Jump to content

Formula 1


kuruz

Recommended Posts

Najbolje ti je preko onog vipboxa, odes na bbc, profi prenos, Kultard prica o svemu iz pve ruke, ukljucenje jedno sat vreme pre trke, pa i dok bila ova pauza zbog kise, pricaju o milion sitnica, tehnikalija, da ne pomislis vise o nasim komentatorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje ti je preko onog vipboxa, odes na bbc, profi prenos, Kultard prica o svemu iz pve ruke, ukljucenje jedno sat vreme pre trke, pa i dok bila ova pauza zbog kise, pricaju o milion sitnica, tehnikalija, da ne pomislis vise o nasim komentatorima.

 

juče sam to pratio, zanimljivi su

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fenomenalna trka,jebo 4 sata koje sam izgubio na ovo :)))

Batonu svaka cast,iako je meni RB favorit zadnjih par sezona, ako je iko zasluzio da pobedi, sa svim mogucim kaznama, sa 6 jebenih pit stopa onda je to Baton!Svaka cast zaista!

A ona crncuga ce nadam se uskoro u zatvoru zavrsiti jer je poceo zadnje dve trke da divlja samo tako,kapiram da ga polako stize shvatanje da ni ove godine nece biti sampion i da zapravo postoje mnogo bolji vozaci od njega ma sta on tvrdio!

Sto se mene tice ova trojka moze na podijum do kraja sezone u bilo kakvom rasporedu :)

 

Nego,vide li neko onu budalu koja je izasla na stazu da sakuplja delove bolida pa se okliznuo i pao ( ko bi rekao po onoj kisi ) dva puta usred trke na stazi? Za onakve stvari stvarno treba imati extra muda i extra srecu xD

 

P.S. Sto se tice prenosa BBC stream je ubedljivo najbolji sa Kultardom,Brandlom i Dzordanom, juce nenadano upao i Dzordz Lukas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Nego,vide li neko onu budalu koja je izasla na stazu da sakuplja delove bolida pa se okliznuo i pao ( ko bi rekao po onoj kisi ) dva puta usred trke na stazi? Za onakve stvari stvarno treba imati extra muda i extra srecu xD

 

 

 

Hahaha, da to je definitivno jedan od najjacih momenata na trci, tako su mogli da ga pociste, zlo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Фетел на бод од одбране титуле :rockdevil:

 

Нисам гледао ниједну трку ове сезоне. Нешто ми и није жао. Јесте да волим Фетела, навијам за њега, али брате мили, много досадна сезона.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, закључио сам по ономе што прочитам. Ок, није баш меродавно, али јбг. Могуће да је било занимљивих момената, али ја бих да гледам неизвесне борбе за прво, друго, треће... место, а не за зачеље колоне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...