Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

tako se kupuju igraci...vidis da zna,daj male pare,pa ako bude dobar,bice...izgubis male pare ak nije,ak jeste bude ti banja...partizan ako ga ne zadrzi jos 3 sezone,imbecili...vidi se da igra odlicno...po nasoj ligi je ubica...jedino sto bi mu pomoglo da igra tamo je to sto bi vise tamo naucio za godinu dana,nego ovde za 100...tosic da nije otisao u manc,ne bi znao loptu da sutne,bio bi za nasu ligu bog i batina,a posle te nase lige bi otisao u neku poljusku,svajcarsku,zimbabve...lige bolje od nase za klasu ili dve,al nikada tamo ne bi postao igrac za rusiju koja je jaka liga...do 20te da sabija po nasoj ligi,pa posle...jedino normalno razmisljanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Које лудило на С. Бриџу. Ван Перси ако настави овако (и ако се не повреди, наравно) има да буде најбољи стрелац лиге на крају. Али шта му вреди кад се Арсенал распада.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Коларов дао гол за Сити. Како је кренуло, изгледа да су најближи титули. Имају континуитет. Јунајтед зна да падне на тренутке, ево и данас ништа посебно нису одиграли против Евертона. Челзи исто посрће с времена на време. Л'пул нема толико јак тим, али могу до ЛШ, док је Арсенал, рекао бих, касно почео да се буди.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мало је неумесно поредити Сити и Леванте :bigblue:

 

Не знам, мени су они фаворити за титулу. У принципу, свеједно ми је ко ће узети, пошто није да навијам за некога посебно. Можда више од осталих готивим Л'пул, али ништа претерано.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako dobar dan u Premiershipu danas.

 

Elem, sto se tice utakmica:

Chelsea - Arsenal

Prelepa utakmica koja je stvarno bila za uzivanje. Kako je Chelsea krenuo, mislio sam da ce jedno 6:0 da bude, ali Arsenal opet dokazuje da je najludja i najnepredvidivija ekipa na svetu. Fenomenalan timski rad, momci se strasno trude, Van Persi stvarno u neverovatnoj formi, Walcott takodje zadavao dosta problema, a Gervinho je za mene prijatno iznenadjenje, jer ga nisam gledao ranije ove sezone. Ako uvek igraju ovako (a verovatno nece), mogu daleko da doguraju. Sto se Chelseaja tice, Drogba je strasno falio u zavrsnici, Torres ocajno igra, a Sturidge jos gori. Mata je fenomenalan, pun pogotak sto se pojacanja tice, super se uklopio. Lampard dokazuje da je Bog i batina u Chelseaju i da mu jos niko nije prisao.

 

WBA - Liverpool

Posle neveresene utakmice iz proslog kola, plasio sam se da moj omiljeni tim ne kiksne opet, medjutim bili su na zadovoljavajucem nivou. Nisu nesto spektakularno dobro igrali, ali dovoljno za sigurnu pobedu. Odbrana odlicno igra, jedini problem je i dalja dosta slaba zavrsnica, stvaraju stvarno mnogo sansi zbog cega sam prezadovoljan, ali ne znaju da realizuju. Suarez koliko prilika stvori, jos vise upropasti svojom sebicnoscu. Ne volim ga uopste. Caroll konacno pocinje da igra kako treba, a Adam je definitivno vodja ekipu u odsustvu Gerrarda...naravno, primecuje se da nije na njegovom nivou, jer je zapanjujuce koliko je L'pool kreativniji u napada kad Stevie igra.

 

 

Toliko od mene! :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ок, повлачим оно да се Арсенал распада.

 

И Стоуку се деси да одигра супер утакмицу. Арсенал се распада, ниси имао зашто да повлачиш реч. Сад ће да издувају од неких пилићара,као што се обично дешава код Венгера.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu sam ja,o AVB sam svoje obzervacije jos ranije detaljno iznio,cekam samo da ga smijene,a to ce se desiti kod prvog veceg kiksa u LS.arsenal je u totalnom kurcu strukturalno,ovo je 150 posto sto moze sa ovim igracima,samo je pitanje dana kad ce neko da pojede van persija i onda cao zdravo.celzi je u kurcu zbog trenera pecipevca,igracki kadar je tu,stoput provjeren,najveca steta zadnjih par godina sto hidink nije vodio sezonu bar jednu full sezonu,druga bi se pjesma pjevala.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...