Jump to content

Formula 1


kuruz

Recommended Posts

Sumaher reskirao ??....imao je citava 3 preticanja u toku osvojenih 5 titula u ferariju...tim mu je odradio 95% pobeda u boksu !!! A pre svega sam mislio na prljavost koju je sumaher imao na stazi....da ne krecem pricu o njegovom namernom udaranju Dejmona Hila, pa par godina kasnije isti pokusaj s' Vilnevom (ako se ne varam), pa onda ono slucajno zaustavljanje bolida u Monaku....ma ima milion primera !! To Alonso nikad nije uradio...niti ce ijedan vozac raditi !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, био је Кими и јуче најбржи а Маса за њим, такође.

Глатка трка за Кимија, 4. победа (више од конкурената) а 13 бодова заостатка, историја се понавља, има исти број или чак и више победа а неће бити шампион, то ме већ нервира.

Алонсо, такође, без грешке, јебен играч, маму му, јебен до даске.

:no:

Много добар.

Не подносим га али је имбецил свако ко мисли да није добар.

Мислим да је врло близу 3. титуле, 3 трке до краја.

Go figure.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Alonso i Kimi imaju po 4 pobede. Iskreno nemam pojma kako ce im ici na sledecoj trci, ali mi je drago sto je Kimi pobedio. Navijam za Alonsa, ali ironija, pre 2 godine, kad je Alonso ubedljivo vodio (i osvojio) sampionat, ja sam ga mrzeo i navijao za Kimija iz sve snage. :) Imao sam osecaj da mu je isuvishe lako bilo, ali nakon proslogodisnje borbe sa Sumaherom do samog kraja, mora se priznati da je realno najbolji vozac od ovih danasnjih. Vec posle prve trke u Bahreinu prosle godine zgotivio sam Alonsa. Jbg, covek je sjebo Shumahera u jednoj sezoni, a Kimija u drugoj. Zna znanje, a i sudeci po danasnjoj trci, bice ono "no more mister nice guy" na sledece tri trke. :)

 

E, da, jel ima zainteresovanih da pishemo peticiju da ne gase HRT2 na kablu za vreme prenosa F1, jer realno, ljudi imaju 20 puta bolji prenos od nasih. Imaju i onaj Studio F1 emisiju koja je stvarno zanimljiva, i svaki put ispizdim kad ugase HRT2 i 20 minuta pre nego sto pocnu ovi nasi, a posle i nakon sto nasi zavrse sa prenosom, ovi ne vracaju signal, mamu da im jebem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate ja to nisam ni primetila za hrt :):):)

 

nego, nisam u toku ove sezone (a ni prethodne :( ) pa da pitam, ovo me interesuje a mrzi me da trazim na sajtu f1..

 

 

Pa cuveno pravilo da se ne smeju menjati gume tokom trke…rezultat, 8 timova je odustalo od trke u Americi…

 

stha su to smislili sa gumama???

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је било прошле сезоне, трка у Индијанополису, само је Бриџстон био на писти јер је Мишлен саветовао да се трка никако не вози јер је постојала опасност општег изгинућа (нека лоша и непоуздана смеша) али је срећом, то правило одбачено већ ове сезоне с тим што се мора извозити бар један део трке на мекшим гумама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čelnici ekipe Formule 1 Honda potvrdili su da će Dženson Baton i Rubens Barikelo nastaviti da voze za taj tim i sledeće sezone.

 

Šef Renoa, ekipe Formule 1, Flavio Brijatore izjavio je da želi da se vozač Fernando Alonso vrati u njegov tim.

 

Prema pisanju engleskog 'Dejli Mejla', japanski F1 tim Tojota zainteresovan je za vozača Ferarija, Brazilca Felipea Masu. Čelnici italijanskog tima su navodno nezadovoljni učinkom njihovog vozača, pa su spremni da ga prepuste Tojoti. Sa druge strane, odlazak Mase bi mogao da otvori mesto za Fernanda Alonsa, koji bi postao vozač Ferarija već 2008.

 

Почела је јагма и отимање о возаче, их, чега ћемо се све наслушати до краја сезоне, има само да пљушти од трачева, лагарија и прозивки!

Share this post


Link to post
Share on other sites

alonso u ferariju? nema sanse dok je kimi tamo, a njih dvojica su trenutno najjaci provereni vozaci. hamilton je jako srecni debitant, odlican vozac, ali ni izbliza ocekivan kandidat za zvezdu sampionata (mozda ce to biti za koju godinu). zbog favorizovanja hamiltona u McL (iz alonsovog ugla gledanja), alonso je u fazonu da brze-bolje zbrise iz tima u kome nema dovoljno podrske u tim gde ce biti prva zvezda. u renou je to moguce, jer je heikki debitant (mnogo jaci nego sto je JJ lehto bio pre nekih 13 godina), i samim tim neiskusan, ma kakav potencijal bio (kazu poznavaoci "nizih liga", kojekakvih low profile formula da je bio bolji od hamiltona), a fissico konstantno vozi kao da je zreo za torro rosso. McL ce nastaviti da ulaze u hamiltona, i zivo me interesuje ko ce biti novi vozac, verovatno ce iskopati nekog iz nizih liga ili mozda nekog perspektivnog iz slabijih timova. ako masa ode, nemam ideju ko bi na njegovo mesto dosao, a sto se performansi ove sezone tice, bio je daleko iznad mojih ocekivanja. u svakom slucaju, niti dosadnijih trka, niti zanimljivijeg prvenstva. poslednje tri trke su tu da kimi pokaze da je najbrzi (nevidjeno eksplozivan vozac), da hamilton proba da dojase na velikom talasu ili da alonso pokaze da nije dzabe dvostruki uzastopni sampion i da samim tim mora biti stari ribar. masa je u prici jos samo matematicki. mada su mi BMW vozaci najprijatnije iznenadjenje, nikako ih nisam ocekivao ispred renoa, pa ni ispred RBR, ili cak williamsa i toyote, ali imaju prejebane motore i postizu sjajan obrtni momenat i dosta snage. kimijeva pobeda samo doliva ulje na vatru.

 

inace kod kimija mi je fora onaj samouki stav da ce sve sam izgurati (mika hak nema sta novo da mu kaze), a izgovor engleskog mu je isti kao i kod svakog finca, sa sve tipicnim glasom na pola gasa i iz dubine.

 

go kimi! suomi finland perkele!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Народе,да ли је неко видео нову рекламу за Мерцедес, са Хамилтоном и Алонсом у главним улогама.

Њих двојица се као такмиче у свему и свачему,у позадини иде нека јако симпатична дечја песмица на тему конкуренције (два клинца се препуцавају ко је бољи).

На крају оду у сауну и обојици им постане врело,погледају један другог у фазону:"Јеси ли ти ово наложио да буде овако врело?",тек нечија рука одврће до даске, диже се камера,а изнад њих лежи Мика Хакинен и гледа их уз осмех типа:"Шта је клинци,курчите се,а? Је л` вам сад јасно ко је главни баја?", махне им и легне да кунта !!! :D :D :D

Прекинуо сам се од смеха !!! :D :D :D

 

 

Много добра реклама,уосталом побринуо сам се и за линк,па погледајте: http://www.youtube.com/watch?v=5C0I7Ef4gQI

 

Пишите утиске! :pivopije::D

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fernando Alonso izjavio je da radije ne bi nastavio karijeru pored sadašnjeg timskog kolege Luisa Hamiltona u Meklaren Mercedesu. Španski vozač, istakao je da bi bio srećan kada ne bi nastavio saradnju sa mladim Britancem.

 

Ako ne budemo bili zajedno sledeće godine i ako pritom nađem i dobru sredinu, onda odlično. Ukoliko budemo morali da nastavimo u istom timu, onda ćemo ponovo voditi veliku borbu”, rekao je Alonso.

 

Već poljuljan odnos između dva vozača Meklarena, dodatno je pogoršan prošle nedelje, kada je Hamilton javno kritikovao Alonsa, izjavivši da bi radije želeo da vidi Alonsa u Ferariju, nego pored njega u Meklarenu.

Канда је и мали Хамилтон ништа мање ђубре од његовог колеге Алонса.

Е вала, ништарије - и један и други.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se finaca tice, oni su vise sila u usponu nego vlasnici ne znam kakve tradicije. nije ih cak ni puno bilo u F1, njihov teren je WRC. prvi uspesni finac je bio keke rosberg, otac nica rosberga. onda dve decenije i kusur prazno, pa mikka hakkinen, pa je JJ lehto neslavno otisao u kurac, pa je mika salo bio dobar segrt, pa kimi uvek blizu titule, ali nikad sa titulom, i kovalainen, novi tip od koga se ocekuje... nekako, tradicija je u rukama brazilaca, i naravno tu su stare sile (britanci, francuzi, italijani)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...