Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Drugar je odigrao 5 kombinacija jedne utakmice, na jednom tiketu (tačan rezultat, broj golova...) i nisu hteli da mu isplate. Kao radnica se zeznula, nije smela da prihvati to

 

pobiti govna

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uzo lovu i na nama i na grobarima. Nas gadjao plus koseve i kec sa hendikepom, grobare uzeo skoro sve, Kinsi, Lovernj i Safarcik plus kosevi, pogodio svaku cetvrtinu koseve uzivo i zaboo Makabi dve cetvrtine plus koseve. Juce omasio samo Armani - Olimpijakos jednu cetvrtinu. Danas se obilno najesti i napiti i spradati se sa njihovim parama za evroligu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 6 months later...

Mrzi me da slikujem tiket

 

Real - Juve X, 3.90

Dnipro - Napoli 1, 4.20

Stabaek - Sandefjord 1, 1.75

Jagodina - ČUKALEEE 2, 2.20

Fiorentina - Sevilla X, 3.45.

 

Ukupna kvota 217.567

 

 

Malo se zalaufao s iksevima xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

aman, bre čoveče, nisam igrao keca i dvojku nego ddpu i gdpu

 

potpuno je besmisleno da to ne može

 

Kad bi to bilo moguće ,onda bi bilo lako da zajebeš sistem

Naprimer ,odigram X-X , i pada 0 golova na istu utakmicu

Ako padne 0 golova, automatski bude i X-X ,i onda dobijem mnogo bolju kvotu od "realne"

Sav profit koji kladionica ima je je posledica te male razlike između "realne" kvote i one koje je ponuđena

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meridian verovatno...kod njih sam i beizbol vidjao...valjda mo's i sam da utvrdis neki dogadjai kod njih i dace ti kvotu...tipa da ce ona nasa djembela da pobedi na Eurosongu

 

Evo sad bacih pogled na sajt, ima F1, 'nako, siromašno, ko će da osvoji titulu i ko pobeđuje na sledećoj trci, a za MotoGP nema ništa...

 

'Fala u svakom slučaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzi me da se jebavam toliko, ako mi bude nešto usput smaraću ih xD

 

Prošli vikend sam bio u 3 različite kladionice i raspitivao se za F1, rekli samo nema, nisu mi nudili da mi davaju kvote...

Btw teško će Rossi na pol poziciu :D

 

U Meridianu kvota na Rosberga 2.10, ako nekog interesuje, nie loše da se isprati, realnija je njegova pobeda u Monte Karlu nego Hamiltona koji je favorit po kvoticama (1.80), njemu ne leži posebno staza, na svim trkama godinama unazad su ga dobijale klupske kolege (osim dok je to bio mučenik Kovalainen :D), a podium je posećivao samo kad ima ubedljivo najjačeg bolida.

 

Nije loša ni 17.5 na Raikkonena, šta ga znaš, mada je on u poslednje vreme loš na kvalifikacijama, a dobar na trci, što je za Monte Karlo očajna kombinacija. Vetel 8.5, to je malo realnije, u slučaju da Rosberg zezne stvar.

 

Sad prelistah malo rezultate, stuži mi se kad videh Šumijevo najbolje kvalifikaciono vreme iz 2012. :(

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre par godina sam radio na sajtu Sportlobster na kojem možete da radite predikcije tj klađenje bez para, to ako vas zanima koliko imate pojma.

 

Verujem da sad ima više tih sajtova / aplikacija.

 

E, moram li da pravim / joinujem ligu da bih mogao da bacam predictione? Ima li Motora i Formule? :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...