Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

na to sam i mislio, na brzinu pročitah da si postovao da ste bili u polufinalu KŠ, što je Lemi lupetao, moja greška...

 

važno je samo da CZ nije bila u nikakvim polufinalima KŠ, jednom je usralo 1991. i tako će i ostati.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Да, ево, ја то говорим за Ливерпул/Јунајтед већ сто година, па ме Кукуруз и њему слични убише. :(:D А ми 5 комада Барија. :(

 

Бата цар навија за румунску циган малу. :haha:

 

ne, samo iznosim činjenicu da je Steaua objektivno najuspešniji tim istočne Evrope a ne Zvezda, nemam ja tu šta da navijam, obe ekipe su na all time rankingu bolje od Partizana, samo što su obe takođe i past tense

 

A Junajted je danas brend, najprofitabilniji tim na svetu, oni su maltene večni koliko keša zarađuju, samo da im ode Ferguson...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

U tim sportovima smo sve bolji naravno osim vaterpola , kosarku ne racunam dok vam se ne oduzmu neke titule :D

 

У кошарци сте посебно бољи, чуо сам да играчи примају плате у последње време. :D

 

Први смо у свим спортовима, тренутно, не знам шта је ту нејасно? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Semi-finalists (3): 1956–57, 1970–71, 1991–92 jbg nista ne citas , zaslepljen si covece mrznjom :P

 

 

koga bole uvo za ono što se dešavalo pre 50 godina, prvo me bole uvo za Partizanovo finale pa onda i za ostala anonimna polufinala

 

Zna se koje polufinale je vrednije, a igrala ga je Steaua, Plus dva puta finale. Nema tu dalje priče, već sam ti postavio all time ranking, Steaua je ispred Zvezde

 

a-on-leeeep-82148.jpg?1300914098

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti sunce koja gomila budaletina. Bas ste ono, fina gospoda.

Odlican ambijent na tribinama veceras, navijanje prosek ali sama kolicina ljudi je ucinila svoje. Ima par omladinaca koji su mi zapali za oko odlicnim prodorima. Samo da nam se mladez ne razleti po evropi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U tim sportovima smo sve bolji naravno osim vaterpola , kosarku ne racunam dok vam se ne oduzmu neke titule :D

Decko mi smo igrali F4 prosle godine STA TI NIJE JASNO?????Sledeci derbi ce stoka da vas napuni 50 razlike,jer ce vam igrati klinci.

To me nervira kod cigana UVEK su kao oni bolji,veci,jaci,a u stvari stalno puse kurac.Svi krivi,samo Zvezda nije.

Uvek kad se raspravljam sa ciganima SVI SU TAKVI!

I kad ih dobijemo oni kukaju i kazu bili smo bolji ali vas nismo pobedili,ma ajde bezi u kurac!

 

 

Hiljade poruka,a nijedna nije kurvi pomogla......znate valjda dalje!

 

Steaua>Zvezda(dokazano)

Edited by Mita
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ova wikistatistika je genijalna

 

od 1992.

 

Zvezda osvojila 6 a Partizan 13 titula, i 14. je na vidiku.

 

Mislim znao sam da vas dobro karamo ali ovo je baš hardcore :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha gledaj ove grobare sad, eto nijeee zvezda najveci klub na istoku smrs smrc nego steua(koju inace nikad ne bi ni spomenuli) smrc smrc smrc, kompleksi su strasna stvar.

Placite :D

 

Ево, он умро од плача...

 

174736_198734510141510_538054_n.jpg

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i ne,to mu vise dodje kao rekreacija,protezanje noga ujutro,oroz,i da prostis,totnem.

Тотнем, такој би требало да се каже. Поново, навијање се везује за фудбал, а ако неко навија за неки ФК, не мора да навија за КК, а боље је да то буде раздвојено. Ионако се навијачи везују за фудбал.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тотнем, такој би требало да се каже. Поново, навијање се везује за фудбал, а ако неко навија за неки ФК, не мора да навија за КК, а боље је да то буде раздвојено. Ионако се навијачи везују за фудбал.

 

 

 

 

Код нас навијачи иду на све спортове. Гробари иду на ватерполо, рукомет, хокеј, поред фудбала. За одбојку не знам. Цигани иду на рукомет, видео сам да их има на одбојци некад, а има и пар верних на кошарци. Поред тога, знамо да Фирма иде на одбојку, Ђаволи, такође, као и на кошарку...итд. итд. Знам да су Инвалиди једном ишли и на женски рукомет.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...