Jump to content

Formula 1


kuruz

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kaze clanak Vietnam, economic growth

 

Pocecu i ja ko Bata, Amuricki neuliburali od kako su uzeli, vozi se u svakoj vukojebini koja da pare, a to sto ovi po ulici pored staze nemaju leda da jebu, nije nasa stvar

 

Mada Silverstone je prso zesce, ne moz vise F1 da im sredjuje organizaciju i gleda kroz prste da bi sacuvala tradiciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Kao npr. da mladom Leclercu kvar curbLuje entuzijazam. I degenerisani Ferrari kompletno van razuma od starta team orders favorizuje Vettela, a on je postao prava jedna cmizdrava kiksara :D

 

na pomolu jos jedna ista sezona ocajna jbg, trku sam premotavao po 10 minuta, mrzelo me i da je gledam, poceo sam tako na preskok da trazim mesto kad se menjaju pozicije (pa ako je pit stop undercut onda popizdim sto sam se cimo da premotam xD), posustajem i ja a gledo sam sve trke ocd

nisam ni zalazio u tehnikalije ove sezone al' nesto se nismo nagledali obilazenja, nadam se da su nerfovali aerodinamiku, ako nisu, nek ga duvaju

Formula E deluje interesantno, al' me mrzi da uvodim i jurenje tih streamova u svoju vikend rutinu :haha:

Ako neko zna da neko prenosi, javite

Autic za W Seriju:

spacer.png

Mrnjau.

 

An evaluation was held at the Wachauring in Melk, Austria over 26–28 January, with series judges - including the likes of David Coulthard, Alexander Wurz and Lyn St. James

 

Gospoda je to premerila, uz pomoć baka trkačice

 

Carmen Jorda ispala tokom evaluacije, pozerka vazda bila :D

al' je dobra jbg

 

sezona startuje 4-5. Maja, purrr purrrr kazu sva cetiri cilindra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zato što je jebeno dosadno, kad kukaju i sami vozači na to, šta ima više i ja da se koprcam, realno me ništa sem ocd i nije držalo da gledam zadnjih 5 god, bese dobrih par trka Hamilton vs Rosberg ono kad se lomila titula.

MotoGP je klasa, esencija trkanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukacio sam malo ono takmicenje dje Borkovic vozi, zaboravih zvanican naziv

Bokte coece, pa ono e mnogo bolje od F1, gomila kola, krljau se, dozvoljen ful kontakt, izbacuiu edne druge sa staze, seku krivine, lete po travi

Kao hokei na ledu i hokei na travi razlika :D

Ali kakoe komentator iskukao stoe Borkovica izbacio neki Francuz sa staze, onoe bilo plakanje od 5-10 minuta, non-stop...kakoe ovai huligan, protekcioniran,  kako ta njihova auto asociacia treba da se pozabavi sa njim, kako njegov auto ima prednost na pravcima...sta sve ne nabroi

Prezabavno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha do jaja, na kom se to kanalu beše emituje, RTS neki?

WTCC se zove, World Touring Car Championship, ako nije Borković menjao takmičenje u skorije vreme, ne pratim... pogledao sam i ja poneku trku sporadično, jes dobro što ima ćuškanja

Inače meni deluje da je već neko vreme Formula E zabavnija od F1, ako ne i od kako je krenula, al' me mrzi da jurim streamove

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...