Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 6 months later...

Može malo da se oživi temica :) Evo večerašnji tiket:

 

Urugvaj-Ekvador domaćin 2+ i gg, kvota 2.90

Union Espanola-Everton lažni čileanski gosti 2+, kvota 3.00

 

Rezultati 2:1 iiiiiii Čileanci trenutno 1:2

 

Igrao juče Melbourne City-Newcastle lažni domaći 2+ i gg, isto 2:1 završilo, prosto da sam odigrao tačan rezultat bilo bi lepo, no dobro. Onda bruka gg3+ Kolumbija-Čile, utakmica završi 0:0 :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije neka topla voda ali zicer za vikend - Hamilton na pol poziciji (1.87) ili pobeda (1.85). Bolje pol pozicija možda, jer ako nju ne uzme, verovatno neće ni pobedu... Nije neka kvota ali će Rosberg 100% malo tune-down motor da mu bude dovoljno za drugo mesto a da se minimizuju šanse da mu rikne, na njega je red. xD

 

Evo igrao sam tri opklade, za 60% para Hamilton pol pozicija, i po 20% na Rosija pobedu u nedelju (čisto radi sporta, kvota 3.80), i Vinalesa da bude ispred Dovija, Iannonea i Crutchlowa (2.70, kao neka Race Group 2 opcija na planetwin365.rs).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovoj kanti od mocarta tih sportova ni nema, tj. vidim ih u ponudi, ali nema još nikakvih kvota.

 

Posle sam odigrao malo hokej i NBA, hokej igrao na tiketu Arizona-Vinipeg i Kalgari-Dalas po 6+, bilo 2:3 i 2:4, meh. NBA odigrao singl dvojku na Lejkerse, Sacramento Kings-Los Angeles Lakers na kraju 91:101, a gubili su dragi momci iz LA i 17 razlike na početku pa se vraćali celu utakmicu.

 

Baš ću danas da bacim neku preporuku, možda nekome bude korisno. Inače volim da igram na golove fudbal, hokej golovi+kombinacije ishod+golovi (generalno meni nešto najisplativije u ponudi kladionice što sam igrao), basket ako ima neka lepa kvota, Lejkersi su bili na 2.80, a sasvim korektno igraju pa sam to odigrao, tako mi se više isplati nego da igram hendikepe i poene igrača za 1.85.

 

Prošle sezone sam igrao australijsku prvu ligu fudbalsku, raj za igre na golove. Počela je nedavno opet, lepo rasporede utakmice pa bude skoro svaki dan nešto. Danas u 09:50 igraju Adelaide United-Brisbane Roar, domaćini su šampioni ali igraju poprilično užasno na startu sezone. Jesu malo i nesrećni, gubili su skoro sve sa 1:2, tri derbija dosta nesrećno izgubili. Gostima glavni napadač igra u reprezentaciji i neće ga biti danas u sastavu, pa eto ja ću odigrati nešto tipa domaćin 2+ i gg, volim tu igru, na ovu utakmicu je u mocartu kvota 2.55, vreme je i da domaći zabeleže prvu pobedu u sezoni; zapravo mislim da je prošle sezone za njih počelo isto ovako i onda su krenuli na rampage i sa dna tabele stigli do vrha, imali neki lud niz bez poraza. Igrao sam iz zajebancije tu i na tačan rezultat, ali to ću da se hvalim ako prođe :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, na naše 4+ :D Iskreno kako su počeli možda se odigra oba tima daju po 2+, mislim da je 8.50 kvota :D Ili 2+ gosti gg, to je 4.20

 

Australijance omaših, 1:1 završi, ali sam odigrao tačan rezultat 1:2 i 1:1 ihihihi :haha:

 

Večeras igram NHL Edmonton-Dalas kombinaciju 1 i 5+, možda i 6+. Domaći su najprijatnije iznenađenje lige, drugi su na zapadu, imaju užasno jake mlade igrače koje su sakupili godinama kupljenja prašine za ostalim ekipama u ligi. S druge strane, gosti su prošle sezone bili na vrhu konferencije u regularnom delu sezone, ali ove imaju problema sa povredama nekih jako bitnih igrača (Patrick Sharp, Jason Spezza). Domaći su imali puna dva dana odmora, Dalas je igrao sinoć u Kalgariju, pa verujem da će čudo od deteta Connor McDavid i ekipa da dobiju utakmicu. Na utakmicama u Edmontonu pada u proseku 5.9 golova, dok na utakmicama koje je Dalas odigrao u gostima taj prosek iznosi 6.1, pa će se igrati 1&5+ ili 1&6+ (kvote su 2.80 i 3.55) :pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam nalog na ovom Planetwin365.rs, baš zbog MotoGPja i F1... Nešto poslednjih par trka il' nisam igrao il' sam igrao a nisam ubo, al' sam hvatao Crutchlowu prvu pobedu npr, bila kvota 46.00, uzeo par hiljada... Drugu već nisam bio toliko hrabar ni njega ni Dovija da pecam :D

 

Tako je, na naše 4+ :D Iskreno kako su počeli možda se odigra oba tima daju po 2+, mislim da je 8.50 kvota :D Ili 2+ gosti gg, to je 4.20

 

Samo GGI&GGII u Soccer kladionici bajo moj, kvota 21.00. Sad ste me napalili da turim neki dinar na to a mrzi me da se mlatim da tražim najbližu Soccer kladionicu, odigrajte vi ako imate u komšiluku pa javite šta ste uradili :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...