Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

ne partim ja nista sa tih tiketa,al znam da u brazilu uvek lagano preko kvota dodje tekma,da bude golova,a ovo dalje sam gledao...libija,ratuju,ko njima igra,po tima u bunkeru...kada ono pijenis...mislim,ko igra u zambiji i to je pitanje,al jebi ga sjebala me logika...pogodio sam tuins gg3+ pre neki dan,al promasio neku glupost za 2500 soma na 50 kinti...tuga jesenja...u subotu sam puko na ajax gg 3+...ja sam bio ubedjen da ce opet biti neki vaterpolo u toj ligi...za 40 dindzi 2200...ono...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја чекам ноћас неки НБА и хокеј. За сада ми Звезда једина играла са тикета, и прошло ми је. Јеботе, ладно је квота на победу била 1.90. После сам лупао главом што не ставих сингл 1000 кинти. Знало се да ће добити, а до јаја квота.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti jebote sve znas,a nikada ne dobijes.Cudno.

 

Што је најгоре. :(

 

Али добро, реално је било да добијемо Петровац.

 

@Столет: Ја бих ту навијачки рекао 2, али лоше игра Детроит у гостима. :da:

 

Тако да сам на ту утакмицу ставио 6+.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, mislim da Wingsi nisu nijednu u gostima odigrali na produžetke :da: NHL je možda nešto najzajebanije za klađenje, tako da tu obično igram ili na jakog domaćina, ili na ekipu koja u tom trenutku igra odlično, tipa sada Auće da će biti 6 golova, da Montreal nijnahajma, Nešvila, Otave. Jbg, treba i pratiti povrede, uvek ih ima, sve u svemu, koliko je zajebano toliko su fine kvote :haha: Moge prodao Halaka druga bi priča bila sa njihovom sezonom. Ovako, St Louis (za koji navijam :lol: ) ima koristi od tog golmana, i prima otprilike najmanje golova u ligi xD Toliko o dobrim potezima Montreala :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam prestao sa nba tekmama, odigrao sam jedno 10 tiketa ove sezone i sve sam popusio. skoro me zajeba washington za 10k, igrao sam hendikep pp... jebo me hendikep.

 

Haha, ja sam večeras igrao hendikep Filadelfiju i Toronto xD Dakle, idemo Filadelfija protiv Nju Džersija +12 bar a Reptorsi da ispuše sa 9 ili manje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми, причам то јер је квота била нереална. Као да смо играли са не знам ким, а не неким анонимусима који боље услове за игру имају на оближњој њиви него на свом терену.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@stolet

 

filadelfija je bez poraza kao domacin cini mi se, trebalo bi da ih otkinu. raptorsi su raptorsi... tu si kontam igrao navijaci, sto odma' nije dobro. dobice jedino ako andrea barnjani i demar derozan budu u formi i uz pomoc nekog sa klupe, i valjda nece dzamal maglor ulaziti u igru ili slicni balvani. juta igra odlicno kao domacin, jesu bese dobili lakerse posle produzetaka skoro? bice zajebana tekma u svakom slucaju, mozda toronto nastavi ovaj niz pobeda u gostima, nije nemoguce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav Hibbert :lol: Jbg, imaju potencijala bar da izgube sa 9 ili manje od 9 razlike :haha: Realno ako Bargnani bude kao u Finiksu, biće zajebano, Juta nema centre koji će njega čuvati dalje od koša. Od DeRozana ne očekujem previše, ali mogli bi da se uključe epizodisti, a računam i da će Barbosa opet biti dobar, ima se tu šanse. Ako se nekako bar malo uspore Jefferson i Milsap biće dobro, aaaali, teško :haha: Srećno Amir :pivopije: Filadelfija malo kašljuca, ali očekujem da odvale, igraju ludo kod kuće i čini mi se da pobeđuju sa dosta razlike, bar koliko sam pratio :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Као што рекох за Детроит, много лоше играју у гостима. Изгубише синоћ 7:2.

 

Пале ми две утакмице за по пола поена, а Јута за 7. <_<

 

http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1009-9424643-949

Share this post


Link to post
Share on other sites

Који је курац са овим Моцартом? Много се циганишу у последње време. Ладно на сајту нема квота за рукомет, НХЛ и НБА. :no:

 

Tehnicki problemi su u pitanju, nista drugo. Sve te utakmice postoje, mozete proveriti u dodatku na uplatnim mestima. Bice sredjeno u toku dana tako da ces stici da odigras tiket za nocas. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...