Jump to content

Formula 1


kuruz

Recommended Posts

Hamilton napao i izletio sa staze a 5. mjesto mu bilo dovoljno.Ima muda mali realno.Mozga doduse jos uvijek nema...Dobro je samo da Alonso nije uzeo...

ja samo ne znam kako neko moze da navija za Hamiltona,koji je debitant i da bude zahvalan sto Alonso(kluBski kolega)nije uzeo titulu ?:/

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz
ja samo ne znam kako neko moze da navija za Hamiltona,koji je debitant i da bude zahvalan sto Alonso(kluBski kolega)nije uzeo titulu ?:/

 

because alonso fucking sucks, that's why!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz
da da,dvostruki svetski sampion sucks,odlican argument nema sta!

 

tako se šampion ne ponaša, meni je žao što je u društvu dvostrukih šampiona poput mike hakinena jer to ne zaslužuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nije to nego na muci place ko pizda :lol:

Apsolutno se slazem!!! Prosle godine u drugoj polovini sezone kad ga je Schumi pristigao plakao je kao pizda i kukao kako mu tim odmaze, kako Fizikela nece da ga propusti.....taj covek mi se bas gadi!

 

Pogledajte Kimija, pravi gospodin, poput Mike Hakkinena, nikad nije kukao, vozio je kao muskarac. A mozda bi bilo dobro da Alonso pocne da pije, mozda ce prestati da kuka i poceti da vozi kao muskarac :D

 

NEzvanicno se inace saznaje da je Luis slucajno pritisnuo dugme za ulazak u box i zato mu je bolid usporio. Uz sve postovanje prema mladom Luisu, fantastican je vozac, mlad, ali ipak neko ko pravi takve greske, ko srlja ne zasluzuje titulu svetskog prvaka. Jos godinu-dve i siguran sam da ce Luis biti sampion, kad malo stekne iskustva.

 

A kakav je Alonso covek dovoljno govori cinjenica da ga niko nece. Niko bitan i veliki. Renault ga sigurno nece dovesti, zna to i Briatore zato i sere po medijima, a Ferariju ne pada na pamet da dovede takvog coveka koji ce Kimiju i celom timu praviti probleme i traziti da Kimi vozi za njega i da ga propusta i na kraju ce zavrsiti u Toyoti jer nigde drugo nema mesta za njega! A posle neka place kao pizda jer vise nikad nece biti sampion! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

NEzvanicno se inace saznaje da je Luis slucajno pritisnuo dugme za ulazak u box i zato mu je bolid usporio. Uz sve postovanje prema mladom Luisu, fantastican je vozac, mlad, ali ipak neko ko pravi takve greske, ko srlja ne zasluzuje titulu svetskog prvaka. Jos godinu-dve i siguran sam da ce Luis biti sampion, kad malo stekne iskustva.

 

Upravo se to desilo, sam Hamilton je to posle ispricao. Pritisnuo taster za ograničenje brzine za pit lane, pa je morao da resetuje menjač...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma primiće seronju u reno garant

 

Ako dodje do toga onda cu sa uzivanjem da gledam tog seronju kako se bori za q3 odnosno da na treningu udje medju 10 najboljih :D Jedino mi je zao Kovalainena sto ce morati da trpi tu stoku pored sebe i da ga propusta i radi za njega, ali valjda ce Heiki uskoro preci u neki bolji tim. A videcete, vec posle par trka i losih rezultata Alonso ce da place i kuka kako neko radi protiv njega.....

 

Ako mladi Rosberg predje u McLaren sledece godine mislim da cemo opet gledati zanimljive trke i trojicui kandidata za titulu: Kimija, Nika (Rosberga) i Luisa :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, Routasydane, jel tebe neko placa da lupas tako? Ti gledas formulu? Kolko? Dve nedelje? A i prosipas hate ko neki radikal.

Tvoje poznavanje formule 1 je na nivou nekoga ko pogleda tu i tamo po koju trku kad uvati na TVu, ali si zato strucnjak da veceg nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja pratim F1 nege od 1994 godine, mislim da nisam mnogo trka propustio od tada, jedino kada sam bio na letovanju ili u vojsci pa silom prilika nisam mogao da gledam prenose. I kad smo vec kod radikala vise me tvoj Alonso podseca na njih svojim pricama o zaverama i slicno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

ja sam počeo još ranije, moj matori je bio fan automobilizma u to vreme, sećam se pikea i duela senna/prost, pa mansellove godine, pa povratka prosta, gledao sam i imolu '94 nažalost... neponovljiv sport i srećom još uvek opravdava ono 1 u svom imenu

 

dvojica mojih drugara - starijih 3 godine od mene su još kao klinci gledali f1, super mi je priča da su kad je tito umro i bio prekinut prenos njih dvojica plakali zbog prekida (za razliku od histerije odraslih zbog smrti dragog nam vođe)

Edited by Brainsaladsandar Guuuz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se trke kada je komentator najavio mladog nemaca Michael Schumachera u bolidu Benetona, i one cuvene trke kada je isekao Senu, a Sena izasao napolje da mu nalupa samare :D A taj Benetonov bolid mi je bio uzasno zanimljiv jer je bio prvi koji nije imao spusten nos. Kod mene je u porodici tradicija da se navija za McLaren ali i Finske vozace, sreca pa je Hakkinen i Raikkonen jedno vreme spojio/li to u jedno. A jedini izuzetak od ovog pravila je bilo navijanje za Villeneuva koji nije ni Finac a niti je vozio za McLaren, ali je covek bio tako pozitivna faca, lud covek sa harizmom, ali na zalost noac ga je odvukao u BAR hondu gde je mnogo novca zaradio, ali nije se naosvajao bodova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najozbiljniji kandidati za naslednika Alonsa su:

 

Rosberg (moj favorit, Finac sa nemackim pasosem)

Suitl

Kovalainen (ziveli Finci) :D

 

Nadam se da ce Mika Hakkinen biti bitan faktor u dovodjenju vozaca, kao sto je preporucio Kimija svojevremeno :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...