi bilo dobro za srpski fudbal u svakom pogledu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Баста се распада, шта ће он Звезди? Туга, уместо да играју млади, долазе странце и маторе пропалитети.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su pojacanja da se useres...Basta u kurcu,Purovic u kurcu,Burzanovic nikada ni nije bio ni zasta osim za kurac...lose je sve to,lose.Ostaviti Isaha i Parkera,sve ostale strance oterati u majcinu.Ici na to da se dovuce mali Aleksic iz Vojvodine.Mozda i Djuric.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se...dovode tri igraca kojima je maksimum da budu dobri igraci nase lige,a to je jad i beda...a sada su daleko ispod toga...tragedija...ovu dvojicu i treba da zadrze...al da ne vracaju invalide u ekipu...pominjao se i trisovic...nista novo nece ova uprava doneti...sve po starom...vracanje paraplegicara u tim i ocekujem kontigent crnaca iz afrike...aleksic je preskup za zvezdu,a i bata ga ne bi dao zvezdi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezdi treba sve, samo ne Basta i Purovic... Svi znamo kako igraju povratnici u fudbalu... Mada, Zvezda realno nema para da dovede nekog igraca koji nije slobodan... tako da ce biti prinudjena da dovede Bastu i tako te, za ovu domacu ligu, a u Evropi nece imati ambicija... opstanak je vazan...

 

Btw, vidim Partizanu je ponudjen i Oumaru da dodje i dosao je neki iz Harts Of Ouk-a... :) Pitaj Boga kakav je taj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...