Jump to content

Formula 1


kuruz

Recommended Posts

 

 

ŠAMPIJONI!

 

AAAA

 

ŠAMPIJONI!!

 

 

 

FORMULEEEE

 

Baš sam pogledao šta je bilo aktuelno kad Jagode opevale F1 :haha:

 

Titula ludog Kekea sa samo jednom pobedom, kršenje nogu, a '81 Piquet osvojio, 7 različitih vozača pobeđivalo, ludnica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono, uzbudljivo na kraju, bez zalaženja u to ko je šta zaslužio. Istovremeno mi i milo i žao što nisam gledao podium, SK morao da ispada iz prenosa, jer se Rosberg previše radovao (nemoguće da nije znao da je fora u tome što su se zajebali), a ovaj ispizdeo pa se razvlačio i nije hteo da se parkira, pa onda nije hteo da izađe...

 

(Pa sigurno da) Nije mala stvar da pobediš u Monaku ili da te ekipa naguzi a sve odradiš perfektno (i to baš da se proslavi potpisivanje svežeg ugovora od 33mil funti godišnje :D), ali opet su se obojica poneli malo pičkinski... Zapravo više razumem Hamiltona što je popizdeo nego Rosberga što se kodža raduje, on je svakako veća pička od Hamiltona, sve u svemu.

 

Al' jebiga, treća uzastopna pobeda u Monaku, kvota 8.5, a mrzelo me da se iscimam do kladionice da odigram njega i Raikonena singlove, kao što sam planiro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ga jebe kad crnac!

Nego, mali Max ... još od Kubice ne videh nekoga ko ima takva muda bez obzira što se loše završilo. Ovakvi ljudi trebaju F1, ovako se privlače gledaoci nazad a ne ova Bernijeva lakrdija zadnjih nekoliko godina. Jeste podlo onako preticati lepeći se za Vetela ali bože moj, Šumaher je na sličnim stvarima osvajao gomilu podijuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još dali malome 5 pozicija kaznu za sudar, jeste on donekle mlad i blesav, al' je i Grosjean malo išao levo-desno pre nego što ga je zveknuo.

 

Jes greota za Kubicu, maltene sam nedeljno proveravao kako se oporavlja dok se nisam pomirio s tim da nema ništa od njegovog povratka u F1...

 

 

Kad smo kod timskih naređenja, skroz mi bilo kul ono što su sklonili Kvyata da Ricciardo proba da napadne Hamiltona, pa mu onda vratili poziciju u poslednjem krugu jer nije uspelo... Dobro da se

ovi što su otpozadi pristizali dok su njih dvojica razmenjivali poziciju...

 

Да је ово 1936. и Олимпијада у Берлину, насмешио би ми се брк. :bigblue:

 

Треба сасећи у корену та пропуштања и штеловања.

 

Lepo se pogodila i sličnost zastava Monaka i Poljske za ovu priliku :P

 

Njima nema leka dok ne pandrkne Eklston, Tole Karadzic ov formula 1, do tada se soferski susreti F1 nastavljaju. :mhihi:

 

A pazi kako su dobre na F1 sajtu prve dve vesti što se automatski skrolaju u latest :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha pomisliće neko da je teorija zavere u pitanju :D

Nego mogli bi onu sa "team error" da sklone:

http://www1.skysports.com/f1/news/24181/9863393/lewis-hamilton-admits-both-he-and-mercedes-made-the-call-to-pit

 

Toliko o tome, ipak je crnja :D

A u neka srećna vremena ovaj incident između Maxa i Romana bi bio okarakterisan kao trkački incident i ništa više. OK, recimo da je Max kriv, šta je sa tim ševanjem Grožana i čemu onoliko rano kočenje ispred krivine? No dobro, tu su Čarli i kompanija da se postaraju da se ne daj bože ne vrate 80te i 90te pa da se ne zna koja je trka od koje bolja. Pa zamisli da imamo sada petoro ovakvih kao što je Verštapen? Da imaš Kimija, Maxa, Montoju, Kubicu i još gomilu takvih u trci? Mada kad bolje razmislim uništila bi ih pravila i to bi bilo to.

A ovo za Rićarda i Kjata meni je sasvim OK. Fair play i to je to. Mnogo bolja varijanta od onih "Fernando is faster than you" i sličnih fora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo pročitao sam konferenciju za štampu, kad je nisam gledao, i to je rekao, kako je i on odmah pitao treba li da se ide na pit stop jer se brine za gume, i onda mu odgovorili kao ajde, mislio je da će i ostali da idu.

 

Ne podnosim ga nikako (jes crnja :haha:), al' eto i da mu bacim rispekat, podneo je to kao muškarac, i ova mu je dobra:

 

Q: Lewis, do you want to share your side of that story, coming out of the pits side-by-side with Seb after the pit stop?

LH: I was behind.

 

:bigblue:

 

A Sebastian je na kraju postavio najvažnije pitanje...

:haha:

 

eve transcript ako ne čujete:

 

Seb: Why didn't we have any grid girls today?

James Allen: No idea, you're asking the wrong person.

Seb: Fuck, you [got there and park behind George or Dave, what's the point?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo više razumem Hamiltona što je popizdeo nego Rosberga što se kodža raduje, on je svakako veća pička od Hamiltona, sve u svemu.

hahah mozda u nekom paralelnom univerzumu

hamilton je definicija picke u F1

supacki camugar koji ljigavo vozi

kush

 

A sta ste ocekivali, vozi se za tim, ne za pojedinacni plasman, uvek se rade ovakve stvari da se podigne slabiji vozac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Q: How much did the fact it was a virtual safety car, but turned into a real safety car, confuse the calculations of the engineers?

TW: In Monaco you don't have a GPS - and that makes everything more difficult. That's why we got it wrong when it switched from the virtual safety car into the safety car.

 

Što li nemaju GPS u Monaku, ne razumijem

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...