Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

Орландо пукне од Шарлота (!), Бостон ни мање ни више одигра нерешено. Плус ме сјебало и Ванкувер - Далас.

 

http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1009-5553126-961

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj napiši to na engleskom

 

 

Ovo je yumetal a ne ukmetal forum ,ali ne mari , za mene si relativno nov ovde na forumu pa ne cudi da si jos malo zbunjen i izgubljen u prostoru .

Edited by Hail Metal
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нек ти напише кум. Ионако сте к'о полицајци у патроли, један зна да чита а други да пише.

 

 

 

Ali si već čovjek u ranim tridesetim, ok je to, teško je očekivati da se promijeniš.

 

 

:haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нек ти напише кум. Ионако сте к'о полицајци у патроли, један зна да чита а други да пише.

 

Da, ali ni jedan od nas ne navija za klub koji je priznao nezavisnost Kosova .

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ЈЕБЕМ ТИ МРТВИ ВЕСТ ХЕМ ПИЧКА ЛИ ИМ МАТЕРИНА ДАБОГДА СЕ НИКАДА НЕ ВРАТИЛИ У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ И ДАБОГДА БАНКРОТИРАЛИ ЗА 3 ДАНА ГОВНА МРТВА!!!

 

Не могу распали Вотфорд, коме не треба много да уђе у опасну зону, да победе, матер ли им јебем! И то још код куће, еееееј!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ЈЕБЕМ ТИ МРТВИ ВЕСТ ХЕМ ПИЧКА ЛИ ИМ МАТЕРИНА ДАБОГДА СЕ НИКАДА НЕ ВРАТИЛИ У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ И ДАБОГДА БАНКРОТИРАЛИ ЗА 3 ДАНА ГОВНА МРТВА!!!

 

Не могу распали Вотфорд, коме не треба много да уђе у опасну зону, да победе, матер ли им јебем! И то још код куће, еееееј!!!

 

Hahaha, to je taj duh :D

 

Mene tako sinoc uzjebao Southampton, ne smem da kazem kolko sam kinti stavio na tiket, i koju sam sumu cekao... Trojka bila Reading, Southampton i Middlsbrough. I primi ga Southampton pred kraj, i sa njim ode otprilike i moja zelja da se kladim. Opet danas igrao nesto, 4 tiketa, kvota 10 na svakom, na jednom me izjebao smrdljivi Dinamo, na drugom West Ham, na trecem Juve, na cetvrtom Bellinzona.

Hvatao Wrexham, 2 utakmice iz trece nemacke regionalne, Admiru protiv Kapfenbergera, al kurcina, nisu mogle da se rasporede da mi prodje bar jedan, serem im se u usta.

Pocinjem da verujem u magiju i kletve, majke mi, odigram singl, padne, odigram 2 utakmice, padne jedna, odigram 5, opet padne jedna. Uvek isti kurac, kako god da odigram. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

au žalosti

 

Igrao kečeve na Štutgart i Vislu, stavio 300, obe utakmice završene 0:0

Ne vredi više sa fudbalom, a ne znam ništa o NBA i glupom hokeju. Prelazim na loto, veće su šanse.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, evo mene tek sada, danas prilično očekivani rezultati, mada sam očekivao da će Pitsburg da pobedi bez produžetaka. Poništili su im gol u poslednjoj trećini :mhihi: Sutra ima svašta, igraće se verovatno na St. Luis, Vankuver, Dalas, Kolorado i Tampu :pivopije: Od potencijalnih iznenađenja pripazite na eventualnu pobedu Nešvila protiv Detroita, koji igra bez gomile igrača, i Bafala u Otavi :da: Koliko mi je hokej u početku bio zajebaniji od NBA košarke, toliko mi je sad lakše da pogađam ishode utakmica. U NBA eno Oklahoma izgubi od Klivlenda kod kuće jbt, bila kvota 1.07 na pobedu Oklahome :mrtav:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...