Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Spartak – Vojvodina 0:1

 

Opširnije sa meča:

link

 

Slike sa meča:

link

fk_vojvodina_01.jpg

 

 

 

 

Дошао сам до непроверене информације да ће нас Стоик, осим уобичајених фотографија са мечева Војводине, овај пут почастити и са једном на којој су Звонко и Милојко. wub.gif

 

 

 

Vid, vid, imaš dobre informacije. Što reče, vratili su me u detinjstvo biggrin.gif Još kad je iz zezanja Pantić rekao da su sa gledaocima ponovo "mladi" reporteri, e to je bilo neprocenjivo. Inače Pantić je pored ove Vošu pratio na utakmicama u kupu ptoriv Srema iz Jakova i protiv Jagodine. Odmah sam ga prozvao čovekom koji donosi sreću, uostalom sve tri utakmice smo rešili u svoju korist, aneke i više nego u čupavim situacijama icon_smile.gif

 

slika_01.jpg

  • Upvote 15

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kapiras ti ni oblacenje bilo cega sem metalskih majica,a imas 30 godina.

 

Imam 28 godina i moram priznati da sam iznenađen, a mogu reći pomalo i uvređen konstatacijom nekoga ko me i ne poznaje da ja ne oblačim ništa osim metalskih majica (a ne sećam se kad sam poslednji put obukao neku od onih koje imam). Još više sam uvređen tvojom insinuacijom da ja ne perem kosu, a smem da se kladim da je perem češće od tebe, jer je duga i zahteva brižljivije održavanje od te tvoje proćelave. Previše si iskompleksiran kad tako reaguješ na svaki moj post, prosto ne mogu da verujem da postoji takav čovek. A pritom i ti imaš isto 28 godina.

Edited by Kapetan Kuka
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan je Šojić, njemu je samo Suzi digla lovu, a možda mu i vrati. A ko će meni da vrati?

Magdalena, Svetlana, Ivona, Eleonora...čika Tole? Piši propalo. Nemam bre ni za Palićko, a kamo li za finska srebrna jezera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...