Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Na ovom cak imam i prelaza, Nailepsi nece zameriti, nadam se (mada mi ovih 1,15 nikad nece oprostiti)

 

Lids - KPR 0-3 (1,30)

Volfsburg - Herta 1-1 (3.05)

Obala Slonovace - Angola 2 (1,95 - basket)

Katania - Inter 2 (2,50)

Jankovic - Nara 1 (1,15)

 

200X 22,23 = 4.445,76

 

Becka Austria me zeznu na drugom, imao bih lep kombo za ovai vikend - nesto preko 10000

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Haha, jbg ništa posebno, Real mi je jedna od omiljenih ekipa protiv koje se kladim u smislu da često bacam opklade da oni prime gol. Gledao sam ih dosta prošle sezone i večito su kiksali u odbrani, toliko glupe golove primali pa rekoh hajde da ubacim nekad na tikete 1+ na koju god ekipu koja igra protiv njih a da ima potencijala da da gol. Sad je bilo malo rizik, ali sam gledao prvo poluvreme i stvarno je lepo delovao Viljareal, dok se ovi iz Madrid nekad jednostavno sklanjali u odbrani. Na tom sam tiketu imao

 

Viljareal gol u drugom poluvremenu - 1.90 valjda

LA Galaxy 2+ (isto live, odigrano minut pošto je DC United izjednačio na 1:1, tu sam utakmicu gledao uporedo sa ovom prvom) - 1.57

iiiii Once Caldas 1+ isto live, ovde nije bilo prenosa, ali hteo sam svakako odigrati 1+ pre nego što je počelo) 1.50

 

Uložio sam tu bio 10 evra, pošto mi je prethodno prošlo ovo:

 

Milan 2+ 1.90

Viljareal-Real Madrid gg 1.53

America Mineiro-Palmeiras gg 1.66

Icasa 1+ 1.61

Ceara 2+ 1.83

 

Bio sistem 4/5 i prođe sve. Rezultati redom bili 2:2, 2:2, 1:1, 3:1, 4:0. Brazilska druga liga moja omiljena liga na ovom svetu :bigblue:

 

Ajd videću da bacim sutra neke preporuke, tj. bar da ispišem šta igram :)

 

Kod bet365 je super stvar što lagano možeš da pratiš prenos i bacaš opklade na istom mestu, a za sve utakmice imaju live statistiku, i to prilično korisnu, koja prikazuje šuteve u okvir/van okvira gola, broj napada i broj 'opasnih napada' što je valjda napad u kojem ekipa dođe do poslednje trećine terena, tako nešto. Vrlo korisno, jer je to fin pokazatelj odnosa snaga na terenu, ne možeš baš sve utakmice gledati jbt (još jedna dobra stvari je što za sve utakmice, bez obzira da li ima prenosa ili ne, stave u kakvim se uslovima igra, tj. kakva je temperatura i u kakvom je stanju teren). Igram uglavnom ili ove sisteme 4/5 ili tikete sa 2-3 para sa kvotom 2.5-3.5, obično oko 3, tako da ako prođu i dva od tri tiketa recimo opet imam duplo više nego na početku, a ako prođe samo jedan na nuli sam, eto tako nešto otprilike, pokušavam da pazim da ne preteram sa nekim opkladama koje će teško proći, i to je to manje-više, nemam neku genijalnu taktiku, ali se držim liga koje volim da pratim, pa po pravilu najviše novaca dođe od brazilske serije B :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo od utakmica koje još nisu počele trenutno imam Standard 2+, Silkeborg-Fredericia gg, AZ-GA Eagles gg i Heerenveen-Groningen gg. Pre toga sam igrao 2+ na Fiorentinu, 2+ na Feyenoord, 2+ na Monako, 1+ na Viborg, Feyenoord je prošao, Fiorentina se muči, ima još 15ak minuta za još jedan gol, Monako je poveo rano, tamo je tek 9. minut, kao i u Aarhusu gde gostuje Viborg, očekujem da tu bude gg ali sam stavio samo 1+ na Viborg, bila je već dosta visoka kvota.

 

Kako ide dan postaviću još neke parove nadam se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...