Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Манчестер Сити има солидан тим, ваљда, али данас никако нису заслужили победу. Као ни Челзи онај бод. Тотенхем одрао, Блекбурн узео бод Арсеналу... Занимљиво коло

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liverpool nažalost uzima titulu, iako je veoma rano govoriti ( 2 kola prođoše tek )....

 

....pazite šta vam kažem, titulu nisu uzeli kol'ko 17-18 god?

 

Teorija zavere?!

 

- Jeste, podpisujem!

 

Naročito sada kad' su se i američki milijarderi upetljali na ''Kop'' ... jeste Mančesterov vlasnik Glejzer, ali ''crveni đavoli'' su aktuelni šampioni, dovoljno.

 

Na tapetu je sada Liverpool...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za formaciju koju igra, i nije mu potreban... Runi, Tevez, Saha, Solskjer... Nažalost, već su dvojica povrijeđeni...

Тројица.

Нисам гледао Ливерпул и Челси, али сам видео "пенал". Срамота, па онакав поклон не би ни добио ни Вест Хем крајем сезоне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Срамота, па онакав поклон не би ни добио ни Вест Хем крајем сезоне.

 

:)

 

Jbg, Mančester njima tri boda - oni njima Teveza... Čist račun, duga ljubav :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, пенал није постојао, ја сам гледао утакмицу са два другара који навијају за Челзи, и кад је пенал досуђен радовали су се али нису могли да верују, а онда су певали Романе, Романе...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alex you've done it again

stranso gubi 1:0 i vadi Nanija ofanzivnog a ostvlja 3 defanzivna igraca Hargrejvsa, Kerika i Skolsa

onaj Hargrejvs je bio mnogo los nigde se nije video osim kad je pravio gluposti i za malo se izvlacio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alex you've done it again

stranso gubi 1:0 i vadi Nanija ofanzivnog a ostvlja 3 defanzivna igraca Hargrejvsa, Kerika i Skolsa

onaj Hargrejvs je bio mnogo los nigde se nije video osim kad je pravio gluposti i za malo se izvlacio

Konfuzija, čista konfuzija :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto toliko mrzite celzi? sta kao, bolje je bilo kad je jedino pitanje bilo da li ce ligu da osvoji arsenal ili mancester? zasto nije dobra stvar sto se pojavio klub koji je razbio dominaciju arsenala i mancestera? dominaciju koja je dosadila i bogu i ljudima... zato sto je dosao "prljavi ruski milijarder sa svojim prljavim parama"? americki milijarderi su bolji? i oni sa tajlanda? ili zbog neceg drugog? zato sto trose mnogo para na transfere? sta, ostali klubovi ne trose?

voleo bih da mi neko odgovori, stvarno me zanima ovo.

ne tvrdim da sam u pravu, samo bih voleo da cujem sto vise razlicitih misljenja.

zar arsenal i mancester nisu bili najbogatiji klubovi kad su pobedjivali? zar i dalje man u nije najbogatiji klub? u cemu je problem? u novom novcu? u prljavom novcu?

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne,problem je u tome sto je to kurtonski klub bez ikakve tradicije,koji sada svi velicaju do nebesa.Najobicniji kurtoni koji su do dolaska Abramovica bili na nivou jednog Sanderlenda i Sauthemptona,milionima svetlosnih godina udaljeni od velikana kao sto su Liverpul,Mancester,Arsenal,Aston Vila i Notingem Forest.A sada su naglo postali jebena institucija.To su moji razlozi.Onaj supak Alves iz Sevilje je izjavio da zeli da predje u stvarno veliki klub,i da je vreme da ode u Celzi.Pfff,kakva je to glupa izjava.

 

Inace,komisija fudbalskog saveza Engleske je utvrdila da penal na utakmici Liverpul-Celzi nije postojao,kaznila sudiju i zabranila mu da sudi na neznam koliki period,i izvinula se Liverpulu.Jake im vajde,u picku materinu...bodovi su izgubljeni.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, nemaju bog-zna-kakvu tradiciju, to sam zaboravio da spomenem. pa ok, to jeste neki razlog, mada se ja licno ne slazem bas sa time. mislim da je bolje i to nego da se nastavila naizmenicna dominacija samo dva kluba. ali dobro...

mislim da si i malo preterao, sta znam, nije celzi bio bas toliki kurac od kluba pre abramovica, bili su ipak standardan i respektibilan premijerligas. imali su i jednu titulu prvaka, tri FA kupa, dva liga kupa, dva cs-a, dva kupa uefa i jedan evropski superkup. nije to bas tako lose, nisu bas klub od juce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao je Čelski par dobrih godina prije Abramoviča... Zola, Viali, Marsel Desai...čak je Džon Teri proglašen za najboljeg igrača za 2001. godinu...

Ali je više pun kurac engleskih klubova koji se prodaju ljudima koji će da se ophode prema njima kao prema igračkama...

Evo i Siti sad prodadoše onom toliko antipatičnom...ne znam što je i kako da ga opišem! :)

Ok eto, i Vest Hem nije više u vlasništvu Engleza, ali novi predsjednik je čovjek koji se razumije u fudbal, predsjednik fudbalskog saveza Islanda... možda je to i jedan od razloga što i dalje 80% - 90% ekipe sačinjavaju igrači koji su iz Britanije, za razliku od Arsenala, Sitija...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, interesantno je da je Chelsea u to vreme bio starački dom...

ali sam ih baš zbog toga onda i gotivio!

Danas očima ne mogu da ih smislim, odnosno od onog dana kada ih je kupio ruski mafijaš koji je rokao kobaju Jelcinu & Co. da bi se učipio na izvozu glavnog sovjetskog proizvoda - nafte.

Sovjeti nikad u svojoj istoriji nisu to radili!

Vaška jevrejska....jeb'o mu ja obe žene ( i onu rugobu i ovu novu zgodnu).

 

Zola, Vialli, Di Matteo, Stanić, Jokanović, Casiraghi, De Goey, Petrescu ....

to vreme staraca - badža, se neće nikad više povratiti, nažalost!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zola, Vialli, Di Matteo, Stanić, Jokanović, Casiraghi, De Goey, Petrescu ....

to vreme staraca - badža, se neće nikad više povratiti, nažalost!

 

Oni i Parma su nekako bili najsipatičniji u ono vrijeme...

 

 

Evo danas novine pišu svašta:

 

(Daily Star): United boss Sir Alex Ferguson is ready to up his bid for want-away Bolton striker Nicolas Anelka.

(The Sun): Manchester United have made an inquiry about Newcastle striker Obafemi Martins.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...