Jump to content

Formula 1


kuruz

Recommended Posts

  • 3 months later...

:haha:

 

Ja KRELAC juce lagano zaboravio na trku, a prekjuce gledao trening... I bolje sto je nisam gledao, s obzirom na to da je Alonso dobro vozio.

 

Super za Kimija, ja taman nesto slabo volim Ferrari otkad Alonso vozi tamo :haha:

Priznaj, Kuruze, da se lozis na njega zbog imena. Iceman je <3

 

Spiegel.de i drugi izvori navode da će Shell pokriti Kimijev ugovor od 20 milijuna eura te tako Ferrari više neće ovisiti o Santanderu. To je povuklo špekulacije u kojima nekoliko medija sumnja da bi Alonso mogao napustiti Ferrari.

 

Jao zlato moje

 

4 godine gledam majmuna u crvenog boliiiiidaaaa

nije fer, nije fer

Edited by Demon Seed
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam kako neko moze da gleda ovaj sport, a ovi sto gledaju i treninge mi tek nisu jasni. Zuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu pa u krug tako 100 puta!!!!!!!!!!!!!!

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomesao si sa amerima i njihovim goMnjivim kruznim stazama. Zapravo, kad se doda i nagib, ispada kao da se trkas samo pravo, a u krug :haha:

 

Doduse, ovo za Alonsa je mozda proseravanje, nista nece da im fali nista da zberu i tih Shellovih 20 milijuna, a da ostanu sa Santaderom u pos'o... Pre se Massi klati mesto nego Žalonsu :D

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam kako neko moze da gleda ovaj sport, a ovi sto gledaju i treninge mi tek nisu jasni. Zuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu pa u krug tako 100 puta!!!!!!!!!!!!!!

 

pa da, tenis isto - samo levo desno 5 sati, pa onda vaterpolo, po bazenu levo desno, pa odbojka isto bezveze, a tek kuglanje, boćanje, da ne govorimo o atletici isto u krug pa ko brže, baš je glup i dosadan taj sport

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...