Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Izgubismo titulu.

 

Srećom, pa nisam bio dobar prognozer. :mrgreen:

 

Titula je ipak naša, od -4 smo došli na +4 boda. Šta da vam radim kad smo jači, jednostavno. Zvezda nema nikakav tim. Idemo sad sa pravim pojačanjima, konačno da izborimo plasman u Ligu šampiona.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebali ih onoliki faulovi i seoski fudbal. Onaj retardirani sudija je trebao podelit bar još pet žutih kartona pa da vide mamlazi hoće li toliko padati i izležavati se. Nisam nikada video ni toliki broj aut-a. Gol je bio majstorski al' je utakmica bila sranje. Naročito prvo poluvreme.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta treba da se desi pa da lazetic dobije zuti?

 

 

inace, je l su imali pederi koje sanse?

salu na stranu, zasluzena pobeda. stanojevic izjebo kratka samo tako, al to i nije neki problem.

dmw, es ti grobar?

Edited by Milenko Tepic
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Катастрофа, не могу рећи колико сам огорчен због овог пораза... Не толико због домаће титуле, колико због тога што опет нећемо видети Лигу шампиона. Мада, распоред дефинитивно није био на нашој страни, две одлучујуће утакмице за три дана.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вала, нема играча са провокативнијом и ретардиранијом фацом од њега. Ругобно препотентни инвалид.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oпет нисам видео гол. :haha:

Врхунско навијање на југу, а и Кими се вратио. :D

Рече ми другар који је био преко да су Гробари ставили разглас испод севера и да нису могли да се по'ватају због бубња са југа.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Катастрофа, не могу рећи колико сам огорчен због овог пораза... Не толико због домаће титуле, колико због тога што опет нећемо видети Лигу шампиона. Мада, распоред дефинитивно није био на нашој страни, две одлучујуће утакмице за три дана.

Ma bolje, samo bih se nervirao bezveze u kvalifikacijama... Realno Zvezda sa ovakvom igorom nema šta da traži ni u kvalif. ni u LŠ... :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam stvarno razocaran ovom utakmicom. Posle toliko vremena sednem da odgledam utakmicu i ono, brate, smor. Zvezda ne da nije zasluzila Ligu Sampiona, nego nemam reci. A nijem i se dopala ni igra Partizana. Realno, bio je bolji od Zvezde, ali moze da bude i mnooogo mnooogo bolji. Mada, ja se, izgleda, nerealno silno nadam da ce nekad da se vrati '91...

Edited by Lucifer je moj drug

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, Cigani su zajebali slovo na paroli na ogradi, ćirilično LJ su napisali pogrešno. Još i prosipaju gluposti:

Да си писмен знао би да је небитно на коју страну иде "кукица" или "кружић" ! И не узбуђуј се,полако...

:haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...