Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

To forsiranje britanaca ce Keniju doci glave.Meireles i Kujt na klupi da bi igrali kojekakvi pacijenti kao sto su Henderson i Adam.

Nisam mogao da verujem kada sam okrenuo na drugo poluvreme, da ova dvojica ulaze sa klupe. Meireles im je prosle sezone bio najbolji igrac, a sada ulazi sa klupe plus sto nece da mu povecaju platu, sto su mu obecali jos ranije. A ovaj Henderson, pa to je smejurija od igraca, najgori je bio na onom evropskom prvenstvu u21, ne vredi taj ni 10 miliona. Kada sam to pokusavao da objasnim navijacima L-poola, samo sto me nisu udavili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ na to dodaj Kerola koji je totalno neupotrebljiv.Covek je katastrofa.Na kakvim su oni drogama bili kada su njega platili 35 milja da mi je znati.Jebote,7-8 meseci je u klubu,to vise nema veze sa adaptacijom.

 

 

Керол је добио једну употребљиву лопту за целу утакмицу, не видим разлог да га пљујеш без икаквог аргумента. У припремним утакмицама је добијао лепе лопте, слао их у гол, спуштао и играо сасвим добро.

 

 

Nisam mogao da verujem kada sam okrenuo na drugo poluvreme, da ova dvojica ulaze sa klupe. Meireles im je prosle sezone bio najbolji igrac, a sada ulazi sa klupe plus sto nece da mu povecaju platu, sto su mu obecali jos ranije. A ovaj Henderson, pa to je smejurija od igraca, najgori je bio na onom evropskom prvenstvu u21, ne vredi taj ni 10 miliona. Kada sam to pokusavao da objasnim navijacima L-poola, samo sto me nisu udavili.

 

Нисам ни ја могао да верујем али тако је било. Мејрелеш седи на клупи зато што смо довели 945677 везних играча, а онда улази на лево крило, а Даунинг игра десно, иако му је то неприродна позиција. Жалосно. Хендерсон је био кевин курац на терену, не кажем да неће напредовати. Карагер - Агер добри, Енрике одличан.

 

 

Верујем да ће Кени против Арсенала да почне са Раулом и да ће Аквилани бити барем на клупи. Хендерсон и Адам на клупу, Мејрелеш прва постава.

 

 

Edit: Курузе, почео си неописиво да давиш, поради на лечењу својих бубица и ако потајно навијаш за Ливерпул, обастини више, не излазе ти из уста.

Edited by Нарсил
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Керол је добио једну употребљиву лопту за целу утакмицу, не видим разлог да га пљујеш без икаквог аргумента. У припремним утакмицама је добијао лепе лопте, слао их у гол, спуштао и играо сасвим добро.

 

Jebo pripremne utakmice,tu mogu i ja davati golove,jaka muda.On je kurac u svakoj zvanicnoj utakmici koju igra,totalno neupotrebljiv.To je cinjenica,i do sada nije opravdao nijedan jedini euro/funtu svog transfera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ na to dodaj Kerola koji je totalno neupotrebljiv.Covek je katastrofa.Na kakvim su oni drogama bili kada su njega platili 35 milja da mi je znati.Jebote,7-8 meseci je u klubu,to vise nema veze sa adaptacijom.

taj covek je panj...klasicno nista na terenu...35 dinara ne vredi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo pripremne utakmice,tu mogu i ja davati golove,jaka muda.On je kurac u svakoj zvanicnoj utakmici koju igra,totalno neupotrebljiv.To je cinjenica,i do sada nije opravdao nijedan jedini euro/funtu svog transfera.

 

 

Чињеница је да је Керол употребљиве лопте слао где им је место. Као и да добро функционише са Суарезом. Да је превише лове дато за њега, то сам ја рекао одмах, али не слажем се са тобом уопште да је курац од играча.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narsil, jebes pripremne utakmice covece, one sluze vecinom da zaradis neku kintu od ulaznica i eventualno se otarasis skarta. Kerol maltene nista nije pokazao otkad je dosao, osim da je troma gorila, a stalno se nesto ceka, ne znam samo dokle. Za 35 miliona je trebao do sada da postane strah i trepet.

 

Meni deluje da se Liverpulu ponavlja ono od prosle sezone, sto je komentator na sport klubu odlicno objasnio 1 recenicom:"stao je Suarez, stao je i Liverpul".

 

 

 

 

Jel zna neko kada ce biti reprize uvodne emisije (o premijer ligi) na SK, zakasnio sam pa nisam cuo sta su pricali o junajtedu, celsiju i sitiju?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko kada ce biti reprize uvodne emisije (o premijer ligi) na SK, zakasnio sam pa nisam cuo sta su pricali o junajtedu, celsiju i sitiju?

 

Нисам ни ја гледао, али значи тврдим да су рекли да ће Јунајтед бити шампион, а да је остало мање битно.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma verovatno je tako, ali me zanima sta kazu o pojacanjima, narocito o mladjim igracima.

 

I da ne zaboravim

 

Breaking News: Former United defender Wes Brown arrested after he leaves Anfield with £35mil in his pocket.

 

EPOHALNO!!!!! :haha::haha::haha:

 

 

Edited by metal guru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...