Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

Вастерло - Жерминал ... 2 кв. 2.25 /Моцарт/

 

 

 

Westerlo is in deep trouble, last week they lost another 3 keyplayers, they have only 13 players available right now and are counting the days till the wintermercato starts again as they will need a lot of new players to avoid relegation. You can say that their entire A-squad is nearly injured

Beerschot is in form since they started to play more offensive, they have Sidibe & Mc Donald in front who are scoring their goals again. Main man is Losada, the regulator on the midfield. Beerschot beat Genk at home and won in Gent, so they should beat this poor Westerlo. Only doubt for me is their president's attitude, since Beerschot is having financial troubles he might instruct the players not to win to avoid having to pay the winning premium again, but that is pure speculation

Also Beerschot has good relations with Westerlo, since both teams managed to setup a nice construction with the transfer of Bart Goor (who was fired by Beerschot so Westerlo could pick him up for the next game)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Liverpool - Newcastle 30.12.2011.

 

Suarez sutra ne igra, a najbolji je strelac u ekipi (8 komada u ligi i kupu), a iako drcan za loptu, uspeo je da bude prvi i u asistencijama, sa 6 komada. To ce dodatno da oslabi Liverpul koji vec 2 kola brlja protiv ekipa sa dna tabele.

 

S druge strane, Newcastle takodje ne igra bas sjajno posle serije od 3 utakmice protiv Sitija, Junajteda i Celzija, ali su bar dobili Bolton u proslom kolu u gostima, pobeda u ovoj utakmici bi ih postavila na 6. mesto ispred Liverpula, a kvote na X i 2 su zaista lepe, pa mislim da bi vredelo probati.

 

1 x 2 x2

1.40 4.10 7.95 2.70

 

X i 2 u singlovima :mrgreen:

 

Liverpool je ekipa sa najmanje primljenih golova, ali je takodje ekipa sa najmanje postignutih golova u prvih 7, pa moze i da se igra:

 

0-2 -- 2.05

 

 

Ko je drcan na kvotu moze da napravi kombinacije sa Southemptonom i Hadersfildom, srecno. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, да, сад видим. Мало сам припит, па док укапирам. :D

 

Ову анализу си одлично изнео, само бих додао још то да Њукасл мора да се чупа, јер су направили неколико лоших резултата у низу после сјајног старта сезоне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Analiza sa Tribina foruma:

 

 

Ne mogu oni da nas obaraju kolko mi mozemo da se kladimo - sutra singl na Liverpul-Njukasl gg3 + Liverpul je u poslednjih 12 utakmica JEDNOM dosao 3+ a poslednji put kod kuce se to desilo pre vise od 3 meseca. Ako sam dobro cuo, najbolji strelac Suarez ne igra zbog neke kurceve suspenzije. I kad igra njima treba cudo s neba da bi zavukli gol. Doveli su onog balvana Kerola za milijardu funti, bolje da su doveli Scepovica za dzabe, jos bi im ja doplatio ako treba samo nek ga nose. Al zato sami sebi umeju da zavuku iz mrtvog ugla pod preck . |Znaci posto sve to ukazuje na tvrd mec s malo golova-moj tip je : gogo 3 pljus, pa nek se gone u tri picke materine.

 

 

Ispratio sam, ladno je prošlo. :haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast riddler :pivopije:

 

tako sam jedno vreme ubadao nfl,sad predjoh malo na nba. odigrao sam isto ko ti nekih 5 tiketa i pucam uvek na hendikep, pre koji dan izduvah na jebene raptorse za 10k... danas odigrao neku zajebanciju mesavina nba/nhl:

 

la - denver 1

detroit - inidiana 2

huston - atlanta 1

okc - phoenix h1

ny islanders - edmonton 1

nj devils - pitsburg 1

tampa - karolina 1

minnesota - phoenix 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, Geralt! :pivopije:

Ja uglavnom ne igram hendikep jer ga nije lako pogoditi. Uglavnom tipujem bez hendikepa ili poene domacina/gosta na kraju i prilicno dobro ide za sad. Veceras pauziram sa analiziranjem. LA i Oklahoma su sigurni, za ove druge dve nisam ubedjen, narocito za Atlantu. :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja ću da odigram na Golden State (imali su dan odmora, a Filadelfija je sinoć igrala u Solt Lejku i izgubila), Atlantu (putuju i jedni i drugi, igrali sinoć, ali Hjuston odvaljen u Memfisu, Atlanta je odlična na početku sezone), Lejkerse i kocku ću da bacim na Detroit-St. Louis u hokeju, vratio se TJ Oshie u Bluese i opaliću dvojku na taj par :haha:

 

+11 na okc.

 

nisam planirao da igram hokej, nisu imali ostale nba parove u ponudi pa reko da odigram malo i to. na nhl sajt ne zalazim dok ga ne stabilizuju, ono je katastrofa uradjeno, ne mogu normalno ni hajlajtsi da se pogledaju a kamoli preview :)

 

Trebalo bi da bude tih +11, ne vidim kako Finiks može da parira Oklahomi :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@the riddler nije lako, ali dobra kvota :) bas pre neki dan ispusih na okc vs. dallas, hendikep bio +6 a onda je jebeni terry ubacio trojku i tako... tu sam puk'o za 4k :/ ovde cu verovatno izduvati na hokej, jer u poslednje vreme cesto se desavaju produzetci, tako da sam tu najvise skeptican.

 

@stolet jeste, phoenix nema sta da trazi protiv okc, pitanje je sa koliko razlike ce da ih ugaze, +11 je sasvim realno, ali ono, nikad se ne zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Moja keva je upravo dobila 47 000din (na ulozenih 30) kladeci se na italijanski i svajcarski hokej.

A prosle nedelje je uzela 7000. I to se sve kladi na neke 2-3 lige nekih nizerazrednih liga, ja ni ime ne mogu da izgovorim. :D

 

Mogao bih da krenem da prepisujem njene tikete. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja keva je upravo dobila 47 000din (na ulozenih 30) kladeci se na italijanski i svajcarski hokej.

A prosle nedelje je uzela 7000. I to se sve kladi na neke 2-3 lige nekih nizerazrednih liga, ja ni ime ne mogu da izgovorim. :D

 

Mogao bih da krenem da prepisujem njene tikete. :)

 

ako je istina,svaka cast zeni...

 

 

ja sam od 10 tekmi danas pukao 9...neverovatno...lupeto sam timove,al da bas puknem skor sve,to nisam mislio...vise sile me danas ne lajkuju...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...