Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Наш факултет је пун навијача, свуда налепнице, лежерни стил, кратко ошишане главе.... :mrgreen:

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Буквално налепнице свих могучих навијачких група, од Делија, Гробара, Ђавола, Фирмаша, Лешинара, Таурунума, Форса итд. Цео факс је у овом фазону thecasuals.jpg. Само кад би слушали и музику која иде уз то, било би идеално :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja muzika ide uz to?

 

 

Па дефинитивно у изворном облику није ишла Шемса Суљаковић, него Cock Sparrer, Cockney Rejects, The Business, 4 Skins и остатак дружине . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Буквално налепнице свих могучих навијачких група, од Делија, Гробара, Ђавола, Фирмаша, Лешинара, Таурунума, Форса итд. Цео факс је у овом фазону

http://4.bp.blogspot.com/_Bv2JCUhRdUE/SLpsFQPKeoI/AAAAAAAAAwE/SoVeQEF1O3M/s400/thecasuals.jpg

Само кад би слушали и музику која иде уз то, било би идеално :)

 

Taj рад. У вецеима на првом спрату и у приземљу, Коалиција излепила све живо. :mrgreen:

 

Па дефинитивно у изворном облику није ишла Шемса Суљаковић, него Cock Sparrer, Cockney Rejects, The Business, 4 Skins и остатак дружине . . .

 

То то то!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek koji je tokom svoje karijere nasrao toliko govana,svojevoljno i bez icije prisile,a pri tom je profesionalni sportista,mora trpeti posledice svojih postupaka.Sam je kriv,niko ga nije terao,i treba ga slati u majcinu.Djubre smrdljivo.

 

Апсолутно. Вешковац је иначе човек професионалац,од фризуре до цокула,али овде се поштено искењао. Говнар је заслужио увреде на сваком кораку,и сам је крив за то.

 

koja muzika ide uz to?

 

За Куруза Џудас Искариот.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наш факултет је пун навијача, свуда налепнице, лежерни стил, кратко ошишане главе.... :mrgreen:

 

 

Пази шта причаш! :mrgreen:

 

 

Dobacivanja su regularna , jbg nisu ga vukli za rukav . Pominje se neki kamicak , za to cemo popiti kaznu sigurno . Sto se tice dobacivanja , ipak je ovo stadion , a ne pozoriste .

 

Значи, ако је стадион, онда редари, фотографи, сниматељи и остали "професионалци" треба пљују противничке играче иза гола?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Значи, ако је стадион, онда редари, фотографи, сниматељи и остали "професионалци" треба пљују противничке играче иза гола?

 

Naravno.Ako mentoli na tribinama mogu da daju podrsku ubicama,ja ne vidim sto se vi toliko frapirate oko ove gluposti.Sasvim normalno navijacko razmisljanje i prozivanje.Isto bi i ti radio u toj situaciji.I nemoj da kazes da ne bi,posto seres tonu govana,naravno da bi.I ja bih prozivao govno smrdljivo izdrkano,i svaki Zvezdas bi to radio.Isto ko sto svaki franjevac radi sa suprotne strane.Ko to ne moze da pojmi ,neka ide na balet ili slusa blek metal.A pogotovo je smesno kada tu moralisu pojedinci koji na utakmicama dizu ustaske sieg heil pozdrave,a vamo pricaju kako je neki fotograf "neprofesionalan" zato sto proziva nekog govnara.Daj,koga vi bre zajebavate.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, морам још који ред о овом пацијенту.

 

Прашинара пустили на стадион да сакупља лопте иза гола и уместо да се понаша као прави професионалац, он се понаша као шабан. Треба му одузети дневницу и забранити улазак на све стадионе у Србији. Због оваквих ствари се дешавају крвопролића. Да је Стојковић реаговао (а није јер је професионалац) избило би срање невиђених размера.

 

 

 

Паћеник није навијач већ човек који на овај начин зарађује дневницу. Стојковић је могао да га пријави органима реда и исти би летео са стадиона.

Или си професионалац или си прашинар.

 

gresis jako...branis izdajnika koji je izdao suparnicki klub...ako je izdao klub u kome je citav zivot,zasto ne bi izdao onaj u kome je godinu dana?profesionlaca nije sigurno...da je profesionalac ne bi nosio majicu gde mu oprastaju ruznu proslost...to povrdjuje da je seljacina...ne bih mogao da zamislim bufona da tako nesto uradi...ili bilo kog golmana za koga se moze reci da je profesionalac...protiv milana kada je zvezda igrala,svi redari su vikali didi da je picka,jebali mu mater...nije se ni za sekundu okrenuo,moj drugar bio redar...e,to je golman...sta mislis da grobari iza gola sada u ligi sampiona nisu vikali protivnickim golmanima da treba da crknu?stojkovic to i zasluzuje...jeste,sada je u klubu koji ti volis,al nije bio pre godina...mi k'o klinci kada smo na vosi skupljali lopte smo vise srali nego ovaj lik...najveci turcin je poturica!uvek cu vise ceniti grobara koji mrzi cigane,nego cigana koji je postao grobar!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Донекле се слажем. С тим што су над тим човеком вршени напади, а и вређају му жену и нерођено дете са трибина, тако да га потпуно разумем што жели да се учмари трибини. Торес кад је прешао у Челси, јебао сам му и мајку и оца, али му нисам дирао породицу и желео повреде. То је нека нормала. Сад, што постоје кретени који могу Гуровићу да певају о жени и детету, и ови дебили који нерођено дете могу да дркају - то је већ ствар мозга.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebi ga,to se i ocekuje...nisam za te navijacke idiotluke,al treba da zna sta su posledice njegovih postupaka...lampardu gotovo uvek razbiju prozor u busu kada dodje da igra protiv vest hema...ako cemo iskreno...da igra srbija protiv nekog i da smo redari,mislim da ne bi ni pokojne roditelje postedeli...to je tako...mozda nije moralno,al je realno za postupke i za adrenalin koji postoji kada se odredjene tekme igraju...u svakoj ligi to postoji...ovo nase je zabaviste za engleze,italijane,a da ne pricamo o juznoj americi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Трне, погрешно си ме схватио. Јебе се мени за Стојковића...говорим ти о ситуацији која је могла да доведе до жешћег инцидента. Да је одговорио фотографу ко зна шта би се десило. Маса би утрчала у терен и дошло би до тоталног касапљења.

Стојковић није цвећка, а нема ни 10 година. Знао је шта ће се десити ако дође у Партизан, знао је да ће бити још горе после оне мајице...јбг, хтео је освету због реакције навијача. Тако је могао да одговори и фотографу...

 

Леми, пристрасан си.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми, пристрасан си.

 

Са њим се не може,дискутират,не?

Никако ми није јасно који вам је одједном курац. Фига су гађали свим и свачим кад је прешао у Реал (свињска глава ми је фаворит),Вујанићу и Гуровићу су прозиване жене,не капирам што је сад овај шабан неки изузетак.

 

П.С. Кад је већ краљина Стоик постовао... Војводина ако у следећем колу победи може озбиљно да се рачуна за титулу,зачудо. :rockdevil:

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...