Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Za Drogbu nema sta,fenomenalan je.Po meni trenutno najjaci centarfor na svetu.Skok,sut,trk,dribling,snaga...sve ima.

Dobre glumačke sposobnosti, karakter pitbula.... Solidan igrač samo što je malo bezobrazan i prepotentan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beograd će u subotu biti domaćin neobične međunarodne utakmice. Srpski navijači Liverpula (www.lfcserbia.com) igraće prijateljski meč sa navijačima Midlsbroa, koji tim povodom dolaze iz Engleske. Navijač Midlsbroa iz Beograda, Nikola Mandić, će tako uzvratiti gostoprimstvo trinaestorici Engleza, koji su mu bili domaćini kada je u dva navrata išao u Englesku na utakmice kluba koji voli.

 

Utakmica se igra u subotu u 15 časova u balonu „Millwall“ kod Šeste beogradske gimnazije, a posle meča je planirano grupno gledanje utakmice Engleska – Estonija koja se igra u okviru kvalifikacija za Evropsko Prvenstvo 2008.

 

Druženje će uveče da se nastavi u beogradskim klubovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za drogbu se slazem 100%! jedan od meni omiljenih centarfora!

drogba, krespo, luka toni, zlatan. od aktivnih.

 

inzagi ima svojih kvaliteta, ne kazem da nema, ali mi je smesno porediti ga sa jednim toresom i onda jos reci da je "izmislio fudbal" za njega... :) , evo, opet mi je smesno :)

 

Dobro mozda sam i ja preterao... al meni je Torres bezveze u odnosu na Drogbu, Henry-a, Eto'o-a, Nistelrooy-a, Rooney-a... prosecan igrac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

po mom misljenju drogba je trenutno najbolji, ne volim ga preterano ali moram to da priznam

 

tores je odlican napadac sto je vise puta dokazao

 

inzagi radi posao, licno ga mrzim, ne zna nista osim da sedi u ofsjadu i da postigne gol, ali to je sasvim dovoljno jer mu je i posao da daje golove

mnogo vise volim napadace koji sebi znaju da stvore sansu, sutnu sa 20 metera, predriblaju pola terena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све то стоји, али Филипо Инзаги је центарфор који ме највише плаши...

ниједан нападач нема тако истанчан осећај за гол, ниједан.

 

Мрзим Милан, али ово је чињеница!

Share this post


Link to post
Share on other sites

MANCHESTER United, konkretnije menadžer kluba Alex Ferguson, zaljubio se u 17-godišnje crnogorsko čudo od djeteta Stevana Jovetića.

 

Iako je još tinejdžer, Jovetić je već debitirao za crnogorsku reprezentaciju u utakmici protiv Mađarske. Za prvu Partizanovu momčad ovaj je napadač skupio već 54 nastupa i zabio 18 golova, od kojih šest u ovoj sezoni.

 

Manchesterova se ponuda od 7,000.000£ čini izdašnom, ali The Sun navodi kako se radi o igraču posebnog talenta te da ga Ferguson zbog toga želi čim prije vezati za klub s Old Trafforda.

 

Kao jedva 18-godišnjeg klinca Sir ALex je u ljeto 2003. godine na sličan način iz Sportinga doveo Cristiana Ronalda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mozes da budes siguran da nikad takav nece biti... on je pre 2 meseca napunio 18 godina... a za razliku od mesija on igra sa obe noge podjednako dobro... samo sto je sporiji... :D Al nema veze... nadam se da ce biti i bolji od njega...

 

Covece spusti se na zemlju,Mesi je sa 17 debitovao za prvi tim Barselone , igrao protiv najjacih evropskih klubova , dok Jovetic jos igra protiv Bezanije,o cemu mi pricamo.

 

Inace bas nesto uporedjujem karijere ove dvojice,oboje su debi nastupe za reprezentaciju imali protiv Madjarske , sto je naravno sasvim nebitno,ali interesantno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...